FEN vs. PLMMA

o%owany

Prezes ruchu "wkurwionych"
Za nami gale dwóch organizacji aspirujących do miana numeru dwa na Polskim podwórku. Chciałbym tutaj zebrać komentarze podsumowujące oba wydarzenia oraz dowiedzieć sie która wg. was wypadła lepiej. Porównać poziom sportowy WALK MMA na obu galach. Od siebie dodam że oglądałem tylko FEN i zapominając o skandalu w ME gala wypadla dobrze.
 
Poziom sportowy remis
Matchmaking FEN
Emocje FEN
Sędziowie PLMMA
Frekwencja remis
Występy artystyczne PLMMA
Lans i bans FEN
Anonser PLMMA
 
Jeśli miałbym wybierać z tych dwóch, to powiem tak:
W PLMMA lubię
- Oglądać dla debiutantów, młodych chłopaków których można powoli zacząc obserwować.
- To że odwiedzają różne mieściny, nie zawsze duże miasta.
- Że są często.


FEN;
- Za K-1
- Kiełek, Świątek, Biszczak, Michalski.
- Polsat (ale chyba można to już wymazać).
 
Co za zjebany temat ktoś założył... Porównując FEN do PLMMA to tak jakby porównać KSW do UFC... Wczorajsza gala była mega zajebista(walki k-1 do tego też się przyczyniły) i jak na moje była lepsza ta gala niż ostatnie gale KSW które były średnie. W sumie nie pamiętam gali KSW która cała od początku do końca byłaby emocjonująca i dobra...
 
można zauważyć że pod względem zainteresowania PLMMA chowie się do FEN , potwierdza to np. liczba komentarzy na cohones pod wynikami na zywo w temacie PLMMA i FEN.

Chowając niesmak ostatniej walki a właściwie 5 rundy z ostatniej walki FEN , to gala im wyszła świetnie i walki na emocjonującym sportowym poziomie . PLMMA nie oglądałem ale chyba nadrobie bo walki też podobno były świetne.
 
Serio? Gdzie Rzym, gdzie Krym? Jak można porównywać te dwie gale? Przez jednego idiotę w walce wieczoru równasz całe profesjonalne show, które było na otwartym Polsacie do jakiejś podrzędnej gali w Łobzie?
Sędziowie PLMMA
Frekwencja remis
Występy artystyczne PLMMA
Ta, mhm.
 
Jak wolisz lisowska od soboty to juz twoj problem. Jak na taki Łobez frekwencja była rewelacyjna. Najlepszy sędzia w polsce vs najgorszy, nie wiem jak można mieć inne zdanie.
 
Masz oczywiście prawo do swojego zdania, ale IMO...
Jak wolisz lisowska od soboty to juz twoj problem.
... nie chodzi o to co ja wole, ale co woli Janusz, i o to jak wyglądała cała oprawa...
Jak na taki Łobez frekwencja była rewelacyjna.
Ale nie dyskutujemy o tym kto zrobił lepszą galę w Łobzie tylko porównujemy frekwencje dwóch różnych eventów i tu FEN jest bezkonkurencyjny, tak jak i doping we Wrocławiu...
Najlepszy sędzia w polsce vs najgorszy, nie wiem jak można mieć inne zdanie.
Mówisz o Marianie? Na FENie nie było tylko jednej walki, tak jak na PLMMA nie sędziował tylko Michalak.
 
Sprawdź sobie w słowniku co znaczy frekwencja. Bo to stopień wypełnienia hali, a nie liczba widzów.
Nawet przy średnim Marianie sędziowanie na tym plmma było lepsze, bo w Zontek Browarski też nie było idealnie na punktach.
 
Sprawdź sobie w słowniku co znaczy frekwencja. Bo to stopień wypełnienia hali, a nie liczba widzów.
SJP
1. uczęszczanie, napływ, liczba widzów, gości, zwiedzających itp. w jakimś miejscu publicznym w określonym czasie;

PWN
1. «obecność gdzieś określonej liczby osób»

Wikipedia
liczba osób biorących udział w jakimś zdarzeniu / znajdujących się w jakimś miejscu
 
Definicje są różne, obie są poprawne, nie jestem Miodkiem czy Bralczykiem aby rozstrzygać która jest ważniejsza.


IMHO ponad tysiąc w 10-tysięcznym Łobzie to większy sukces niż 3000 w 650 tysięcznym Wrocławiu.
 
Ostatni Fen na prawdę udany, wręcz przeciwnie ostatnimi czasy jest z PLMMA, która mimo zapowiedzi dobrych pod względem sportowym rozpisek ostatecznie daje nam to co daje. W obrazku Fen wygląda bardzo dobrze, pewne rzeczy jak Lisowska na otwarciu mogą się nie podobać, ale ostatecznie trzeba przyznać że jest to wszystko zrobione profesjonalnie. Nie można tego powiedzieć o PLMMA. Kilka gal wcześniej nie miał bym wątpliwości, że jeżeli chodzi o poziom samego mma to lepsza jest organizacja Mirka. Jednak po wczorajszej gali i ostatnich akcjach z rozpiskami PLMMA takiej pewności już nie ma. Na pewno w Fenie sprawdza się połącznie K1 i MMA, bo walki są na prawdę ciekawe. Jeżeli Miras się szybko nie ogarnie to Fen szybciutko im odskoczy nawet jeżeli chodzi o poziom sportowy walk mma.
 
FEN zyskuje na oprawie realizacyjnej Polsatu, Orange nie jest w stanie tak opakować wydarzenia.
 
Orange to już jest w stanie agonalnym. Mają jednego reportera od sporów wszelakich.
Ehh jeszcze niedawno było UFC, programy tematyczne, reportaże, przyzwoite transmisje.
Wielki Szkoda :sad:
 
W ostatnich czasach wyżej sobie cenie FEN ze względu na porządek z rozpiskkami i tworzenie udanego widowiska sportowego. Jesli uporządkują pare spraw (m.in. z obsadą sędziowską), staną się pełnoprawnym nr 2 na rynku polskiego MMA
 
Sorry, ale te gale nie mają porównania nawet. FEN bije wczorajszej przynajmniej PLMMA w każdym aspekcie.
Jedyny minus FEN to końcówka ME, ale wszystko włącznie z tą walką do pewnego czasu było megaemocjonujące i dobrze zrealizowane. Fajne walki. Aż nie chce mi się wymieniać. Bez sensu porównywanie w wypadku tych dwóch gal.
 
FEN>PLMMA>...>...>..., ..., ..., (...) KSW
Kolejna maga dobra i mega sportowa gala FEN za Nami.
 
To zupełnie inne wydarzenia, mają różne cele i środki. Nie da się porównać Ligii Bokserskiej do Gali Boksu. Jeśli założeniem PLMMA jest zbudowanie platformy do weryfikacji i promocji nieznanych zawodników, to nie można porównać tego do gali opartej na znanych nazwiskach.

Gdyby Mirek złożył kartę wyłącznie ze swoich najlepszych zawodników to sportowo mógłby przebić FEN.
 
To zupełnie inne wydarzenia, mają różne cele i środki. Nie da się porównać Ligii Bokserskiej do Gali Boksu. Jeśli założeniem PLMMA jest zbudowanie platformy do weryfikacji i promocji nieznanych zawodników, to nie można porównać tego do gali opartej na znanych nazwiskach.

Gdyby Mirek złożył kartę wyłącznie ze swoich najlepszych zawodników to sportowo mógłby przebić FEN.
A gdyby...
Przeszkodą jest budżet PLMMA.
 
Back
Top