FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław

Polecacie jakiś typ z FEN? Bo powiem szczerze nie interesowałem się tą gala kompletnie bo nie miałem czasu.
Ja tam nie widze specjalnie wartych gry typow z tej gali. Nie ma tu nic zeby mocniej wjechac. Nie ufam Kuberskiemu ani Olechowi. O Zadorze i jego przeciwniku juz sporo bylo tu napisane. Po obecnym kursie imo nie warto grac Zadory. Gdybym mial cos pograc w kierunku wygranej to wybralbym Bajora na ktorego fajnie wzrosl teraz kurs, ale tutaj zdania sa mocno podzielone i nie szalalbym ze stawka zwlaszcza, ze Szewczyk ma za soba najlepszego stratega w postaci Mirka :) Osobiscie mam tylko i wylacznie +1,5 rundy w walce Bajora i +2,5 rundy w walce Zadory, ale tak jak juz gdzies pisalem pograne na tasmie za 50 PLN w promo Black Friday na Fortunie
 
Polecacie jakiś typ z FEN? Bo powiem szczerze nie interesowałem się tą gala kompletnie bo nie miałem czasu.
Słabe te FEN do gry. Źle nie wygląda Kuberski/Bielski runda1-nie @1.40 ale to bardziej taki typ na siłe niż z przekonaniem.
 
Słabe te FEN do gry. Źle nie wygląda Kuberski/Bielski runda1-nie @1.40 ale to bardziej taki typ na siłe niż z przekonaniem.
A co powiesz na taką tasiemkę długoterminową i @Evo @kraks i reszta też możecie się wypowiedzieć:

Eskiev + Parnasse + Bruno Silva + Matthews + Lugo + Murzakanov
 
A co powiesz na taką tasiemkę długoterminową i @Evo @kraks i reszta też możecie się wypowiedzieć:

Eskiev + Parnasse + Bruno Silva + Matthews + Lugo + Murzakanov
IMO Eskiev i Parnasse lekko, do tego tez Soldic. Parnasse i Soldic zamykaja mi zreszta kupony na grubsza sumke. Oprocz tego z KSW pograny Surdu i Szymanski ale juz duzo delikatniej.
O Murzakanovie rozmawialem akurat z @Evo i ja odpuszczam ten zaklad, miedzy innymi z uwagi na to ze Lins schodzi nizej z ciezkiej
 
IMO Eskiev i Parnasse lekko, do tego tez Soldic. Parnasse i Soldic zamykaja mi zreszta kupony na grubsza sumke. Oprocz tego z KSW pograny Surdu i Szymanski ale juz duzo delikatniej.
O Murzakanovie rozmawialem akurat z @Evo i ja odpuszczam ten zaklad, miedzy innymi z uwagi na to ze Lins schodzi nizej z ciezkiej
A Matthews, Silva i Lugo?
 
A co powiesz na taką tasiemkę długoterminową i @Evo @kraks i reszta też możecie się wypowiedzieć:

Eskiev + Parnasse + Bruno Silva + Matthews + Lugo + Murzakanov
Parnasse osobiście odpuszczam, ten nokaut na nim był... Dziwny. Murzakanova nie gram - Lins będzie dużo większy. Eskiev do gry. Na resztę zestawień nie patrzyłem.
 
Panowie dość spora różnica warunków fizycznych, ktoś wypowie się więcej na temat tego Czecha ?
Kurs 2.55 a gość dwa razy większy od Joniaka
3B76DA4C-1076-4EBC-9D26-BAB13BE15141.jpeg
 
Panowie dość spora różnica warunków fizycznych, ktoś wypowie się więcej na temat tego Czecha ?
Kurs 2.55 a gość dwa razy większy od Joniaka
View attachment 29438
Ten Czech uwalał samych leszczy, nie ma mocnego ciosu, dużo przyjmuje na ryj cardio ma na 3 rundy a Joniak też wybitnych przeciwników nie miał ma trochę tych poddań na koncie ale taki Statkiewicz to sam się w gilotyne wjebał a w ostatniej walce ładnie poddał Gajka. Na pewno nie będzie chciał w stójce walczyć pewnie będzie dopychał do siatki podnosił i rzucał ale ciekawe z jakim rezultatem jak go będzie miał na ziemi to bardzo prawdopodobne że go podda a jak nie to może zostać łatwo wypunktowany jak na moje. Ale ogólnie myślę, że da radę go sprowadzać. chociaż ja nie tykam tego.
 
Panowie dość spora różnica warunków fizycznych, ktoś wypowie się więcej na temat tego Czecha ?
Kurs 2.55 a gość dwa razy większy od Joniaka
View attachment 29438
Kurs w sumie warty ryzyka. Chotenovsky lubi obalać więc w zapasach czuje się dobrze, cardio spoko, stójka też nie najgorzej ale wydaje się bez dużej siły rażenia. Największa przepaść miedzy nimi to chyba bjj, Joniak dobry w tym elemencie. U mnie 50/50.
 
Olech dla mnie najważniejszy, walczy jako pierwszy za free na YT od 19 (Dwie pierwsze walki dostępne bezpłatnie na kanałach YouTube FEN oraz naszych partnerów)

Jazdaaa :bayan:
 
Oleksiejczuk - Akhmedov: Walka potrwa pełny dystans - NIE
2.00 (Totalbet/Betfan)/1.85 (STS)

Najlepsza w ogóle jest tutaj różnica u buków w kursach. 2.00 w Totalbet/Betfan do 1.40 w Fortunie.

Kurs jest pewnie wyznaczony po sherdogu, ale jest jeden problem. Akhmedov na 10 walk, które dojechał do pełnego dystansu w 8 z nich walczył tylko po 2 rundy po 5 minut. I tylko 2 razy pełny dystans w 3 rundach. Będzie to dla niego pierwsza walka na dystansie 5 rund po 5 minut i dodatkowe 15 minut do tych 8 wcześniejszych na pełnym dystansie, więc już tutaj jest duża wartość i dla mnie warto to pograć.

Akhmedov na pewno będzie chciał obalać, bo w stójce jest chaotyczny i strzela cepami na oślep z całej siły. Oleksiejczuk w wywiadach mówi, że chciałby stójki i trenował wiele obrony przed obaleniami. Jeśli uda mu się utrzymać walkę w stójce, to jeden z nich powinien się znokautować. W parterze znowu Akhmedov szuka poddań albo mocno rozbija swoich przeciwników (w jednej z jego ostatnich walk tak rozbił Parkera, że sędzia nie dopuścił do dalszej walki).

Spodziewam się tutaj dobrej bitki i nie sądzę, aby przejechali 25 minut.

Bajor - Szewczyk
1.84 (Fortuna)

Szewczyk dotychczas pokonał Salamova, który w ogóle nie potrafi walczyć w stójce, Miklasza, który ma bilans 1-4 i Szewczyk w tych 4 porażkach Miklasza potrzebował najwięcej czasu do jego pokonania i Piwowarskiego, który też specjalizuje się w parterze. Dotychczas jeszcze nie miał żadnego klasowego zawodnika prezentującego dobry poziom w obu płaszczyznach. Dodatkowo jeszcze wchodzi kategorię wyżej, a widzieliśmy jak źle szło to Narkunowi i nie był w stanie przenieść swojego poziomu w tej kategorii i odbijał się od De Friesa.

Pierwotnie miał walczyć Andryszak, który zapewne mocno się ceni finansowo i FEN musiał mieć przygotowane na niego dużo pengi. Zapewne Szewczyk i Okniński dostali bardzo fajną sumę, co ich ruszyło do tej walki, ale kursy są dla mnie niezrozumiałe i trzeba grać Bajora przy takim kursie.
 
Oleksiejczuk - Akhmedov: Walka potrwa pełny dystans - NIE
2.00 (Totalbet/Betfan)/1.85 (STS)

Najlepsza w ogóle jest tutaj różnica u buków w kursach. 2.00 w Totalbet/Betfan do 1.40 w Fortunie.

Kurs jest pewnie wyznaczony po sherdogu, ale jest jeden problem. Akhmedov na 10 walk, które dojechał do pełnego dystansu w 8 z nich walczył tylko po 2 rundy po 5 minut. I tylko 2 razy pełny dystans w 3 rundach. Będzie to dla niego pierwsza walka na dystansie 5 rund po 5 minut i dodatkowe 15 minut do tych 8 wcześniejszych na pełnym dystansie, więc już tutaj jest duża wartość i dla mnie warto to pograć.

Akhmedov na pewno będzie chciał obalać, bo w stójce jest chaotyczny i strzela cepami na oślep z całej siły. Oleksiejczuk w wywiadach mówi, że chciałby stójki i trenował wiele obrony przed obaleniami. Jeśli uda mu się utrzymać walkę w stójce, to jeden z nich powinien się znokautować. W parterze znowu Akhmedov szuka poddań albo mocno rozbija swoich przeciwników (w jednej z jego ostatnich walk tak rozbił Parkera, że sędzia nie dopuścił do dalszej walki).

Spodziewam się tutaj dobrej bitki i nie sądzę, aby przejechali 25 minut.
Under 4.5 @2.10
 
Izydor
Poddanie 2 runda :cool:
"Izydor" jak Izydor, gratulacje, bjj ma widać mocno ogarnięte, aczkolwiek sam chłop surowy w chuj pod kątem MMA, co było tu widać. Za to tylko 21lat i niezłe warunki fizyczne - ma czas.
 
Tak bylo, Szewczyk kompletnie nieprzygotowany

Może i trenował ale to nie to co pełne przygotowania pod konkretny termin
No jak jeszcze co tydzień na bramce się stoi w weekendy to tym bardziej (osobiście go widuje)
 
Kurwa, chopy, ja rozumiem, postawiłem sobie kuponik za drobniaki dla lepszego oglądania i jakiś patafian Dusza mi go zjebał ale za te 200 sobie kupiłem emocje przy oglądaniu FEN bo inaczej to bym chyba wolał poleżeć na kanapie i podrapać się po dupie.

Ale, że tylu protyperów stawiało tak łatwo na amatora Szewczyka z konkretnym polskim HW Bajorem to jestem w ciężkim szoku.

1638050651044.png


W porozumieniu z @KilerMMA , dzięki Dawid :conorsalute:

FEN na plus ale ten jebany Dusza mi 2 stówy zajebał złodziej. Chuj z tym.
 
Back
Top