Wyniki FAME 20: Don Kasjo vs Boxdel – wyniki gali

Kurwa wysypało grubasa po tych sterydach wygląda jak Biedronka jebana
Aż się Polska w 2000 roku przypomina :jon: Lokalna siłownia, brak ręcznika, na osiedlach królował metanabol, omnadren, prolongatum. Z mety piramidka.... Rekordziści dochodzili do 20 TAB dziennie. Trądzik na plecach wtedy to normalna sprawa :lesnarhappy:ale w dzisiejszych czasach, mając taki budżet i dostęp do takiej wiedzy....
 
Screenshot_20240211_105011_TikTok.jpg
 
O jest i sztywny Pasternak co ręki pdf nie podaje bo ma córkę hahahh
Mnie ciekawi jak wygląda sytuacja kiedy taki Rozpara czy Pasternak idą na wywiadówkę: pasują tam jak pieść do nosa :einsteinsmoke: Myślę nawet, że wśród rodzinny mogą mieć problemy...
Już słyszałem jak Rozpare zaczepiło paru ludzi w Poznaniu tekstami o patusach, że ochrona uspokajała sytuację...
 
mnie zastanawia dlaczego Pasternaka oni trzymają , gość wypowiada się jakby był po cięzkim wylewie , jest nudny jak psia dupa , styl walki nuda i jako zawodowiec nie odstawał za mocno umiejętnościami od pajaców z którymi walczył

Sprawdzian z kimś poważnym czyli Parke wjechał i pełna dominacja nad większym pacjentem
 
Józek rzucił zioło przed walką i zrobił formę, chyba muszę zrobić to samo :muttley:
To wtedy kolega rozwala wszystkich w tych freakach, tych co lepszych 3 na jednej gali... :sleepy: później dostaje propozycję z KSW którą odrzuca :bye:(z powodu braku świadomości liczb :lol:), a wtedy dzwoni Dana z propozycją walki z Bones'em... a po tej szybkiej wygranej dzwoni Franciszek z PFL Afryka, że jest do zrobienia waleczka o No. 1 Fightera MMA na świecie bez podziału na organizacje... za 100 mln $!!!!
:goldi::juanlaugh:
 
mnie zastanawia dlaczego Pasternaka oni trzymają , gość wypowiada się jakby był po cięzkim wylewie , jest nudny jak psia dupa , styl walki nuda i jako zawodowiec nie odstawał za mocno umiejętnościami od pajaców z którymi walczył

Sprawdzian z kimś poważnym czyli Parke wjechał i pełna dominacja nad większym pacjentem
Gość w miarę pozytywny ludzie chcą go oglądać dzięki ebe ebe , wporzadku mordka
 
Ciekawe czy Borek i Pasternak zabierają swoje dzieci na Fame aby spotkały się z gwiazdami Fame -ale by się Wielki Bór wkurwił jakby ktoś zadał mu takie pytanie w Hejtparku :korwinlaugh:
 
Mirek długo nie kazał nam czekać na oświadczenie i wymówki:
Ja uważam, że kopnięcie w krocze może odebrać Ci energię. Na pewno nie udawał, że dostał w krocze, a czy były one na tyle, że go włączyły? Jak chcesz się bić, a nagle dostajesz kopa w jaja no to jest nieprzyjemnie i drugi raz chcesz walczyć i znów to robi. Uważam, że to słabe. ”Krycha” mówi, że nie było to specjalnie, ale to nie jest ważne, bo już po pierwszej miał on już dosyć. Mocno go kopnął (…) Ja ogólnie nie mam zastrzeżeń do tej pierwszej czy drugiej walki. Mam tylko jedno zastrzeżenie, że wiedząc o walce o półtora miliona – żeby nic nie zrobił. Nie przyłożył się do treningów, pojechał po poprzedniej walce od razu do Tajlandii. Tam siedział, niby trenował, ale nie wiem co on tam robił. Ze mną zrobił z 4-5 treningów. Uważam, że jakby nie pojechał tam i byśmy robili razem to myślę, że spokojnie jak nie turniej wygrać, to z ”Wiewiórem”. Źle zrobił, że zlekceważył ten turniej.
 
Back
Top