Fanowski trailer walki Silva - Weidman

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Długo nie wytrzymałem bez swojego kanału. :-) Mam nadzieję, że się spodoba. Uprzedzam odpowiedzi, że krótkie - takie miało być :) Znalazłem wczoraj i dzisiaj chwile czasu i stwierdziłem, że sobie coś takiego skleję. Pozdrawiam i liczę na szczere komentarze jak zwykle. :-)



 
Propsy za zrobienie ale według mnie słabo. Prawie całą zapowiedź stanowi Weidman. Wolę, gdy w takich rzeczach są wypowiedzi obu stron , bądź jak się uda, jakieś teksty Rogana/Goldiego. Muzyka też mi jakoś specjalnie do trailera nie podchodzi.
 
Heh, no wiesz Weidman jest pretendentem więc stwierdziłem, że warto jemu trochę więcej poświęcić. :) Dzięki za komentarz!
 
Moim zdaniem ok, Weidman przynajmniej nie ma takiego eee głosu jak Silva, którego z kolei naprawdę niszczycielsko pokazałeś poprzez same wycinki z walk.
 
Na początku trochę za dużo Weidmana, ale końcówka miażdży, świetnie wpasowałeś akcje Spidera do muzyki. Propsy, dziwki & kox twoje.
 
Niby wszystko ok, ale jak chcesz sie wybic ponad przecietnosc to zrob cos pomyslowego. Na przyklad:







 
Dzięki wam wszystkim za komentarze, zwłaszcza, że są tak pozytywne! :-)

Jesteś tak popularny ze masz hejterów!




Hehehe, bez przesady :) Akurat to nie był hejt, Calo wyraził swoje zdanie uczciwie i bardzo dobrze. To się ceni. Krytyka, ta uzasadniona jest także potrzebna. :-)

Propsy, dziwki & kox twoje.


Koks do szczęścia mi niepotrzebny, ale tymi dwiema pierwszymi nie pogardzę ha ha :-)




Niby wszystko ok, ale jak chcesz sie wybic ponad przecietnosc to zrob cos pomyslowego.


Filmy którymi zarzuciłeś są fajne, oryginalne, ale ja wolę bardziej klasyczne trailery, myślę, że i takimi można jakoś zaistnieć ;))
 
Back
Top