FEN udana kopia KSW

A

Alibaba

Guest
Czy tylko ja oglądając FENa miałem wrażenie, że oglądam KSW?
Borek-jest
Juras Janisz- są
Ring- troche inny ale też jest
Oprawa- podobna
Polsat- jest
Studio znawców-jest
jak ktoś znalazł inne podobieństwa to pisać
zamiast Kawulskiego i Lewandowskiego w zapowiedziach są też jakieś ich kopie, nie znam nazwisk :lol:
Wp-też jest
Strona www też dość podobna
 
zgodze sie ze wszystkim oprócz jednego: to nie udana kopia KSW a zaledwie ich chujowa podróbka.
 
Czy tylko ja oglądając FENa miałem wrażenie, że oglądam KSW?
Borek-jest
Juras Janisz- są
Ring- troche inny ale też jest
Oprawa- podobna
Polsat- jest
Studio znawców-jest
jak ktoś znalazł inne podobieństwa to pisać
zamiast Kawulskiego i Lewandowskiego w zapowiedziach są też jakieś ich kopie, nie znam nazwisk :lol:
Wp-też jest
Strona www też dość podobna
Zapomniales o FEN-owski Pudzianie czyli Tyberiuszu Kowalczyku, Swiatek mial aspiracje zostac drugim Materla, ale nie wyszlo. FEN ma tez juz nawet swoja wersje sedziego Kosteckiego rowniez, mimo wszystko, znacznie gorsza od pierwowzoru. Na szczescie obok nieudanych podrobek trafiaja sie im tez perelki. Najpierw efektowna obrotowka, i to o dziwo w celu, a potem piekna balacha i skonczenie w 1 rundzie. Z czym sie to Wam kojarzy :)
 
11049477_1069143886435443_751270425991841675_n.jpg
 
Zapomniales o FEN-owski Pudzianie czyli Tyberiuszu Kowalczyku, Swiatek mial aspiracje zostac drugim Materla, ale nie wyszlo. FEN ma tez juz nawet swoja wersje sedziego Kosteckiego rowniez, mimo wszystko, znacznie gorsza od pierwowzoru. Na szczescie obok nieudanych podrobek trafiaja sie im tez perelki. Najpierw efektowna obrotowka, i to o dziwo w celu, a potem piekna balacha i skonczenie w 1 rundzie. Z czym sie to Wam kojarzy :)

Z Mamedem? ;>

Porównania FENu do KSW pojawiają się już od kilku dobrych gal.
 
Czy tylko ja oglądając FENa miałem wrażenie, że oglądam KSW?
Borek-jest
Juras Janisz- są
Ring- troche inny ale też jest
Oprawa- podobna
Polsat- jest
Studio znawców-jest
jak ktoś znalazł inne podobieństwa to pisać
zamiast Kawulskiego i Lewandowskiego w zapowiedziach są też jakieś ich kopie, nie znam nazwisk :lol:
Wp-też jest
Strona www też dość podobna
Polsat jak ma KSw to nie moze juz w nic innego wejsc ?
Jak teraz puszcza UFC w Polsacie i bedzie Borek redaktorem , Janisz i Juras komentowac , w Fen napisales ze ring byl troche podobny do tego z ksw to tu juz bedziemy mieli do czynienia z plagiatem klatki od ksw , , studio znawcow mozliwe ze podobne i oprawa tylko moze sie roznic .
W wyzej wymienionym przypadku tez bedziesz mial wrazenie ze KSW ogladasz ?
 
po wpisie Martina, uważam, że zaczynają być realnym zagrożeniem dla KSW. Janusz nie odróżni...
 
muszą jeszcze kilku czecznów zatrudnić i wszystko będzie się zgadzać
jakiegoś Mamedova czy Khabilova pewnie znajdą, a wszyscy podobni z brodami :lol:
 
samo otwarcie było ok, pomijając że bardzo podobne do tych z KSW (chodzi mi o muzykę i efekty wizualne).

Najbardziej jednak denerwowało mnie to, że nawet announcerzy zachowują jak Kasta i Wójcik w KSW. Najpierw kilka słów po angielsku (prawie jak znane "in the beginning it was darkness"), następnie powitanie, przestawienie sędziów itp. w 2 językach, a na koniec przedstawienie zawodników na przemian w języku angielskim i polskim. Gdyby to sobie darowali to wg. mnie nie byłaby to dokładna kopia KSW, a wychodzi na to, że nawet na announcerów nie mają pomysłu.

Mimo to gala na ogromny +, gdyby nie wpadka na koniec z walką Tymka.
 
Wszystko prócz K1 i klatkoringu mi się kojarzyło z KSW. Choć z drugiej strony ten wymysł przypominał trochę biały ring z KSW. Undercard, po nim przedstawienie wszystkich zawodników i ta oprawa. Też te trailery z wypowiedziami właścicieli. Jednak oglądając wywiady z Jóźwiakiem to K&L są zdecydowanie bardziej elokwentni i inteligentni, choć przynajmniej zuchwałość i mniemanie o sobie to mają podobne.
 
To takie KSW z przed 5 lat. Nie można nie doceniać pracy K&L nad sędziowaniem, promocją i innymi ważnymi detalami.

Najlepiej gdyby FEN zostawił fajne światła, dźwięk, te fotki zawodników na telebimie, wywalił występy artystyczne, skrócił przerwy między walkami. Zrobił zapowiedzi bez zbędnych ozdobników obcych języków i wstawił normalną klatkę. W KSW najbardziej mnie wkurza brak tempa w przebiegu gali, dłużyzny powodują, że ludzie zaczynają ziewać, tego nie warto kopiować.

Sportowo będzie różnie, wczoraj fajnie się to ułożyło były emocje i dobre walki, zawodnicy w FEN mniej się znają, mniej kalkulują bo mają mniej do stracenia. Za rok będzie tak samo jak w KSW, zaczną kisić w rewanżach.
 
90 % to kopia taka prawda przedstawianie, prezentacja, wypowiedzi szefa w trailerach
 
FEN jak dla mnie wielce spoko, mi tam nie przeszkadza, ze rżną sprawdzone patenty od KSW. Niech sie utrzymają, bo Panowie K&L potrzebują rywalizacji.
 
Oj wątpię ,najlepsi zawodnicy z tej gali nie lepsi od undercardowych ksw
To prawda, ale nawet to mozna przekuc w sukces. Proponuje zwrocic uwage na slowa Tomka Drwala mowiacego o szykujacym sie do schodzenia ze sceny pokoleniu zawodnikow. Przed FEN wielka szansa wlasnie chocby w wadze sredniej. Najlepsi sa w KSW, Jotko w UFC, tam celuje tez Oskar. Jednak praktycznie cale zaplecze jest nadal dostepne. Brandys, Bienkowki, Grzebyk, Rozanski, Karski, Wawrzyniak. To wszystko sa zawodnicy, zakontraktowanie ktorych moze juz za kilka lat zaowocowac posiadaniem polskiej czolowki w tej wadze. KSW z zawodnikow mlodego pokolenia ma na kontrakcie tylko malo skutecznego ostatnimi czasy Piotra Strusa, cala reszta to weterani. W innych kategoriach jest juz troche inaczej co wcale nie znaczy, ze duzo gorzej. Pawlowi Kielkowi do klasy Gamera pewnie sporo jeszcze brakuje, ale jest mlodszy i walczy w sposob ktory znacznie latwiej kupia widzowie Polsatu. Michal Michalski mimo niewielkiego doswiadczenia ma wszelkie zadatki na rasowego zawodnika scislej krajowej czolowki w 77. Czekam niecierpliwie na ogloszenie pierwszych zestawien bydgoskiej gali. To da nam odpowiedz w ktora strone chca podazac panowie Jozwiak i Sawicki. No i jak odpowie na to KSW bo mimo pozornej przepasci miedzy obiema organizacjami, po debiucie FEN na otwartm Polsacie, rzeczywista rywalizacja juz trwa.
 
Istotne jest także to, FEN przebił się do mediów, nawet jak będzie kręcona afera to Jóźwiak już wygrał, przez postawę Tymka zyskali rozpoznawalność. Nie ważne jak, ważne, że piszą. KSW musi się liczyć z tym, że nie będzie już tak jak kiedyś.
 
Jezeli ktos wymyślił by kiedys metodę mierzenia kompleksów to spokojnie można ją nazwać skalą Jóźwiaka

Jak ktoś ma kompleksy na 10 Jóźwiaków to bardziej się nie da
 
Obejrzałem wczoraj, te "Next level", rzeczywiście, wyglądało to, jak festyniarska wersja KSW, większość gości ze świata boksu, z ambicjami tak wielkimi, jak chęć ściągnięcia przeciwnika z emerytury... :mjsmile:

Poziom walk, w większości mierny, najgorszy był main event, jak to było Polskie TOP 2 kickboxingu, to słabo... już wiele lepiej, walki Bizona i Szredera w K-1 wyglądały, na tej gali. Z MMA to tylko walka Grzebyka dała radę, podsumowując, raczej KRS1 nie pokonają na rynku...
 
Obejrzałem przez chwilę, łapiąc otwarcie gali i byłem zażenowany tym chamskim małpowaniem KSW. Całe show, a szczególnie to przedstawienie zawodników z jakąś piosenkarką pokazuje, że w tym całym Fight Exclusive Night (co za chujowa nazwa!) kreatywności i nowatorskiego podejścia nie ma za grosz, a ten kickboxing w klatce to już plisss.
 
Back
Top