FEN 20

Deleted

UFC
Welterweight
Żółta Kartka
FIGHTWEEK_prostokat-800x445.png
 
Pytałem na lvbet i będą kursy na tą galę więc warto ją omówić.
Ja chyba za drobne zagram Grzebyka i Chinczyka
 
Rywal Grzebyka ma rekord zbudowany na debiutantach... 5-0 a najlepszy rywal ma rekord 2-1... ;p
 
Wszystko zależy jakie będą kursy :) Grzebyk , Łebkowski , Kułak może jeszcze Ziółkowski i Naruszczka ale tych dwóch nie jestem pewny jak trenują u Mirka Okińskiego :beczka:
 
Wszystko zależy jakie będą kursy :) Grzebyk , Łebkowski , Kułak może jeszcze Ziółkowski i Naruszczka ale tych dwóch nie jestem pewny jak trenują u Mirka Okińskiego :beczka:
Chińczyk ma dobry parter ale Marian jest bardziej doswiadczony.. zastanawiam się heh a Lesko spuchl z kolei w trzeciej rundzie gdy ostatnio walczył
 
Oglądałeś konferencję ? :beczka: Chyba FEN bije się z PLMMA o miano najgorszej organizacji :pjelen: Jasełka w szkole podstawowej są lepiej zorganizowane :śmiech: Mogli lepiej zrobić konferencję przed monopolowym na to samo by wyszło :NOK:
nie widziałem :) a były jakieś perełki w trakcie konfy ????
 
Jóźwiak się każdemu w zdanie wpieprzał :beczka:No i cała oprawa tej konferencji jak na jasełkach w szkole podstawowej :happy dance:
 
Fortuna ma jakieś gale z Czech a nie ma FEN-u :lol:

Spróbujcie pogadać z konsultantami z ForBetu na chacie, może się uda. Czas jest.
 
Back
Top