FEN 37: ENERGA Fight Night Wrocław

ja osobiście zagram Kuberskiego, ale odniosłem się do walki ze Strzelczykiem żeby pokazać ze nie jest aż takim faworytem, a co do Bielskiego masz rację jak najbardziej
Mnie Kuberski nie przekonuje, słabo zaprezentował się w walce z Strzelczykiem.
 
Stawiałem Szewczyka ostatnio z piwowarskim ale z Bajorem nie jestem taki pewny.
-walka w zastepstwie
-waga wyzej
-Bajor doświadczony
:travolta:
 
Czy Zadora walczy z Hunanyanem na dystansie 5 x 5 minut? :) Wole sie upewnic po ostatnich cyrkach z Azhievem. Fortuna ma zaklady rozpisane na 5 rund, a kojarze ze ostatnio Zadora walczyl z Sachem na dystansie 3 rund
 
Czy Zadora walczy z Hunanyanem na dystansie 5 x 5 minut? :) Wole sie upewnic po ostatnich cyrkach z Azhievem. Fortuna ma zaklady rozpisane na 5 rund, a kojarze ze ostatnio Zadora walczyl z Sachem na dystansie 3 rund
Mam potwierdzenie z FP FEN, ze dystans to 5 x 3 minuty. W takim ukladzie mysle, ze zamiast grac Zadore po obecnym kursie @1,42 mozna rozwazyc rozpoczecie 3 rundy w walce po @1,35. Zadora raczej nie da sie juz znokautowac tak jak poprzednio, a nie sadze tez zeby ubil szybko typa, ktory ma dosc spora przewage zasiegu i bedzie to wykorzystywal. Pewnie przewalcza pelen dystans i Zadora wygra decyzja. Rozstrzygniecia przed czasem tez jak najbardziej mozliwe, ale imo raczej dopiero 3-5 runda, gdzie Zadora moze wylaczyc noge Hunanyana kopnieciami, lub samemu zostac zgaszonym przez swoja dziurawa obrone.

:conorsalute:
 
Mam potwierdzenie z FP FEN, ze dystans to 5 x 3 minuty. W takim ukladzie mysle, ze zamiast grac Zadore po obecnym kursie @1,42 mozna rozwazyc rozpoczecie 3 rundy w walce po @1,35. Zadora raczej nie da sie juz znokautowac tak jak poprzednio, a nie sadze tez zeby ubil szybko typa, ktory ma dosc spora przewage zasiegu i bedzie to wykorzystywal. Pewnie przewalcza pelen dystans i Zadora wygra decyzja. Rozstrzygniecia przed czasem tez jak najbardziej mozliwe, ale imo raczej dopiero 3-5 runda, gdzie Zadora moze wylaczyc noge Hunanyana kopnieciami, lub samemu zostac zgaszonym przez swoja dziurawa obrone.

:conorsalute:
Wiesz może którą walką w karierze Zadory była pierwsza walka z Hanunyanem?
 
Gdyby kursik był 3 to może bym się skusił ale przy 2.35 to tak średnio.
O ile z Piwowarskim Szewczyk był niesłusznym underdogiem tak z Bajorem taki status jest właściwy. Szewczyk może ustrzelić bo ma czym przyjebać tym bardziej że szczena Bajora do najmocniejszych nie należy ale przy okolicznościach w jakich zestawione zostało to starcie odpuszczam.
 
Szewczyk 2.70 STS
Ryzyk fizyk, wierzę w zdolnosci taktyczne Mirka i potencjał Szewczyka :)
 
Na tą chwilę Szewczyk 2.35 betclic (2.30 STS). Ja tam wierzę przede wszystkim, że "ta walka zakończy się przed czasem", na co kursu oczywiście nie chcą dać :fjedzia:. (STS 1.25, Totalbet całe 1.18:mamed:)
 
zastanawiam się nad Duszą, mocny fizycznie, ma czym uderzyć, kurs bardzo kusi, Zieliński idzie wagowo w górę, do tego ostatnio słaba passa
 
zastanawiam się nad Duszą, mocny fizycznie, ma czym uderzyć, kurs bardzo kusi, Zieliński idzie wagowo w górę, do tego ostatnio słaba passa
Noo ale Dusza potrafił przegrać z takim Koziorebskim który jak się okazuje nie jest taki dobry.
 
Forbet, specjal Kuberski + Szewczyk @4.70, Mirek b. ostroznie prowadzi młodych zawodników, widocznie uznał Bajora za placka, na fortunie Szewczyk już faw
 
Szewczyk ma kilka dni przygotowań a on w ostatnich dniach był w Oktagon Live + Koloseum. Dochodzi do tego cały szum związany z nim + nowy kontrakt. Ja nie jestem przekonany, że on to mentalnie udźwignie.
 
1.88 na bajora z gosciem z nizszej wagi, ktory nigdy nie walczyl na takim dystansie i dowiedzial sie o walce 5 dni temu? :wow:
 
Ja stawiam na Bajora wątpię żeby przy tym całym zamieszaniu zaskoczył i wygrał a kurs na Bajora niezły
 
Polecacie jakiś typ z FEN? Bo powiem szczerze nie interesowałem się tą gala kompletnie bo nie miałem czasu.
 
Back
Top