Feodr vs Lesnar w Japonii?

Sajd

Ground Game
fedor.jpg








Simon Kelly Inoki, jeden z japońskich promotorów, chciałby zorganizować walkę Brock Lesnar vs. Fedor Emalianenko. Miałby to być wrestling match, a nie MMA. Inoki mówi, że chciałby, żeby Lesnar wystąpił w IGF, a Fedor zadebiutował jako pro wrestler.
 
Lesnar nie ma zerwanego kontraktu z UFC, a dzięki temu nie może nigdzie walczyć nawet w wrestlingu.
 
Może walczyć w wrestlingu, sam Dana to mówił. Mówił oczywiście o amerykańskim prowrestlingu
 
Skoro Barnett mogł walczyc dla IGF (Dream: Genki Desu Ka), bedac jednoczesnie pod Zuffa to ja nie widze problemu.
 
Ja gdzieś czytałem, że Dana powiedział, że no way, dopóki ma kontrakt z UFC to nie puści Brocka do wrestlingu.
 
http://www.mmashareforum.com/serious-mma-videos-f35/dana-white-brock-can-go-back-to-the-wwe--t50759.html#p899795
 
Już to widzę jak Fiodor walczy we wrestlingu. I to jeszcze z Lesnarem. W Japonii. Hahahahhaahah, większej głupoty dawno nie słyszałem.



Ostatnio tak głupie były słowa chyba Wadima na temat współpracy ufc z m1 :)
 
Hahaha... Jak zobaczyłem tytuł to własnie sobie pomyślałem: "tylko jako wrestling". Pewnie ostatni DREAM musiał na to rzutować.
 
Back
Top