Fedor Emelianenko wciąż nie myśli o emeryturze...

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Według informacji na Facebooku i na stronce M-1 Global, Fedor wraz z menadżerami postanowił nie zostawiać sportu w ten sposób i po powrocie do domu zaczął planować swoją kolejną walkę w Rosji.



http://www.showdown.ca/?p=3828







Bez komentarza...
 
Ja nie widzę nic złego ,że chce walczyc w swoim kraju na koniec kariery byle by go jakiś lescze nie pobił.
 
Każdy ma prawo do własnej opinii ja swoją zachowam dla siebie na ten temat... Przynajmniej narazie...
 
Zobacz jak Sakuraba słodko wygląda z tym uśmiechem! :D Zupełnie jak ja gdy czasem czytam to forum.
 
Ale gifa pod postami masz zajebistego :-), to trzeba przyznać szczerze i bez owijania w bawełnę. :-)
 
Do tego też się przyzwyczaicie :) Chociaż teraz pewnie będę zmieniał częściej zależnie od tego na czyje walki będę miał manię w danym momencie :P







EDIT:



No gif miazga, wiem że nie jest to właściwy temat na to ale macie źródło bo jest tysiąc razy lepsze xD
 
Muszą mieć zajebistego dilera, bo nie wierzę żę to tylko alkohol :-) no chyba że mają F16 :-)
 
walka w petersburgu albo w moskwie... jest w planach jeszcze walka na gali noworocznej w japonii, a jak wszystko pójdzie dobrze to w 2012 roku w USA... LOL, ze skrajności w skrajność. No ja osobiście się cieszę, fajnie jakby jeszcze coś wygrał. W sumie to ciekawych kandydatów do walki co wylecieli z UFC albo SF jest coraz więcej...
 
Jakby chciał mniej kasy to na KSW 17:



Walka wieczoru: Mariusz Pudzianowski vs. Fedor Emelianenko



I pierwsza przegrana przez KO :-)
 
Całkiem niezły plan. Rosja. Japonia. U.S.A.



Kilka fajnych walk może zobaczymy. Nie z czołówką, ale zawsze. Czas pokaże:-)



Zresztą innych opcji brak.
 
^^^^^



sponsor tej ekipy to adidas????? :-)



a fedor?



walka w rosji- mam nadzieję, że pożegnalna i wystarczy...



nie warto odcinać kuponów od sławy w tym przypadku...
 
fedorpastpresent.jpg
 
Back
Top