Wyniki FAME Friday Arena 2: Prezes FEN vs Boxdel 2 – wyniki gali

Wiem, że w 2022 roku się udzielała i podawała wiek 35 lat.
Jeszcze było roku temu nagranie głosowe z wizyty wykopka u Beatris. Była wybredna, bo nie chciała, żeby pieścił jej cycków, ale wpis został usunięty
ale powiem wam tak, ze nawet jestli tyo jego matka, to chuj to kogo interesuje, ja jestem zdania, ze o rodzinie sie nie mowi, niech kazdy wie swoje i zachowa to dla siebie.
 
ale powiem wam tak, ze nawet jestli tyo jego matka, to chuj to kogo interesuje, ja jestem zdania, ze o rodzinie sie nie mowi, niech kazdy wie swoje i zachowa to dla siebie.

Ano, szkoda chłopaka.

Teraz jak ktoś mu rzuci: ,,ruchałem twoją starą” to ma zagwozdkę.

:lol:
 
Tancula z kim w tym KSW chciał sie bić? Przecież jego nawet Akop robi w pierwszej rundzie
 
You're a debil, dawaç steam ktos bo mamy popijawęz kumplami i coś bekowego nam trzeba
 
You're a debil, dawaç steam ktos bo mamy popijawęz kumplami i coś bekowego nam trzeba
Żart mogę opowiedzieć

Blond policjantka zatrzymuje blondynkę za przekroczenie prędkości. Oczywiście żąda dokumentów. Kierowca nie może znaleźć, bo zapomniała jak wyglądają więc się pyta:
- A jak to cholerne prawo jazdy wygląda?
- Takie ze zdjęciem w środku.
Grzebie dalej, w końcu trafiła na puderniczkę z lusterkiem, otwiera - w środku jej twarz
widać, więc podaje. Policjantka patrzy i mówi:
- Jakbyś mi od razu powiedziała, że też z policji jesteś to bym cię puściła...
 
Back
Top