FERRARI PRZYPOMINA MI TYSONA! - Trener Robert Roszkiewicz o zawodniku freakowym.

Ja pierdole i kurwa mać, wszedłem tylko zobaczyć który pojeb porównał 3 najlepszego ciężkiego wszechczasów (sorry, ale Ali i Foreman > Iron Mike) do typa którego pierwszy lepszy amator by zabił który jest zerem i śmieciem którego jakiś debil wpuścił do klatki i zrobił gwiazdę dla upośledzonych umysłowo ameb. I kurwa widzę ameby przemówiły - żelaznakurwa oczywiście opowiada brednie udając typa po 60, choć chuj wie o czasach o których mówi, tradycyjnie spierdolina jeszcze se sygnaturę ukazującą swoje zjebanie ustawiła, myląc fakty i po raz kolejny udowadniając, że gówno wie o sporcie o którym się wypowiada. Potem inna ameba upośledzona umysłowo twierdzi, że jakiś kurwa chujarri by pokonywał typów z UFC. Kurwa MMA Rocks NAJWIĘKSZY PORTAL W POLSCE O MMA, Cohones NAJWIĘKSZE POLSKIE FORUM O MMA. A ja czytam na nim takie brednie ludzi przy których Bastek jest członkiem mensy. Gratulacje redakcjo, moderacjo oto jest kurwa poziom który osiągnęło to forum, bo zamiast leczyć raka który je toczy to wy jak Piłat przymykacie oczy i na nasze wołanie, że chcemy Odyńca nie Barabaszy wy krzyżujecie Odyńca, a Barabasze dalej niszczą forum. To nie w takich jak ostatnio toczący awantury między sobą Szplin, Marcinos, Halibut jest problem, problemem tego forum staje się, że zamiast zamknąć rurę z której wylewała się sanocka specjalność by uchronić tą naszą Odrę od zatrucia, wy olaliście sprawę i sprawiliście, że jej zatrucie jest coraz większe. A potem dziwicie się, że poziom forum spada na pysk.
 
Errata do tego wybuchu przed chwilą mojego. Boli mnie to jako człowieka który śledzi MMA od dziecka można by rzec, że nie widzicie problemu w tym, że ludzie którzy nie mają pojęcia o tym sporcie, a obejrzeli jakiś ferrarich i murańskich, stawiają ludzi którzy mają w sobie zero ze sportowca wyżej niż legendy sportu. Lub mało tego przyrównują ich do największych legend, a postawienie w jednym rzędzie Tysona i Roślika to jakby splunąć Mike'owi w twarz i zeszczać się na grób Cusa D'Amatto na jego oczach jednocześnie.
 
@alww
@tucznik

A to Wy śledzicie tą patologie i te g...o. Nie może być. Jestem w wielkim szoku. Macie potężny mental.

:beczka::fjedzia:

Ja jak uważam że np F1,NFL czy NBA to g..o to mam zero pojęcia o czym w ogóle gadka. :boss:

:lol::lol::lol:

Widzisz tuczuś prawda zawsze wyjdzie na jaw i tak to jest z Wami kryptokami.

Gdzieś tam w newsach płaczecie mi i piszecie elaboraty jakby FM to była jakaś Ebola 2.0 a potem widzę że polubiłes post @alww który też od 3 dni pisał jakie to wielkie dno spoleczne te FM, ALE mimo wszystko śledzicie wszystko co z tym związane.
Naprawdę muszę przyznać, żelazny pierniku, że niezły z ciebie komediant. Jesteś coraz zabawniejszy ;-) w życiu nie obejrzałem żadnej gali frikowej -- poza slapfightem. Gromdy nie wliczam. Z odtworzenia widziałem może ze 4-5 frikowycyh pseudowalk z różnych gal. I mi wystarczy

Widzę, że zabolało Cię, że cię wyjaśniłem, bez najmniejszego wysiłku, w innym temacie. Przypominam, że to był temat o Cormierze i sam mnie w nim zaczepiłeś. Sam się o to prosiłeś.

Rozumiem, jeżeli ktoś ci za to płaci parę groszy -- za robienie szumu na forach. Renty czy tam emerytury u nas niskie więc sam bym pewnie tak sobie dorabiał z braku laku. Nic w tym hańbiącego. Jeżeli natomiast to na serio, pro bono, to poszukałbym specjalisty w trybie pilnym :-)
 
Ja pierdole i kurwa mać, wszedłem tylko zobaczyć który pojeb porównał 3 najlepszego ciężkiego wszechczasów (sorry, ale Ali i Foreman > Iron Mike) do typa którego pierwszy lepszy amator by zabił który jest zerem i śmieciem którego jakiś debil wpuścił do klatki i zrobił gwiazdę dla upośledzonych umysłowo ameb. I kurwa widzę ameby przemówiły - żelaznakurwa oczywiście opowiada brednie udając typa po 60, choć chuj wie o czasach o których mówi, tradycyjnie spierdolina jeszcze se sygnaturę ukazującą swoje zjebanie ustawiła, myląc fakty i po raz kolejny udowadniając, że gówno wie o sporcie o którym się wypowiada. Potem inna ameba upośledzona umysłowo twierdzi, że jakiś kurwa chujarri by pokonywał typów z UFC. Kurwa MMA Rocks NAJWIĘKSZY PORTAL W POLSCE O MMA, Cohones NAJWIĘKSZE POLSKIE FORUM O MMA. A ja czytam na nim takie brednie ludzi przy których Bastek jest członkiem mensy. Gratulacje redakcjo, moderacjo oto jest kurwa poziom który osiągnęło to forum, bo zamiast leczyć raka który je toczy to wy jak Piłat przymykacie oczy i na nasze wołanie, że chcemy Odyńca nie Barabaszy wy krzyżujecie Odyńca, a Barabasze dalej niszczą forum. To nie w takich jak ostatnio toczący awantury między sobą Szplin, Marcinos, Halibut jest problem, problemem tego forum staje się, że zamiast zamknąć rurę z której wylewała się sanocka specjalność by uchronić tą naszą Odrę od zatrucia, wy olaliście sprawę i sprawiliście, że jej zatrucie jest coraz większe. A potem dziwicie się, że poziom forum spada na pysk.
Szanujmy się
Było kilka lepszych pięściarzy od Mike'a
Holy, Lewis, Louis, Holmes, no i tych któych wymieniłeś
Nie mówiąc, że Bowe by go zmasakrował czy Witek by też mógł go sprać, powyżsi też by go raczejpokonali oprócz Louisa który był jednak nie w tym czasie i wieku

A tak to się zgadzam(nie zapominajmy że Mike to też był kawał chuja w młodości ale znalazł odkupienie)
 
Szanujmy się
Było kilka lepszych pięściarzy od Mike'a
Holy, Lewis, Louis, Holmes, no i tych któych wymieniłeś
Nie mówiąc, że Bowe by go zmasakrował czy Witek by też mógł go sprać, powyżsi też by go raczejpokonali oprócz Louisa który był jednak nie w tym czasie i wieku

A tak to się zgadzam(nie zapominajmy że Mike to też był kawał chuja w młodości ale znalazł odkupienie)
O Louisie zapomniałem, to jest obok Alego goat ciężkiej. Zresztą nie to który jest w moim rankingu GOAT-a ciężkiej było w tym wpisie ważne tylko pierdolenie od rzeczy pewnych userów.
 
@tucznik

Nie lubię monotonności. Dlatego tylko 1 wpis. Ja tą rozmowę wygrałem.

Planeta pewnie do teraz się zbiera jak mu opisałem czemu FM to dobro narodowe.
 
@tucznik

Uwierz mi że że mną nie jest tak źle jeśli chodzi o FM. W dziale polityka był ziomek, który mnie wnerwiał więc dałem mu ignora, wiem że chyba miał małpę w logo to gościu tam za jednym wpisem wrzucał 25 twittow polityków plus opisując ich prywatne sprawy. Ja przy nim to jestem jak pchła przy słoniu.
 
Ja tylko tak organizacyjnie - proszę się nie obrażać nawzajem. Bo nie jestem zainteresowany freakami i nie chce mi się dociekać kto ma rację a kto blefuje.
A szkoda.
Dzieki jednej spierdolinie umysłowej aż sie tu nie chce ostatnio wchodzic.
 
Back
Top