FAME 17: Paweł Jóźwiak nie wyszedł do trzeciej rundy? Sędzia zakończył walkę, „Boxdel” zwycięża!

A w wywiadzie cisnął tego ciecia łazika od tego alkotestu co dostał w pizdę od kamerzysty w budce telefonicznej, że charakteru nie ma
 
@Vassago

Tak szczerze kogo znam z FMa przed ogłoszeniem

Krystian Pudzianowski , Ozdoba bo kiedyś w mediach potężne 5 minut miała Edyta Herbuś a on był jej chłopakiem i coś tam latało o nim w mediach, Robert Burneika,
Piotr Świerczewski.

I to byłoby raczej na tyle.
 
Ja szczerze Muranów kompletnie nie znałem i wątpię by dużo osób ich znalo.

Moja pierwsza styczność to gdy Muran wyszedł do walki z Tancula na konfie.

Z resztą ja 99 procent tych ludzi znam tylko przez uniwersum FMa
Osoby upośledzone umysłowo i skurwysyny głosu nie mają
 
@Vassago

Tak szczerze kogo znam z FMa przed ogłoszeniem

Krystian Pudzianowski , Ozdoba bo kiedyś w mediach potężne 5 minut miała Edyta Herbuś a on był jej chłopakiem i coś tam latało o nim w mediach, Robert Burneika,
Piotr Świerczewski.

I to byłoby raczej na tyle.

Jak ktoś oglądał Warsaw Shore i te inny pseudo reality show to pewnie znał więcej nazwisk. Teraz to już całkiem poszło w inną stronę bo biznes się rozwinął i sam dyktuje kto może wejść, a kto nie. A miejsca zabierają też prawdziwi sportowcy celem podniesienia rangi całego biznesu. Czasy Bonusa i innych niedorajdów minęły raczej bezpowrotnie.
 
Jak ktoś oglądał Warsaw Shore i te inny pseudo reality show to pewnie znał więcej nazwisk. Teraz to już całkiem poszło w inną stronę bo biznes się rozwinął i sam dyktuje kto może wejść, a kto nie. A miejsca zabierają też prawdziwi sportowcy celem podniesienia rangi całego biznesu. Czasy Bonusa i innych niedorajdów minęły raczej bezpowrotnie.


Ja to szczerze nawet nie wiedziałem że istnieje jakie Warsaw Show dopiero przez FM się dowiedziałem
 
A w wywiadzie cisnął tego ciecia łazika od tego alkotestu co dostał w pizdę od kamerzysty w budce telefonicznej, że charakteru nie ma

Boxdel klinczowal i trochę ciężko ocenić mental Jóźwiaka.

Zepsuł ta walkę skubany. Jestem ciekawy rewanżu w normalnej klatce na FEN. Tam już nie będzie wymówki, bo nie wierzę że Bodzio da radę tak klinczowac w normalnej klatce.
 
1675696999441.png
 
Back
Top