Siedem
NoLife FC
Najlepsze jest to że akop to wygra, Kasjo z kontuzją i bez formy, Josefa zdejmie strzałem, pytanie jak się analik zaprezentuje, ale sam fakt że Akop vs Alan się szykuje na finał to jest kurwa ostry kabaret. Tak jakbyś zrobił turniej wagi ciężkiej w KSW i Najman byłby w finale z bratem Pudziana xD



