Fantasy MatchMaking

Dani Alves vs Marcelo



Lionel Messi vs Cristiano Ronaldo



Jose Mourinho vs Pep Guardiola



Vicotr Valdes vs Benzema



David Villa vs Mesut Ozil



Zlatan Ibrahimovic vs Drewnobayor



Leben vs Pepe



Cain Velazquez vs Ramos
 
dla bolta- maurice greene...



ewentualnie benjamin johnson- jeżeli chwilowo nic nie wbija... :-)



a z kopaczy- jose luis chilavert- też by się nadawał...
 
Chilavert vs Beckham o mistrzostwo w rzutach wolnych (sorry, młody jestem, ale Chilavert więcej strzelał karnych, czy wolnych?)


C. Ronaldo vs. Juninho - o lepszy strzał z dystansu
 
Trudno sie nie zgodzić , można jego wstawić zamiast Chilaverta, of course.


Chociaż za czasów, kiedy Ronaldinho był gwiazdą w FCB, "wielu" (czyt. pseudofani Farsy) podważało skill Juninho na rzecz swojego krzywozębnego pupila.
 
Juninho to był niekwestionowany mistrz, lepszego wykonawcy wolnych nie widziałem, gdy on podchodził do piłki to Lyon już mógł się cieszyć z gola.
Cristiano Ronaldo i David Beckham tez robią to w rewelacyjny sposób ale nie zawsze im to wychodzi, swoją drogą portugalczyk stara się kopać wolne w podobny sposób do Juninho - tzw. 'Spadający liść'
Dla Ronaldinho tez mam szacunek ale to nie to samo...
A Messi robi to w strasznie chujowy sposób, odkąd pamiętam nie widziałem gola Messiego z wolnego może i drybling ma dobry ale free kicki fatalne....
 
Chilavert walił wolne, baardzo często, ale karne tez były jego:-) ale mozna stwierdzić że walił wolne :-) Juninho miał najlepsze wolne w ostatniej dekadzie, lepsze niz Beckham moim zdaniem. ale nie zapominajmy o Alexie Del Piero:-) tez wirtuoz wolnych, najskuteczniejszy w statystykach LM.. Co do ronaldinho.. Ładnie walił wolne ale nie było ich tak bardzo dużo.





 
Sorka, mój błąd - dwa razy mu się udało.
Jak ostatnio oglądałem superpuchar i Barcelona miała wolny to bałem się żeby nie podszedł Xavi, podszedł Messi to odrazu byłem spokojny, ze nie strzeli. :D
 
rogerio ceni- fc sao paulo.....



też dobry kat, ma już ponad 100 goli w karierze...:-)
 
Pamiętam, jak Del Piero (zwany w pewnych kręgach "Del Pierdolło"), sypnął Realowi dwie bramki z wolnego na Bernabeu. To był wtedy mecz. A Juninho - na interia.pl widziałem, jakiś czas temu, jego bramkę z jakiejś egzotycznej ligi. Chłopak cały czas jest w formie, jeśli chodzi o free kicks.


PS: Czekam tylko ,aż ktoś się odezwie, że to nie forum o piłce nożnej :-)
 
@stasinek



juninho teraz gra w kraju, bodajże w vasco da gama, wcześniej tak- grał gdzieś u szejków...



facet miał trochę pecha w kadrze, bo zawsze był ktoś lepszy... i tak w 2002 scolari go na mundial nie zabrał, a parreira 4 lata później tylko już tak, ale jako rezerwowy...



no ale technikę bajeczną miał- to fakt...
 
@Yazz



Dzięki za info. Cóż, to jest fakt - byli lepsi pomocnicy od Juninho.


@bobyflex


A jednak... nie zawiodłeś mnie :-)
 
Back
Top