Fifa 23

mateusz19191010

UFC
Featherweight
1664660306263.png

Zapraszam do dyskusji
 
Pierwsze Fut Champions za mną.. Z 10-7 na 10-10, a brakowało jednej wygranej. Ale co zrobić jak w tych przegranych meczach to ze 4-5 razy takie staty były:



1666553461670.png
 
Jak ktoś będzie chciał zagrać jakiś sparing w tygodniu to dawać znać. Ja pykam na PS5, ale można się łączyć z pc i nowym xboxem.
 
Gram na Xbox - The13Nightmare7 można zagrać sparing.
--------------------------------------------------------------------
Jakimi gracie składami?
Mój taki, w ostatnim FC 16-4, ale jeszcze w składzie byli Haaland za CR7 i Marquinhos za van Dijka.
1667327914168.png
 
Jak rozegram w piątek eliminacje do FC podczas trwania normalnych mistrzostw to normalnie mogę grać w ten weekend? Bo tak mi raczej czasowo wyjdzie, że nie będę miał jak grać dzisiaj i jutro tych eliminacji, a akurat weekend wolny i bym FC zagrał.
 
Jak rozegram w piątek eliminacje do FC podczas trwania normalnych mistrzostw to normalnie mogę grać w ten weekend? Bo tak mi raczej czasowo wyjdzie, że nie będę miał jak grać dzisiaj i jutro tych eliminacji, a akurat weekend wolny i bym FC zagrał.
Możesz nawet w niedziele zacząć elimki.
 
Dobra, chyba chuj będzie z tego FC, bo to jaki handicap mi się dojebał to jest niepojęte, zawodnicy moi sami robią przebitki zamiast wybić, oczywiście wszystkie stykowe sytuacje przegrywam, zapominają czasami że mają biec sprintem etc. Oczywiście Courtouis zaczyna robić uniki od piłki gdy ta leci w niego, a bramkarze rywala chyba stoją we trzech na raz na bramce, bo są kurwa wszędzie. Ostatnie trzy mecze to cud że pada nie rozjebałem, chyba nawet nie dogram tych eliminacji bo szkoda nerwów. Może w sobotę coś się zmieni, ale szkoda bo to jeden z nielicznych weekendów kiedy będę mógł grać w te gunwo.
 
To ja mam zupełnie inne odczucia w tej edycji, mi ta gra najwidoczniej dobrze siedzi i ani razu od momentu premiery, nie miałem problemu w elimkach.
 
To ja mam zupełnie inne odczucia w tej edycji, mi ta gra najwidoczniej dobrze siedzi i ani razu od momentu premiery, nie miałem problemu w elimkach.

Ja ogólnie uważam, że ta gra jest lepsza od przynajmniej poprzednich edycji jeżeli chodzi o grę online - bo gra na bota to od Fify 20 porażka, schematy, schematy i tylko schematy niestety, więc kariery nie ma sensu zbytnio grać. Ale gra online jest dużo bardziej zróżnicowana - tempo nadal jest ważne ale nie aż tak, bramki padają w dużo bardziej zróżnicowany sposób niż w poprzednich fifach.

Natomiast jak to zwykle bywa - wczoraj gadałem z kumplem, że pierwszy raz od dawna nawet jak wjedzie jakiś handicap to jest on raczej delikatny, polega na przebitkach, obniżonej precyzji delikatnie itd. ale ogólnie da się grać. I wczoraj grałem na takim delikatnym, gdzie czułem że jestem ewidentnie lepszy od rywala, a trochę się męczyłem z nabiciem zwycięstw do DR (ogólnie mało gram). Ale dzisiaj odpaliłem i po prostu to co się działo, to woła o pomstę. Bramkarz broniący strzał w taki sposób, że piłka odbija się od rywala na 16 metrze i lobuje wszystkich, odbiór piłki na szesnastce i pierwszy wylew bo nie reaguje na przyciski i nagle znów się robi przebitka pomimo, że luźno kilka wirtualnych metrów różnicy było, żeby potem przy wybiciu piłka znów się odbiła od Łoniakiego Williamsa i wpadła Tchibo za kołnierz, bo przecież tak łatwo da się przelobować bramkarza który stoi przy linii bramkowej. No po prostu wjechał paraliż kompletny tak jak to bywało w poprzednich fifach.
Raz tylko człowiek pochwalił te kurwy z EA i już się zaczęło :jimcarrey:
 
@Siedem
Odpisuje w dedykowanym temacie
Tez gram 3-5-2 więc mogę później spróbować zrobić Ci skład z tego co masz. Jaki masz budżet na nowych zawodników?
 
@Siedem
Odpisuje w dedykowanym temacie
Tez gram 3-5-2 więc mogę później spróbować zrobić Ci skład z tego co masz. Jaki masz budżet na nowych zawodników?
Nie mam nic, 20 k :mamedwhat: tak żeby kupować dobre karty z rynku które mi będą potrzebne to na ten moment nie ma opcji, nawet w sumie nie miałbym na kim zarobić, muszę się najpierw na paczkach skupić za zadania czy wyzwania, jak ogarnę game pass to pójdzie szybciej bo będę miał dostęp do innych opcji a nie tylko squad battles.
 
Panowie gracie te opcje "momenty"? Ja zdobyłem 30 gwiazdek i wyjebalem 20 na draft na czym się kurewsko zawiodłem. Gdybym wiedział to bym podkręcił do 35 i kupił paczkę.
 
Panowie gracie te opcje "momenty"? Ja zdobyłem 30 gwiazdek i wyjebalem 20 na draft na czym się kurewsko zawiodłem. Gdybym wiedział to bym podkręcił do 35 i kupił paczkę.
Nie opłaca się draftow grać w ogóle. Teraz na rynku transferowym karty są śmiesznie tanie
 
Calhanoglu na 94 ovr wyrwałem z zadania na śp. Akurat śp nie używam więc muszę go kurwia przerobić na spo czy cos w ten deseń, na spd z tą fizyka się nie nadaje.
Wyrwałem też jimeneza 92 z wolwerchampton, ale chujowo mi się nim gra. Kupiłem też Sane na lp kierując się składem z Fify 21 ale się zawiodłem, niby gra, niby biega ale kurwa nie ma z tego rządnych korzyści, robi wiatr i nic więcej.
 
Kurwa obrona kuleje, @Martin kupiłem pique za 26 ale wystawiłem za 41k, jak zejdzie to znów kupię taniej, a jak nie to będzie do składu. Jakieś rady czym się kierować budując skład? Ligami, narodami czy klubami? Bo w poprzedniej Fifie trochę łatwiej z tym zgraniem było, teraz przekombinowali, wezmę kurwa najlepszych zawodników, każdy z innej liki i kraju i zgrania będą mieć 5. Pojebane.
Na ten moment tak to wygląda, to są moi najmocniejszy zawodnicy w talii.
IMG_20230726_172710.jpg
 
Kurwa obrona kuleje, @Martin kupiłem pique za 26 ale wystawiłem za 41k, jak zejdzie to znów kupię taniej, a jak nie to będzie do składu. Jakieś rady czym się kierować budując skład? Ligami, narodami czy klubami? Bo w poprzedniej Fifie trochę łatwiej z tym zgraniem było, teraz przekombinowali, wezmę kurwa najlepszych zawodników, każdy z innej liki i kraju i zgrania będą mieć 5. Pojebane.
Na ten moment tak to wygląda, to są moi najmocniejszy zawodnicy w talii.
View attachment 73202
Za 40 k masz Koulibalego 90 albo 91, za 50 K masz Marquiniosa 90 chyba, za 33k masz Fofane. Wszyscy będą dużo lepsi od tych co masz.

Wejdź sobie na futbin i tam sobie popatrz w spisie zawodników który ile kosztuje na rynku itp. :)
 
Za 40 k masz Koulibalego 90 albo 91, za 50 K masz Marquiniosa 90 chyba, za 33k masz Fofane. Wszyscy będą dużo lepsi od tych co masz.

Wejdź sobie na futbin i tam sobie popatrz w spisie zawodników który ile kosztuje na rynku itp. :)
Firana 86 mi nie pasuje do koncepcji, nie gram nikim z ligi francuskiej, ten pique 89 już mi ledwo pasuje, a jakieś rady co do budowania składu i tego jebanego zgrania zapodasz? Mam Ruben Diaz 88 na Śo ale go nawet nie wrzucam za Stonesa bo mi psuje zgranie, nie wiem na ile to ważne ale trzymam się w okolicy 18-23 na 33 jak na razie. Jak mam 15 to myślę już że może być lipa.

Pokaż swoją drużynę z ciekawości przy okazji jak będziesz grał, tak jak ja dziś.


Nigdy nie korzystałem z tych futbinow ( nawet nie wiem co to) ale kiedyś mi się obiło o uszy że n telefonie można transfery robić, prawda to? Nie chce mi się Xboxa odpalać żeby szukać okazji do zarobienia na rynku, a na telefonie z nudów to wiesz, można zerknąć ;)
 
Firana 86 mi nie pasuje do koncepcji, nie gram nikim z ligi francuskiej, ten pique 89 już mi ledwo pasuje, a jakieś rady co do budowania składu i tego jebanego zgrania zapodasz? Mam Ruben Diaz 88 na Śo ale go nawet nie wrzucam za Stonesa bo mi psuje zgranie, nie wiem na ile to ważne ale trzymam się w okolicy 18-23 na 33 jak na razie. Jak mam 15 to myślę już że może być lipa.

Pokaż swoją drużynę z ciekawości przy okazji jak będziesz grał, tak jak ja dziś.


Nigdy nie korzystałem z tych futbinow ( nawet nie wiem co to) ale kiedyś mi się obiło o uszy że n telefonie można transfery robić, prawda to? Nie chce mi się Xboxa odpalać żeby szukać okazji do zarobienia na rynku, a na telefonie z nudów to wiesz, można zerknąć ;)
Prawda, można pobrać aplikację ultimate team. Ja nie gram już ale swojego czasu grałem dużo, za dużo :)

Mordo, najsampierw to weź tego Park Ji Sunga, zmień mu pozycję na SPD jak już koniecznie chcesz grać ta formacja i wstaw go na środek za tego obrońcę który tam tylko oko drażni ja bym też wstawił Isaka za lewego.


Ja zawsze grałem czwórką z tyłu, bo lubię jak boczni obrońcy robią wiatr na skrzydłach.
 
Firana 86 mi nie pasuje do koncepcji, nie gram nikim z ligi francuskiej, ten pique 89 już mi ledwo pasuje, a jakieś rady co do budowania składu i tego jebanego zgrania zapodasz? Mam Ruben Diaz 88 na Śo ale go nawet nie wrzucam za Stonesa bo mi psuje zgranie, nie wiem na ile to ważne ale trzymam się w okolicy 18-23 na 33 jak na razie. Jak mam 15 to myślę już że może być lipa.

Pokaż swoją drużynę z ciekawości przy okazji jak będziesz grał, tak jak ja dziś.


Nigdy nie korzystałem z tych futbinow ( nawet nie wiem co to) ale kiedyś mi się obiło o uszy że n telefonie można transfery robić, prawda to? Nie chce mi się Xboxa odpalać żeby szukać okazji do zarobienia na rynku, a na telefonie z nudów to wiesz, można zerknąć ;)

Ten fofana zamiast stonesa. On z Chelsea da zgranie do premier league
 

Attachments

  • Screenshot_2023-07-26-20-10-34-659_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-07-26-20-10-34-659_com.android.chrome.jpg
    187.5 KB · Views: 7
Wszystko co poniżej 80 tempa na środkowym obrońcy to jest do kontenera do wywalenia
 
Wszystko co poniżej 80 tempa na środkowym obrońcy to jest do kontenera do wywalenia
Również wyznaje taką zasadę, dla mnie szybkość zawodnika w Fifie to podstawa, ratuje mnie ten Amerykanin na spd często bo ten kurwa laporte biega jakby chciał a nie mógł, Sissoko też na spd jest zajebisty bo biega i kasuje wszystkie główki na środku boiska ale kurwa znów do koncepcji nie nie pasi.

Zastanawiam się czy nie powinienem zrobić 5 składów typu Hiszpanie, serie A, premier league itp itd. Jak grają profesjonaliści? Ja to zawsze napierdalałem jednym najmocniejszym składem, ewentualnie dwoma, nigdy więcej składów nie zapisywałem.
 
Również wyznaje taką zasadę, dla mnie szybkość zawodnika w Fifie to podstawa, ratuje mnie ten Amerykanin na spd często bo ten kurwa laporte biega jakby chciał a nie mógł, Sissoko też na spd jest zajebisty bo biega i kasuje wszystkie główki na środku boiska ale kurwa znów do koncepcji nie nie pasi.

Zastanawiam się czy nie powinienem zrobić 5 składów typu Hiszpanie, serie A, premier league itp itd. Jak grają profesjonaliści? Ja to zawsze napierdalałem jednym najmocniejszym składem, ewentualnie dwoma, nigdy więcej składów nie zapisywałem.
Grasz jednym topowym składem, ewentualnie jak są jakieś wyzwania w zadaniach to buduje się składy żeby te zadania robić. Ale w fut champions itp grasz swoim top składem.

Ja robiłem zawsze tak, że celowałem głównie w premier league, wtedy narodowości są mniej istotne. No i do tego ikony itp. czasami się da kogoś wcisnąć z innej ligi jak narodowość się zgadza. Np miałem premier league i sporo Francuzów, to jakiś francuz z ligue 1 też dawał pełne zgranie.

Jak porobisz te zmiany w składzie to wyślij fote
 
Grasz jednym topowym składem, ewentualnie jak są jakieś wyzwania w zadaniach to buduje się składy żeby te zadania robić. Ale w fut champions itp grasz swoim top składem.

Ja robiłem zawsze tak, że celowałem głównie w premier league, wtedy narodowości są mniej istotne. No i do tego ikony itp. czasami się da kogoś wcisnąć z innej ligi jak narodowość się zgadza. Np miałem premier league i sporo Francuzów, to jakiś francuz z ligue 1 też dawał pełne zgranie.

Jak porobisz te zmiany w składzie to wyślij fote
Nie porobie mordo bo mnie nie stać, za tydzień czy dwa mogę się odezwać dopiero :D nie mam tego jebanego gej passa ale jutro się chyba przejdę kurwa do empiku:D

Czyli mam odpowiednie podejście co do składu, i gitara.
 
Back
Top