FightBox - nowy kanał Polsatu!

rogadam

Brutaal
Featherweight
W czerwcu 2012 roku satelitarna platforma Cyfrowy Polsat włączy do oferty trzy nowe kanały marki FilmBox, w tym nowy na rynku FightBox. Zmieni się także dostępność kanału Kino Polska.



Kanał FightBox to nowa pozycja na naszym rynku dla kibiców sportów walki. uruchomienie stacji zapowiadane było od dawna. Przypomnijmy, że obecnie w ofercie Cyfrowego Polsatu dostępne są dwa kanały spółki: FilmBox oraz FilmBox HD.



Super!



http://media2.pl/media/92070-Cyfrowy-Polsat-wlaczy-nowe-kanaly-FilmBox,-w-tym-FightBox.html
 
Marudzicie, może będą te wszystkie transmisje z eventów KSW, może KSW Action itp. W końcu będą mieli na to kanał. Mam nadzieje że nie będzie to program w którym cały czas będą nudne powtórki ze starych gal bokserskich jak na Polsat Sport i wszystkich innych.
 
A ja jestem pewny, że właśnie tak będzie i przez 90% czasu będą tam lecieć właśnie powtórki gal bokserskich.
 
Fight Box nie jest kanałem grupy Polsat, a innej spółki, więc raczej nie będzie pokazywał KSW. Zobaczymy, co będzie w ofercie programowej, bo obecnie to spora niewiadoma.
 
bardzo ciekawie sie zapowiada tym bardziej że polskat wycofuje kanał futbolowy.
 
hahaha, tam będzie SHIT, a nie KSW. FightBox to kanał grupy FilmBox, a jak wiemy bądź nie FilmBox to mega średniak, najlepszy film jaki tam leciał to Wasabi Hubert Zawodowiec, czasem czasem w FilmBox HD czy Extra coś poleci ale na poziomie TVN czy Polsatu. W/g Mnie zobaczymy tam tylko retransmisje na poziomie SportKlub albo TV4.
 
KSW? Raczej niemożliwe moim zdaniem, ale mam nadzieję, że się mylę. Mogliby kupić więcej praw do gal i będzie ciekawie, ale znając zycie to bedzie ciagle lecial boks...
 
nie bardzo jestem w stanie powiedziec co ten program zmieni, jakie beda jego funkcje i co bedzie na nim pokazywane, ale pierwsza mysl jaka mnie naszla, to, ze Polsat szykuje grunt pod transmisje UFC :)
 
W sumie, zawsze dobrze mieć kanał z jakimiś walkami, może nie będą naparzać cały czas tego samego co Sportkul i ES.Choć z drugiej strony, co w polskiej TV można pokazać? Bellator był,WEC był, M-1,Cage Rage,King Of The Cage i wiele innych też :P Jak już mają pokazywać starocie to mam nadzieje,że będzie to pokazywane od początku do końca,we wczesnych godzinach (np o 20:00). Pride i stare turnieje K-1 też by było spoko. a tak w ogóle, to nawet nie wiadomo czy będą pokazywać MMA :P
 
No dokładnie, to co napisał Escobar - FightBox nie jest kanalem Polsatu, a jedynie zostanie włączony do oferty Cyfrowego Polsatu, mniej więcej na tej samej zasadzie co Orange Sport...

Co do oferty FightBoxu to szczerze mówiąc nie spodziewam się po nich niczego szczególnego...
No bo skąd mieliby coś zdobyć jeśli prawa i umowy są podpisane obecnie z innymi stacjami np. Adamek, eventy Sauerlanda, czy KSW w Polsacie, UFC jest w Orange, Bellator (retransmisje, bo retransmisje ale jednak) w Canal+, Strikeforce w Eurosporcie, a zatem co?

No, nic... poczekamy - zobaczymy ;)
 
Npisałem że nowy kanał Polsatu bo powiązałem tą informację z tą:

Telewizja Polsat planuje w drugim półroczu br. uruchomić kolejny kanał tematyczny - Będzie to projekt stworzony we współpracy z innym nadawcą - powiedział Dominik Libicki, prezes Cyfrowego Polsatu.






Jak podkreślił z kolei Maciej Stec, członek zarządu Telewizji Polsat, start stacji będzie zależeć od sytuacji rynkowej. - Raczej jesteśmy gotowi, ale czekamy na dobry moment. Będzie to zależało stricte od finansów - powiedział Stec.


http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polsat-uruchomi-w-tym-roku-kolejny-kanal-tematyczny
 
@Przemek <- Highlander Ci odpowiedział;] To taki rebusik;>



Co do tego FightBox to zdziwko będzie, mówię Wam. Nic co ściągnie głęboko Naszą uwagę tam nie będzie puszczane, przejrzyjcie ramowke FilmBox to zobaczycie jakiej klasy sport tam będzie. Polsat stać żeby zrobić własny kanał np. Polsat Fight skoto jest Polsat Play, Polsat Film, Polsat Sport, był Polsat Futbol, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat News bla bla bla. Jedyne co to może będą tam po prostu filmy o tematyce sportów walki czyli Rocky, Ong-Bak i Undisputed. Hitem jest OS na UPC i to jest dopiero dobra informacja i to już za 2tyg chyba.
 
Polsat Fight był by super - KSW Action, powtórki gal KSW. MMA Attack no i pole do popisu związane z nowymi programami oraz relacjami z różnych eventów :) Osobiście odnosze wrażenie,.że na FightBoxie zobaczymy to samo co na ESPN Classic i EX. Czyli czarnobiałe walki+jakieś Cage Rage :P
 
bardzo ciekawie sie zapowiada tym bardziej że polskat wycofuje kanał futbolowy.






? skąd to wiesz?







ciekawe ciekawe. mam nadzieje, ze nie bedzie czyms pokroju polsatu sport, gdzie w kołko daja cos nudnego z powtórek
 
? skąd to wiesz?


Choćby ze stron Polsatu :) Już dawno o tym gadają. Nie wiem czy kiedikolwiek włączyłem ten kanał, więc dobrze,że wypada i licze,że zastąpią go jakimś polsatowkim,np Polsat Fight heheh :P
 
no i się przejechalem na cyfrowym polsacie no nic jak nie dostane odpowiedniej dawki mma w zamian to bede niepocieszony xD
 
Bardzo dobry pomysł. Oczywiście z czasem zobaczymy czy taki program się przyjmie i co na nim będą pokazywać ale jak dla mnie to najwyższy czas na pojawienie się takich kanałów.
 
Back
Top