FAME Friday Arena 1: Piotr Świerczewski kopnięciami zwyciężył z „Daro Lwem”! Lekarz przerwał starcie

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
SwierczewskiDaro.jpg


Piotr Świerczewski wygrał drugą walkę na zasadach MMA. „Świr” przez niezdolność do kontynuowania starcia po pierwszej rundzie zwyciężył z Dariuszem „Daro Lwem” Kaźmierczukiem w piątej walce gali FAME Friday Arena 1, która 21 lipca odbyła się we Wrocławiu.

Spokojny początek. Świerczewski zaczął kopnięciem, odpowiedział Kaźmierczuk. Po niecałej minucie „Świr” zaatakował kolejnym mocnym niskim kopnięciem, po którym „Daro Lew” osunał się na deski. Świerczewski nie doskoczył jednak do rywala, przez co Kaźmierczuk po chwili wstał. „Daro Lew” próbował nawet zejść do parteru, jednak ostatecznie mu się to nie udało.

Podczas przerwy pomiędzy pierwszą a drugą rundą do klatki weszła lekarka, która sprawdzając stan nogi Dariusza Kaźmierczuka zdecydowała się nie dopuszczać „Daro Lwa” do drugiej odsłony.

Piotr Świerczewski po raz drugi wyszedł do walki na zasadach MMA. W swoim debiucie, który miał miejsce w grudniu 2019 roku, pokonał jednogłośną decyzją sędziów Grzegorza „Grega Collinsa” Chmielewskiego.

Dariusz Kaźmierczuk wychodząc do klatki miał najdłuższą serię wygranych w swojej karierze - zwyciężył dwa starcia z rzędu, pokonując Kacpra „Ludwiczka” Bociańskiego i Natana Marconia decyzjami sędziów. Wcześniej „Daro Lew” przegrywał między innymi z Marcinem Najmanem czy Szymonem Kołeckim, wygrał natomiast z Dawidem Harasiem.

 
Piotruś jakby lutował same te lowy to by się jeszcze szybciej skończyło, ale błąd z jego strony bo nie ma tego instynktu zabójcy. Po tym lowkingu to on odpuścił przez co upośledzeniec miał swój moment, a niepotrzebnie.
 
Nigdy nie oglądałem, ani nie zamierzam oglądać tych gal frikowych... dziwię się ludziom, że wola zapłacić za takie coś niż wykupić ppv na prawdziwe sportowe wydarzenie. Ksw jest jakie jest ale poziom sportowy jest bez porównania. Jak nie daj Bóg to KSW upadnie to w Polsce największe wydarzenia będą te friki przecież to jest masakra. W Stanach ludzie uwielbiają prawdziwe mma UFC jest największe i ma najlepszych sportowców, bo tam ludzie poznali się na tym pięknym sporcie
 
  • Like
Reactions: J.K
Nigdy nie oglądałem, ani nie zamierzam oglądać tych gal frikowych... dziwię się ludziom, że wola zapłacić za takie coś niż wykupić ppv na prawdziwe sportowe wydarzenie. Ksw jest jakie jest ale poziom sportowy jest bez porównania. Jak nie daj Bóg to KSW upadnie to w Polsce największe wydarzenia będą te friki przecież to jest masakra. W Stanach ludzie uwielbiają prawdziwe mma UFC jest największe i ma najlepszych sportowców, bo tam ludzie poznali się na tym pięknym sporcie
WWE, mówi panu to coś? Na chyba tyle na temat prawdziwego sportu w USA
 
Patrz jaka oglądalność ma UFC. Tam watpie żeby takie walki influancerow przebijały oglądalnością UFC...
Przecież nie oglądasz tych gali freakowych dla sportu, a bardziej dla beki. To oczywiste. Ten przykład z KSW totalnie z dupy, bo oni sami robią i robili zestawienia freakowe
 
Nigdy nie oglądałem, ani nie zamierzam oglądać tych gal frikowych... dziwię się ludziom, że wola zapłacić za takie coś niż wykupić ppv na prawdziwe sportowe wydarzenie. Ksw jest jakie jest ale poziom sportowy jest bez porównania. Jak nie daj Bóg to KSW upadnie to w Polsce największe wydarzenia będą te friki przecież to jest masakra. W Stanach ludzie uwielbiają prawdziwe mma UFC jest największe i ma najlepszych sportowców, bo tam ludzie poznali się na tym pięknym sporcie
KSW to ojcowie frik fajtow w Polsce. Przecież oni pokazali na ksw12 że dwa dziwadła mogą zrobic kilkumilionową oglądalnosc. Później inni rozwinęli ich pomysł.
 
KSW to ojcowie frik fajtow w Polsce. Przecież oni pokazali na ksw12 że dwa dziwadła mogą zrobic kilkumilionową oglądalnosc. Później inni rozwinęli ich pomysł.
Dla mnie to co się dzieje u tych frikow to jest przesada... brakuje jeszcze tylko walki na zasadach mma w rękawicach do boksu
 
Dla mnie to co się dzieje u tych frikow to jest przesada... brakuje jeszcze tylko walki na zasadach mma w rękawicach do boksu
Mnie to nudzić zaczyna bo się robią na sportowców, tam chłopy do klatki z widowni powinni wbiegać i napierdalac przeciwnika swojego kolegi, tak jak u ruskich frików.
 
Back
Top