Fantasy Matchmaking KSW (TYLKO FREAK FIGHTY!)

Hefaner

Armia Karola Bedorfa
No siema, tak sobie przeglądałem ten temat o Tymańskim i widziałem, że sporo ludzi wymyślało jakieś pojebane zestawienia, które mogłoby zrobić KSW, ja też zresztą wymyśliłem. Myślę, że jest to zjawisko, które zasługuje za zupełnie oddzielną i niekończącą się nigdy dyskusję oraz że kolejne ruchy Włodarzy będą naprowadzać nas na coraz bardziej abstrakcyjne rozwiązania. Ja zaczynam od razu z grubej rury, pozwolę sobie przekleić swój komentarz z tematu o Tymańskim, gdyż jest to na ten moment moja walka marzeń. Zachęcam do spamowania, hej!
Maryla Rodowicz vs Jerzy Urban. Trochę brakuje prywatnego konfliktu, ale nie o to chodzi. Dla mnie byłaby szalenie interesująca walka z czysto sportowego punktu widzenia. Z jednej strony Rodowicz - młodsza i bardziej energiczna, z drugiej Urban, który ma przewagę płci i (prawdopodobnie) kilogramów, ale jest dość powolny i ma spore problemy w podcieraniem sobie tyłka. Na papierze to jest mega wyrównane starcie
 
Tomek Oświęcimski - Tomasz Narkun

Z chęcią zobaczyłbym starcie popularnego aktora z sowizdrzałem ze Stargardu
 
dzikjpg_qxarhrr.jpg
 
Kawul vs Martin - bez sędziowania, bez przepisów i bez limitu czasowego. Wygrany przejmuje majątek przegranego i zostaje królem najlepszej organizacji na świecie.
Mrozu vs Wojsław tutaj nie trzeba aż takiej promocji, bo konflikt już jest. Wojsław występuje w roli zajebistego Underdoga
Anna Grodzki vs Marian Kowalski - niby wiadomo kto wygra ale Grodzka waży tyle że jak jakiś cep wejdzie to też może posłać na deski

W ostatniej walce mogę się zmierzyć ze swoją ex. Znajdźcie tylko tą kurwę a o emocje w klatce nie trzeba się będzie martwić.
 
Back
Top