Filho is Back

Domel 1

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Wczorajsza jego wygrana walka . Jak najbardziej teraz z Mamedem na KSW 21 .



 
Jak mnie ciekawiła ta walka (występ Ninja), tak jej poziom jest po prostu smutny. Mówisz poważnie? Gdzie takie żenujące cepowisko dla Mameda?
 
najwazniejsze że wrócił i wygrał i jest jakis sensowny rywal dla Mameda , oprócz Cyborga nie widze nikogo innego
 
przypadki Mirandy czy Irwina teraz mnie nic nie zdziwi kto i z jakiej wagi z nim zawalczy
 
Jedna wygrana w słabym stylu, jeden remis i 2 przegrane w ciągu dwóch lat czynią go godnym przeciwnikiem dla Mameda? :/ Wątpię, by Filho pokonał uzależnienie. On nie powinien już walczyć, a na pewno nie na takim poziomie.
@zoom zobacz jak długo po przerwaniu Ninja trzymał nogę Filho i jak bezsilnie opadł na matę
 
ta walka byla w limicie 93?



co do przerwania to imo troche za szybko







co do filho jako rywal dla mameda- ja zdecydowanie na nie, juz wole horwicha ;]
 
Horwich vs Filho o mamedshota.



Fajny brawl, też mi się wydaje, że za szybko przerwane. Shogun niepocieszony.
 
Filho jest równie sensowny co Lindland czy Irvin. Nie, nie chcę już więcej słuchać lamentu o emerytach i narkomanach.

EDIT:
Swoją drogą, Yamasaki to chyba do klatki wszedł prosto z lotniska. Żenada.
 
Jeśli Filho nokautuje to na prawde dzieją sie rzeczy nie z tej ziemi... chociaż szczęka Ninji dorównuje szklanej szczęce Andrzeja, tragiczna walka ale liczy sie wygrana, mam tylko nadzieje że przestał już wpierdzielać leków.
 
tak mi sie przypomnialo, ze tatame chyba jako pierwsze pisalo o walce filho z mamedem, ciekawe czy nie wplynelo to na pozycje negocjacyjna paulo :-)
 
Ale fatalna walka, cepy jak w solówce za garażami. Murilo powinien już chyba zakończyć karierę, bo niestety z walki na walkę co raz gorzej się prezentuje. W takiej formie to nawet Chmielewski by z nim wygrał ;)
 
Beznadzieja, poziom niesamowicie niski. Kazdy fighter w formie zniszczyłby Filho, wystrczy zatrzymać walkę w dowolnym momencie zeby zobaczyć gdzie Filho ma ręce.
 
fakt, walka jak z ulicy wyciągnięta. Ale nazwiska Filho nie spodziewałem się już usłyszeć
 
Kur##a pochrzaniony Rua! Czy ten jełop postanowił umrzeć na ringu? ma na to niemałe szanse ze swoim zdrowiem, pogratulować. Zresztą obaj są siebie warci. Wolałbym chyba nawet oglądać powrót Marka Colemana niż tych 2 zombiaków. Z całym szacunkiem dla klasy zawodniczej, trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.


EDIT: A techniki bokserskiej Filho to chyba od Burneiki się uczył.
 
a niech mu dadza Filho na 21, przynajmniej wygra i ze spokojem ruszy w Strikeforce


poziom tej walki żenujący + za szybkie przerwanie
 
"Looks like Filho is back. Love to see him in the UFC hopefully first fight is a the trilogy with Sonnen."



Ha ha, niezłe plany mają niektórzy kibice. (komentarz spod filmiku)
 
Haha lepsze walki widywałem na boisku za szkołą...



A Filho to by mogli dać Kułakowi na powrót albo Naruszczce (jeśli będzie walczył w średniej). Fajne nazwisko do rekordu.



P.S. "Mamedshot" dobry tekst Keylock ;)
 
Raczej żenująca... Poszedł na przysłowiową pałę i jeśli mam być szczery to był to lucky punch w stylu wiatraków Najmana...
 
Czekałem na tę walkę, ale po Waszych komentarzach odpuszczam sobie jej oglądanie.
 
Back
Top