FERRARI PRZYPOMINA MI TYSONA! - Trener Robert Roszkiewicz o zawodniku freakowym.

BlindTK

Oplot Challenge
Light Heavyweight
Typowy temat dyskusyjny, aby dowiedzieć się co o tym sądzicie, poniżej wklejam fragment wywiadu.
 
Talent do zapasów, przy tym porównuje do pięściarza :DC: :DC: :DC:
Trener:najmancoty:
Farmazon nie wydaje się typem człowieka który potrafi pójść va banque na ulicy i zacząć gryźć czy inne takie rzaczy, a Mike to przypominam posmakował sobie ucha Evandera:beczka:

Dzisiejszy Mike uważam że znokautował tego przychlasta jak większość frików
 
Typowy temat dyskusyjny, aby dowiedzieć się co o tym sądzicie, poniżej wklejam fragment wywiadu.


Po Majku Tysonie umarł boks jako sport. Taka ciekawostka historyczna. On z tego zrobił rozrywkę jak w lunaparku.

Potem już tylko nudna opera.

Ferrari ma pierwsze 2,3 mocne ciosy rangi Tysona.

Tylko Mike miał takich 500 podczas walki.
Nie lubię wspominać Tysona bo aż ślinka cieknie jaka to była bestia do której nikt nigdy nie będzie miał podjazdu i wszystko wokół wydaje się tylko szare w porównaniu z nim.
 
Talent do zapasów, przy tym porównuje do pięściarza :DC: :DC: :DC:
Trener:najmancoty:
Farmazon nie wydaje się typem człowieka który potrafi pójść va banque na ulicy i zacząć gryźć czy inne takie rzaczy, a Mike to przypominam posmakował sobie ucha Evandera:beczka:

Dzisiejszy Mike uważam że znokautował tego przychlasta jak większość frików
Gryzie, to stary muran, ale soccer kicka nielegalnego ferrari już jednego sprzedał.
 
Gryzie, to stary muran, ale soccer kicka nielegalnego ferrari już jednego sprzedał.
tu chodzi o pójście na całość czy ma taką mentalność by zajebać kogoś
Po Majku Tysonie umarł boks jako sport. Taka ciekawostka historyczna. On z tego zrobił rozrywkę jak w lunaparku.

Potem już tylko nudna opera.

Ferrari ma pierwsze 2,3 mocne ciosy rangi Tysona.

Tylko Mike miał takich 500 podczas walki.
Nie lubię wspominać Tysona bo aż ślinka cieknie jaka to była bestia do której nikt nigdy nie będzie miał podjazdu i wszystko wokół wydaje się tylko szare w porównaniu z nim.
Jakoś Lewis i Holy mieli podjazd
 
Jak oglądam czasami trening i uniki Tysona podczas walk to jest to tak zajebiste jakbyś oglądał sceny walk z Johna Wicka.

Totalna bajka. GOAT tej dyscypliny na wieki wieków Amen.

 
Tylko że Mike Tyson nie został zaatakowany maczetami a Amadeusz tak i jeszcze wysłał jednego z napastników do szpitala

Zamach na życie Amadeusza > wszystkie uliczne bitki Mikea
 
Tylko że Mike Tyson nie został zaatakowany maczetami a Amadeusz tak i jeszcze wysłał jednego z napastników do szpitala

Zamach na życie Amadeusza > wszystkie uliczne bitki Mikea


Mike Tyson był atakowany nawet bronią palną, podczas której zginął raper Tupac.
 
Ogólnie jak już o broni mówimy to zagłosuję na partię która zrobi program grot+ dla każdego zdrowego na umyśle dorosłego obywatela RP
 
Roszkiewicz prowadzi "ogólnodostępne" treningi grupowe tylko w Copacabanie Ursynów, czy jeszcze gdzieś?
Chętnie bym spróbował tego Folk Style Wrestling, ale o 12:00 w tygodniu to raczej ciężko
 
@alww
@tucznik

A to Wy śledzicie tą patologie i te g...o. Nie może być. Jestem w wielkim szoku. Macie potężny mental.

:beczka::fjedzia:

Ja jak uważam że np F1,NFL czy NBA to g..o to mam zero pojęcia o czym w ogóle gadka. :boss:

:lol::lol::lol:
 
Widzisz tuczuś prawda zawsze wyjdzie na jaw i tak to jest z Wami kryptokami.

Gdzieś tam w newsach płaczecie mi i piszecie elaboraty jakby FM to była jakaś Ebola 2.0 a potem widzę że polubiłes post @alww który też od 3 dni pisał jakie to wielkie dno spoleczne te FM, ALE mimo wszystko śledzicie wszystko co z tym związane.


Widzicie, bo prawda jest taka że ja nawet nie muszę się wysilać by Was wyjaśniać, bo Wy sami to robicie.

Ile ja już kryptoków wykryłem to mógłbym 5 książek napisać.

Polewka dobra z Was jest. To muszę przyznać rybki.

Wasza psychika to jest coś co jednak trochę mnie fascynuje. Ciekawe jak to jest być kryptokiem.
 
Widzisz tuczuś prawda zawsze wyjdzie na jaw i tak to jest z Wami kryptokami.

Gdzieś tam w newsach płaczecie mi i piszecie elaboraty jakby FM to była jakaś Ebola 2.0 a potem widzę że polubiłes post @alww który też od 3 dni pisał jakie to wielkie dno spoleczne te FM, ALE mimo wszystko śledzicie wszystko co z tym związane.


Widzicie, bo prawda jest taka że ja nawet nie muszę się wysilać by Was wyjaśniać, bo Wy sami to robicie.

Ile ja już kryptoków wykryłem to mógłbym 5 książek napisać.

Polewka dobra z Was jest. To muszę przyznać rybki.

Wasza psychika to jest coś co jednak trochę mnie fascynuje. Ciekawe jak to jest być kryptokiem.
Ty pisales to pijany czy jak? Napisalem tu komenatrz bo zobaczylem clickbaitowy tytul i glupia wypowiedz trenera ktory freakiem nie jest. Reszta sie nie interesuje. Nie trzeba sie interesowac NBA by napisac ze kogos pokurwilo jak w wywiadzie powie ze Jordan byl biały, to samo jest tutaj.

Takze pomylka kolego, nadal wbijam w to chuja i dalej jest to dla mnie dno a komenatrz byl w odniesieniu do trenerow ktorzy trzymaja razem z takimi ludzmi dla ich pieniedzy.

Szukaj jak to nazwales kryptokow, wyjasniaj ich czy jak Ty to tak nazywasz ale mierz sily na zamiary bo na razie to glupka z siebie zrobiles tym komentarzem bo ocena trenera nic nie ma do zainteresowania sie tym syfem. Widzimy sie moze w normalnym dziale bajo:kis:
 
Roszkiewicz prowadzi "ogólnodostępne" treningi grupowe tylko w Copacabanie Ursynów, czy jeszcze gdzieś?
Chętnie bym spróbował tego Folk Style Wrestling, ale o 12:00 w tygodniu to raczej ciężko
Bo to treningi dla zawodowców, prawdziwych pro fighterów, bez urazy ale za płotka jesteś, zapierdalaj na produkcji a nie pawiana będziesz świrował.
 
Bo to treningi dla zawodowców, prawdziwych pro fighterów, bez urazy ale za płotka jesteś, zapierdalaj na produkcji a nie pawiana będziesz świrował.
co za problem, treningi sa 2/tydzien, wiec zapisujesz sie na drugie zmiany i po treningach mowisz brygadziscie ze miales sraczke dlatego sie spozniles
 
Ja tylko tak organizacyjnie - proszę się nie obrażać nawzajem. Bo nie jestem zainteresowany freakami i nie chce mi się dociekać kto ma rację a kto blefuje.
 
Back
Top