Filmy O Tematyce Mma

Noval94

Jungle Fight
Lightweight
Jeśli znacie jakieś filmy o tematyce mma to się podzielcie
tapout1.jpg
 
Kurwa, dajcie mu ktoś bana bo nie wytrzymam.


Albo on jest serio taki głupi, albo to jakiś troll prowokator. W obydwu przypadkach warto zbanować.


@Noval94


Użyj funkcji szukaj na forum.
 
Janosik (serial-niestety tylko jeden sezon przez kontuzje zeber czy cos takiego),Straznik Teksasu (bardziej K-1) no i Brokeback Mountain (duzo BJJ).
 
Ktoś podawał nawet stronkę z dokumentami o MMA kolego wklep w gógla documentaries about mma ;D to Cie oświeci a jak nie to
http://www.mmascraps.com/2009/05/4-must-see-mixed-martial-arts.html
,,Szukałem i nie znalazłem i nie drzyj ryja''-a taki tekścik z gimnazjum bym olał :D bez mega spiny :D chociaż tekst Hanga też nie był mega lotów ale pewnie odzwierciedlał jego stan ducha :D czyli poziom frustracji to teraz popatrz na liczbę jego komentów i na swoją :D łyso co kolegooo
 
to teraz popatrz na liczbę jego komentów i na swoją :D łyso co kolegooo
Zabawne. Nie ważne co się pisze,ważne ile.
Wierz mi,że są osoby prawie od początku istnienia tej strony,ale nie wypowiadają się tak namiętnie.
Więc nie wiem o czym ma swiadczyc liczba komentarzy.

Nie mówie tu oczywiście o sobie.
 
liczba komentów = aktywność na forum = 1000krotny kontakt z tematami typu "chce film mma dajcie link szybko", mimo że szybciej byłoby wpisać "filmy mma" w szukaj, nie?
to, że liczba postów nic nie znaczy to chyba wiadomo :) peace
 
Pochylam się nie fortunne porównanko z komentami liczba komentów nie przekłada sie na ich jakość to fakTT (uprosciłem temacik ):D
 
Jemu nie chodziło zapewne o filmy dokumentalne o mma tylko coś w stylu Never Back Down bo polecał go w temacie o filmach. Jeżeli znasz angielski to :
1, 2, 3

Najprostszym sposobem było po prostu wpisać mma movies w google a nawet google images i masz kilka okładek.
4
 
Back
Top