Fightbox Cyfrowy Polsat

DeMentor

Oplot Challenge
Middleweight
Siema. Dla wszystkich lubiących solidną dawkę MMA o każdej porze dnia i nocy polecam odkryty przeze mnie dzis kanal "Fightbox" na platformie Cyfrowego Polsatu. Kanał jest chyba od niedawana bo jeszcze w tamtym tygodniu w tym miejscu był Polsat Sport news. Także jak by ktoś nie wiedział to informuje bo kanał ciekawy. UFC raczej nie ma ale przed chwilą leciało Cage Fighting Championship.







Cyfrowy polsat, pozycja nr 16. Pozdro dla fanów MMA :D
 
Sorry, szczerze mówiąc z lenistwa nawet nie patrzyłem czy coś o tym już jest. Także temat do skasowania przez adminów :)
 
Kanal porazka, beda odgrzewane kotlety itp., zero live fightingu.
 
Ja dopiero przed chwilą go odkryłem ;) Ale nic ciekawego tam nie ma , więc niepotrzebny on raczej ;)
 
Wczoraj leciało Inside MMA - myślałem, że coś nowego, a tu odcinek jeszcze sprzed UFC 100
 
tam chyba i tak lecą lepsze federacje pro wrestlingu, bo kumpel co siedzi w tym temacie powiedział, ze kopie lezacego jak mu powiedzialem, ze mam ten kanał
 
bardzo mozliwe ale ja za tym poprostu nie przepadame czasami obejrze to WWE to 10 min i juz nie moge na to patrzec
 
mnie to bawi do momentu jak się wyzywają. jak już zaczynają "walczyc" to włącza mi się nuda.
 
Z tego co widzialem leciał tam raczej japoński wrestling nastawiony na walke, nie amerykański który jest bardziej nastawiony na sceniczność, rozwój feudów i tak dalej.
 
w amerykanskim jest scena niezalezna bodaj ring of honor i dragon gate usa nastawione wlasnie tez na walke.niektore calkiem mile dla oka
 
Back
Top