Fame mma 10

Warunki fizyczne i przewaga techniczna w boksie
Jeśli to byłaby walka stricte MMA i Kasjo byłby zapaśnikiem to może i warunki fizyczne coś by mu pomogły a w boksie przy jego braku dynamiki, technika i warunki na nic mu się niestety zdadzą.
 
Zdjeli walkę Parke vs Kasjo z betclica :putinlaugh:
Przeciez jest
20210405_182326.jpg
 
Dziwi że aż 1.35 na Parka bo powinno być co najwyżej 1.15 ale rozumiem że to pułapka dla gimbusów by uwierzyli że szanse są bardziej wyrównane niż w rzeczywistości :DC:

Przeca Don Kasjo to bardzo dobry bokser.
Tyle walk amatorskich.
A Parke to jakiś tam Irlandczyk.
Tu kursy powinny BYC NA ODWRÓT!
:juanlaugh:
 
Ja nie postawiłbym hajsu na Normana, powinien to luźno ogarnąć, natomiast to jest stary cwaniak, zawsze głodny hajsu i jeśli ktoś chciałby zapłacić mu za porażka to, zdaje mi się, kwestia do ustalenia bylaby tylko cena.
 
Ja nie postawiłbym hajsu na Normana, powinien to luźno ogarnąć, natomiast to jest stary cwaniak, zawsze głodny hajsu i jeśli ktoś chciałby zapłacić mu za porażka to, zdaje mi się, kwestia do ustalenia bylaby tylko cena.
Tym bardziej że to w boksie na jakiejś chujowej gali dla patogimbusow, która nikt się nie przejmuje.
 
Ja nie postawiłbym hajsu na Normana, powinien to luźno ogarnąć, natomiast to jest stary cwaniak, zawsze głodny hajsu i jeśli ktoś chciałby zapłacić mu za porażka to, zdaje mi się, kwestia do ustalenia bylaby tylko cena.
To jest jedyna szansa Kasjo tak naprawdę, ale wątpie że w tym przypadku wybrałby dobry pieniądz pod stołem w zamian za upokarzającą skazę na dumie w postaci przegranej z wyszczekanym wąsatym menelem.
 
Wszystko polmozgi z polskich blokowisk. Na świecie nikogo to nie interesuje
Nie pisz poprostu takich glupot ze fame nikogo nie interesują bo w tym momencie są nr 2 na świecie zaraz po ufc.
Zarabiaja w chuj siana i maja miliony wyświetleń na youtube.
 
Nie pisz poprostu takich glupot ze fame nikogo nie interesują bo w tym momencie są nr 2 na świecie zaraz po ufc.
Zarabiaja w chuj siana i maja miliony wyświetleń na youtube.
ja pier.... a le ty jestes pierd.... niespodziewalem sie ze rozpara tak was omotal :D to jest przerazajace ze sa jeszce tacy debile ktorzy pisza takie kocopoly szok...
 
K...a nie wołajcie mnie w gadki o zainteresowaniu Fejm mma , bo i tak wyniki gali na zywo minimum zrobia 7-10 k w wyświetleniach, a goście co krzyczą siedzą ciągle w tych wątkach. Przed awaria było tam ponad 500 tysiecy wejść , tam 90 procent forum siedzi incognito.

Po co pisać 5000 razy jedno i to samo. :cool:


Jednego gościa tak wyjaśniłem, ze boi się teraz latać po tych wątkach, bo wie ze trochę głupio teraz wyszło. Chłopie pisz sobie tutaj , tylko sam przyznaj jest to trochę groteskowe :cool::cool::cool::cool:
 
Last edited:
Nie pisz poprostu takich glupot ze fame nikogo nie interesują bo w tym momencie są nr 2 na świecie zaraz po ufc.
Zarabiaja w chuj siana i maja miliony wyświetleń na youtube.
Mam przeczucie że fani fejm MMA to kilkunastoletni nieszczęśnicy, których rodzice są rodzenstwem.
 
U mnie w klasie zroblismy ekipę ,,fejmowcy" i rządzimy na korytarzach

:enterthehorwitch:

U mnie w klasie zroblismy ekipę ,,fejmowcy" i rządzimy na korytarzach
:enterthehorwitch:
Wiadomo że KSW jest druga siła na świecie (chociaż może już pierwsza)
Rozwijają się, co roku są lepsi, robią przepiękne eventy, mają międzynarodowych mistrzów a ich zawodnicy są znani i szanowani na całym świecie.
Gale co chwila biją jakieś rekordy, ciężko powiedzieć ile już ich pobili.
Są niedoscignieni.
A fejm jest w dupie.
 
Lubię placki

jak mnie już tu wezwałeś, to jak ty widzisz ta słynna walkę Ferrari vs Gąska, bo w tym wątku są szokujące tezy , ze Ferrari to nie jest pewniak tej walki u niektórych i ta walka jest niepewna na bet :brainoverload:

Ja za to tylko się zastanawiam czy facet przeżyje te starcie :putinlaugh:
 
Last edited:
Back
Top