Wyniki FAME Friday Arena 2: Prezes FEN vs Boxdel 2 – wyniki gali

Kurwa robią hajsik naleśniki, od pierwszej aż do tej walki walę wszystkich na pizdę, po drodze pęka bombel i przezes a ja i nawet się nie pocę. Człowiek chyba musi wjechać w socjale
 
Rafon wszystko na zamkniętych oczach. Stevie Wonder MMA kurwa

1696019915117.png
 
Może ktos wytłumaczyć logike Koscielskiego? Tego typa (nie pamiętam jak on mial) co walczył w fame pogonił od siebie z klubu, bo słabo mu szło w walkach. A wziął chyba jeszcze większego pizdeusza
 
I teraz tak, ma być strym elegancki żeby do końca już się nie zacinało bo to obejrzę, lubię jak ktoś kogoś bije albo walki spod sklepu jak od Jozefa, w końcu tyle kurwa sportu oglądam że mogę se głupoty raz na ruski rok obejrzeć
 
Może ktos wytłumaczyć logike Koscielskiego? Tego typa (nie pamiętam jak on mial) co walczył w fame pogonił od siebie z klubu, bo słabo mu szło w walkach. A wziął chyba jeszcze większego pizdeusza
za tamtego walkę 20 procent to było 5 tysięcy , za walkę Rafona 20 % to 40 000

case closed
 
Może ktos wytłumaczyć logike Koscielskiego? Tego typa (nie pamiętam jak on mial) co walczył w fame pogonił od siebie z klubu, bo słabo mu szło w walkach. A wziął chyba jeszcze większego pizdeusza
Trener Andrzej go nie trenuje, on pucuje kafelki po treningu jak trener Andrzej wyjdzie z prysznica, to Hubert Lotta go trenuje
 
Mandzio to mnie załamał dzisiaj.
Ja wiem, że to są niepełnosprawne ruchowo kryptydy humanoidalno-podobne, ale straciłem wiarę po jego "walce"
Ja ich nie znam szczerze mówiąc patrzę i się śmieje a i czasem się dowiem kto kim jest ale to przy okazji z komentarza czy cos
 
zawsze pamiętam że taka fajna duperka z Warshaw Shore chciała popuścić szpary Alanowi od pierwszego odcinka bo wziął ją na ,,zawodnika mma'' :juanlaugh:

Jak Najman Sashę Strunin w Big Brotherze robił na boksera
 
Back
Top