Fight Travel odc 3 - S4 Fight Club - zwiastun

Mr.Hyde

Fight Travel
Nadciąga III odcinek programu Fight Travel , już wkrótce poznacie bohaterów szkoły walki S4 Fight Club .



Jak się wam podoba ?
 
Bardzo. Tym bardziej, ze jest szansa iz tym razem zabraknie Rozala ;). Niecierpliwie czekam na calosc.
 
VaeVictis

dzięki za wsparcie , gdyż to właśnie widzowie można powiedzieć są sponsorami projektu .
 
Jest git, nie wiem czy świadomie czy nie ale chyba wzięte pod uwagę moje uwagi :D W każdym razie zwiastun bardzo mi się podoba, oby tak dalej Hyde :)
 
Charles skoro robię to dla was to muszę brać pod uwagę wasze uwagi , i między innymi pogadanki moje o historii uważam za definitywnie skończone ;)
 
Raczej jak cohones :) jeszcze nie poszło oficjalnie w każdym miejscu więc czekam . Forma programu jest cały czas w dopracowaniu , więc staramy się by każdy był lepszy od poprzedniego , aż uzyskamy waszą pełną satysfakcją . Materiały są już nakręcone , teraz trwają pracę ;)
 
dzięki DEF chociaż u góry już jest zapowiedz , wkrótce odcinek :) choć szkoda , że małe zainteresowanie i mało uwag które są bezcenne
 
To na razie zwiastun. Ja czekam z niecierpliwością na odcinek i pewnie wtedy uwag i ewentualnych pochwał będzie dużo więcej. Kiedy można się spodziewać odcinka?
 
dzięki DEF chociaż u góry już jest zapowiedz , wkrótce odcinek :) choć szkoda , że małe zainteresowanie i mało uwag które są bezcenne
Mr. Hyde nie chce Cie martwic, ale te materialy sa, jakby to powiedziec, nieco zbyt rzetelne i konkretne aby wzbudzic wielkie emocje i wywolac lawine komentarzy na tym forum. Gdyby tak w zapowiedzi pojawil sie Robert Jocz i powiedzial cos kontrowersyjnego np. o rozstaniu z klubem Pawla Nastuli oddzwiek bylby znacznie wiekszy, niestety takie realia. Co do uwag, a raczej sugestii, to fajnie byloby zobaczyc jaka jest rozpoznawalnosc danego klubu w danym miescie, poprzez zadanie pytan o niego jakims przypadkowym przechodniom. Co prawda w przypadku S4 wynik bylby pewnie kiepski, ale juz w Poznaniu, Szczecinie czy Olsztynie odpowiedzi moglyby byc ciekawe.
 
jak robisz te ujęcia na początku, błagam nie zoomuj, jeszcze co mi sie osobiscie nie podoba to ten palac kultury, te przelatywanie kamera, lepiej byloby jak bys zrobil jeden krotki moment jednego miejsca(nie ruszajac kamera)
 
VaeVictis

To ciekawe , faktycznie :) , tylko 5-10 % klubów do tego się nadaje . Wiem o co chodzi , jednak głównym moim celem jest pomóc klubowi się pokazać , widzom zobaczyć klub i go poznać , zacząć zwracać uwagę fanom , że ci zawodnicy którym kibicują gdzieś trenują , że kluby z KSW to nie jedyne mocne kluby w kraju itd ... Więc nie chcę zadawać pytań które mogą wprowadzać w zakłopotanie .

Peer

Do 15 wyjdzie na 100% , teraz KSW więc wszędzie przesyt materiałów i newsów .

Ulik

Nie ogarniam , chodzi ci że wiele ujęć różnych jest ? sprecyzuj jak możesz technicznie .
 
VaeVictis- nie wiem, skąd jesteś, ale mógłbyś się zdziwić wynikiem rozpoznawalności, bo S4 to znana marka, mająca kilka(naście) dobrych siłowni w Warszawie i stale się rozwija ;)
 
Peer no nie z Warszawy, z czego jestem bardzo zadowolony przy okazji kazdej wizyty w stolicy. Mialem na mysli konkretnie klub Jocza, ale ok. :)
 
S4 może i jest mocno znane , trochę mnie jednak wyróżnia się S4 Fight Club choć jestem pod wrażeniem warunków i poziomu jaki klub reprezentuje .
 
Vaevictis- nikt Ci nie każe tu przyjeżdżać;]
Może mniej, ale jeśli mowa o marce s4 to w Warszawie jest znana i będzie jeszcze bardziej.
 
dzięki DEF chociaż u góry już jest zapowiedz , wkrótce odcinek :) choć szkoda , że małe zainteresowanie i mało uwag które są bezcenne

To dlatego że połączyłem tematy z głównej i twój wcześniejszy z forum
 
Back
Top