Fedor - Święto Trzech Króli

SEEMANN

Jungle Fight
Featherweight
52061.jpg


52061_92400.jpg



52061_92399.jpg


Fotki z ostatnich obchodów Święta Trzech Króli. Fedor obchodził je nad rzeką Oskol gdzie temperatura powietrza wynosiła -20 stopni.

Jego towarzyszami byli ojciec Andrei, rector cerkwi św.Mikołaja oraz duchowy mentor Fedora. Oprócz niego byli tam również inni przedstawiciele kościoła oraz Basil Tinyakov, głowa urzędu zajmującego się przemysłem (ciężko przenieść jego fuchę na nasze terminy) i inni przedstawiciele władz. A za nimi cała grupa pracowników ośrodka Młodzierzy i Kultury Fizycznej i Sportu w Starym Oskole.

Źródło: http://www.bel.ru/news/society/2011/01/19/52061.html

-dla mnie forma Fedora jak zwykle - spora nadwaga,ale chyba lepiej się prezentuje niż podczas ostatniej walki

-najlepszą formę z całej gromady ma pop Andrei (ostatnia fotka)

-kolo lubi se poćwiczyć :D
 
gdyby rzeka miala -20 stopni to by smigali pewnie na lyzwach ;)



dobrze odzywiony ten pop (jezeli to ten na dole)
 
Jego towarzyszami byli pop Andrei, rector kościoła św.Nikolai'a oraz duchowy mentor Fedora.


Nie "pop", a batiuszka i nie koscioła tylko cerkwi pod wezwaniem Św. Mikołaja. Wiem, my prawosłąwni jesteśmy troszkę natarczywi z wypominaniem takich "szczegołów", ale lepiej to brzmi :-)
 
EDIT: XD



Hahahhaa "batiuszka" wygląda jak jakiś specjalny agent "cerkwi" do walki z siłami ciemności a nie zwykły księżulek z ambony :D
 
hahaha... tłumaczyłem na bardzo szybko i te -20 to przez nieuwagę się wkradło, chodziło o powietrze of korz...







no i zmieniłem te religijne aspekty, ale... khm... batiuszka zastąpiłem słowem "ojciec" :D
 
no rzeka tez byla zamarznieta spojrzcie na schody albo na brzeg na pierwszym foto. ktos przyszedl godzine wczesniej i wybijal przerebel zeby Fedor mogl spokojnie pohasac:
 
Jakby to w Telexpresie puścili jako kąpiel morsów to nikt z nie znających Fiodora nie wiedziałby nawet i przez myśl mu nie przeszło, że widzi tam jednego z najniebezpieczniejszych ludzi walczących wręcz na świecie :) Mogłaby laikowi taka myśl przejść widząc tego batiuszkę ewentualnie hehe.
 
19 stycznia, Rosyjski Kościół Prawosławny używa kalendarza juliańskiego.
 
Nowy rok to był 14 stycznia. Kalendarz juliański późni się w stosunku do gregoriańskiego 2 tygodnie.
 
o co ta dyskusja? wg żródła to było prawosławne święto obajwienia (z grec. Epiphaneia), a nie żaden Nowy Rok. Macie linka u góry z jego opisem. Nie ma nic wspólnego z obchodami Nowego Roku... z trzema królami i chrztem w Jordanie - TAK. Poza tym to święto obchodzi się wg.naszego kalendarza miedzy sobotą 2 a 8 stycznia, w tym roku był to 5 styczeń, więc + 2 tygodnie daje 19 stycznia o czym pisał boogee i tyle w temacie.



EDIT: btw to batiuszka Andrei jest też wykonawcą piosenki Fedora na wejście, o tę chodzi:







ten koleś to jest Rasputin :P
 
Back
Top