Fighting Zone - Cage Time czyli czy jestesmy gotowi zaplacic za ogladanie MMA ?

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
1.jpg


Mam taka prosbe, zeby wszyscy uzytkownicy cohones ktorzy juz zdecydowali sie wykupic transmisje z praskiej gali badz maja zamiar to zrobic "odchaczyli" sie w tym temacie. Juz kilkukrotnie byly podejmowane w naszym kraju proby sprzedazy internetowego PPV, wszystkie chyba zakonczyly sie fiaskiem. Jestem ciekaw czy cos w tym temacie drgnelo i czy wsrod licznej rzeszy fanow MMA jest jakas znaczaca grupa gotowa w jakis sposob "dolozyc sie" do rozwoju tego sportu. 13 zlotych to naprawde nie jest wygorowana cena za mozliwosc obejrzenia na zywo Michala Fijalki, Macka Rozanskiego, Kamila Gniadka, Sebastiana Romanowskiego i jeszcze trojki Polakow. Czy mam racje ?
 
Last edited by a moderator:
@VaeVictis

Będę oglądał :)

Już kilka razy korzystałem z okazji wykupienia streama w tej cenie i nie inaczej będzie tym razem.
 
Z chęcią bym zobaczył ale nie widzę opcji zapłacenia kartą, sms i paypal odpada
 
@Fresh ja placilem Pay Palem, ale jestem prawie pewny, ze karta tez byla w opcjach
@VoRaNeK niestety ja tez nie bede ogladal na zywo, nagrywanie przy moim laczu absolutnie odpada, ale zaplacilem bo bedzie mozliwosc obejrzenia jako materialu VoD.
 
Była karta w opcjach ale jak się przechodzi dalej to pozostaje tylko sms i paypal - moze ze wzgledu na to ze platnosc karta tylko dla ludzi z CZ
 
zabrzmi jak tani wykręt, ale: "chwilowy brak stałego łącza w miejscu zamieszkania" :)
 
Ja pewnie wykupię. Dwa lata temu, jak był ten chwilowy "szał" na robienie internetowych PPV z mniejszych gal to też prawie wszystkie łykałem ;)
 
Ja bede ogladal-ogolnie jak nie mam innych obowiazkow i cos jest to nie mam nic przeciwko aby za to placic.Fight passa nie mam bo rzadko zostaje w nocy na gale.
 
Ciekawy pomysł. Trochę mi środa nie pasuje i nie wiem czy będę w domu... Jeśli będę to zgarnę czyjąś komórkę by wysłać sms za 13złotych i mozliwość obejrzenia fajnej gali ;-) Ja mam na abonament i nie chcę go powiększać, a ludziom z telefonami na kartę te złotówki zasilane nie mają na co sensownego schodzić za bardzo w tych czasach ;-)
Więc mam nadzieję, że nie będzie problemu jeśli zdecyduje się w środę na płatność smsem i zdążę dostać kod?
 
Niestety, nie mam czasu, szkoda że gala akurat w środę, a nie np. w sobotę na rozgrzewke przed UFC. Wtedy, patrząc na Polaków, wykupiłbym.
 
Gwoli ścisłości. Cage time świadczy o klatce. Wie ktoś coś więcej? Normalna wielkość, ile kątów czy jakaś parodia klatki to będzie?
Coraz bliżej do decyzji, że jednak wykupię i obejrzę w środę Polaków. Oby transmisja była solidna!
 
Najbardziej ciekawi mnie powrót Różańskiego - ciekawe w jakiej jest formie po tak długiej przerwie. Do tego Fijałka z ciekawym przeciwnikiem i Janusz, który mam nadzieję potwierdzi dobre opinie o nim krążące i zacznie mieszać w Polskiej LHW. 13 zł. brzmi bardzo zachęcająco, chociaż chyba robią sobie konkurencję w postaci Ligi Mistrzów.
 
Kupił ktoś już? Czeski może podobny, ale wolałbym mieć pewność, że kod przychodzi i dobrze rozumiem co piszą.
Wysłać trzeba SMSa o treści "PLAYO A1538" na numer 902 11 90 ?
Dopiska pod spodem "Pouze pro nákup z telefoních čísel českých operátorů." nie mówi o tym, że mają to być operatorzy czescy?

Google translator podpowiada, że dla Polaków pozostaje tylko paypal? To chujowo krótko mówiąc, sms'em bym zakupił i obejrzał. Jeszcze Kaka ze Świnoujścia walczyć ma...
 
Last edited:
@Boomster Mimo, że jest info jak podpowiada google translator:

"Tylko na zakup czeskich operatorów numerów telefonów ."?

Weź to ktoś zweryfikuj jakoś, bo nie wiem jak planować środę, a tylko opcję smsową biorę pod uwagę :-|
 
Back
Top