Fight Night Champion: Nowa odsłona bokserskiej serii zapowiedziana

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
fnc-announced_173hc.jpgZA CDAction:


Niespodzianka – Electronic Arts nieoczekiwanie zapowiedziało piątą odsłonę bokserskeij serii Fight Night. Tym razem jednak gra nazywać się będzie Fight Night Champion i z informacji ujawnionych przez twórców wynika, że skupi się na... fabule.


Produkcja powstaje w studiu EA w Vancouver, a jej największą innowacją ma być tryb dla pojedynczego gracza. W Fight Night Champion gracze mają otrzymać coś, czego nie spodziewali się po sportówce nastawionej na samotną zabawę.


„Gracze poznają zupełnie nowy sposób wkroczenia pomiędzy liny i doświadczenia dramatu, emocji, podniecenia i tragedii światowego boksu” – głosi oficjalna informacja prasowa. Oznaczać może to, że najnowsza produkcja „Elektroników” skupi się na elemencie do tej pory pomijanym w grach sportowych – na fabule.


„To coś, czego ludzie nie oczekują od gry EA Sports” – tłumaczy producent Fight Night Champion, Brian Hayes. Zaznaczył jednak, że na razie nie może ujawnić żadnych szczegółów.


Nowością w grze ma być system Full Spectrum Punch Control. Dzięki niemu w jeszcze bardziej realistyczny sposób będziemy kierować naszymi bokserami w ringu, by wyprowadzać niszczące ciosy. Mimo wszystko nowy sposób kontroli sprawi, że produkcja będzie jedną z najbardziej przyjaznych graczowi w historii cyklu Fight Night.


W Fight Night Champion pojawi się od 60 do 65 bokserów, nie zabraknie też nowych elementów sieciowych. Gra pojawi się na Xboksie 360 i PlayStation 3 w 2011 roku.


To jednak nie koniec wieści z obozu EA na dziś. Firma zapowiedziała bowiem, że w trakcie dzisiejszej imprezy Studio Showcase ujawni w sumie siedem nowych produkcji (jedną z nich jest omawiany Fight Night Champion).
 
gralem tylko w fn 3, mam na ps2 i musze przyznac ze to swietna gierka : p chociaz chetnie zobaczylbym ufc undisputed na ps2, ale niestety jest tylko jakies syfne sudden attack i jeszcze jest pride, ale wolalbym cos z trybem kariery ;
 
Back
Top