FAME MMA11:dzisiaj konferencja.

dzisiaj pewnie ogłoszą polak vs wiewiór, kasjo vs wrzosek i walkę rafonixa z kuracyją.
 
dzisiaj pewnie ogłoszą polak vs wiewiór, kasjo vs wrzosek i walkę rafonixa z kuracyją.
Ten kuracyja wogole wyjdzie do walki? Widziałem filmik jak dostał klapsa i był obsrany więc zdziwiony jestem tym zestawieniem
 
Ten kuracyja w ogole wyjdzie do walki? Widziałem filmik jak dostał klapsa i był obsrany więc zdziwiony jestem tym zestawieniem
nie no, tak na serio nie wiem czy kuracyja, po prostu jakoś nie widzę przeciwnika, z którym miałby zawalczyć ten rafonix, może olejnik o miano najsłabszego zawodnika fame mma (oczywiście wygrywa ten, który przegra xd) bycie najsłabszym w czymś to też jest wyczyn.
 
nie no, tak na serio nie wiem czy kuracyja, po prostu jakoś nie widzę przeciwnika, z którym miałby zawalczyć ten rafonix, może olejnik o miano najsłabszego zawodnika fame mma (oczywiście wygrywa ten, który przegra xd) bycie najsłabszym w czymś to też jest wyczyn.
A to rafonix napewno na f12 będzie walczył?
 
Rafonix niech sobie odpuści mma bo dosłownie jest na liścia.
Najgorsza szczeka w freak mma, gdyby magical nie złamał nogi to pewnie by go rozjebal.
 
9 koła ludzi na konfie.
Chyba dzieciom już się nudzi. Niedługo zostanie tylko 99 penisów podniecający się dymami.
 
9 koła ludzi na konfie.
Chyba dzieciom już się nudzi. Niedługo zostanie tylko 99 penisów podniecający się dymami.
Naucz się liczyć
:DC:

B9C21AD6-CA3E-46B7-969A-686BDABAE4D2.jpeg
 
Martin? W sumie by się zgadzało, 90 koła ludzi ogląda ty widzisz 9k, podobnie jak z PPV w KSW. hmmm....
No już się nie posrajcie w obronie tej patogali.
Zegar tyka cyk cyk cyk, a gimbusy niedługo znajdą sobię nową pasję.
 
Spokojnie Martin, wiemy rekord KSW na następnej gali. KSW numer 1 na świecie.
Nie wiem, bo nie oglądam KSW :burnit:
Oglądam FameMMA, dla beki na restrimach, ale żeby się zniżać do poziomu 99penisów, i bronić gali frików, która wybiła się zatrudniając gościa, który szarpie matkę na kamerkach(dymy w chuj co nie 99Penisów?), to już trzeba mieć nieźle w głowie.
 
Back
Top