Na żywo FAME 14: Tromba vs Gimper – wyniki gali

jak wyglądała 1 runda? szczerze to ta walka jest w miare, a reszta to taki badziew, że fejm musi coś kombinowac żeby malik ich nie ujebał na cytryne...teraz jakas agata bonk bedzie sie tlykla a potem żele...poprostu emocje co nie miara
 
rzymska klatka bylaby spoko gdyby nie to ze 20 minut potrzebowali na jej rozstawienie i teraz tez bedzie "koncert" zeby ja zlozyc
 
Jaki rewanż. Jeszcze jakby były jakieś aluzje jakiś lucky punch. W tym wypadku to bez sensu.
 
Jaki rewanż. Jeszcze jakby były jakieś aluzje jakiś lucky punch. W tym wypadku to bez sensu.
Prokurator chciał rewanż w samym K1 z rzymską klatką, a ładnie się nakurwiali w pierwszej rundzie, ja bym chętnie zobaczył.
 
Prokurator chciał rewanż w samym K1 z rzymską klatką, a ładnie się nakurwiali w pierwszej rundzie, ja bym chętnie zobaczył.
a niech sie pierdoli, każdy drechol w małej przestrzeni może sie ładnie pizgać zawodnikiem mma na normalnym oktagonie...może walke na plaskacze niech wymyśli
 
Prokurator chciał rewanż w samym K1 z rzymską klatką, a ładnie się nakurwiali w pierwszej rundzie, ja bym chętnie zobaczył.
Gdzie? Nadal Norman miał wszystko pod kontrolą. Szeliga to nie ta liga. Chyba, że Norman chce łatwą kasę, ale to tylko o to będzie chodzić. Wszystko ciosy Szeligi szły w gardę, nie zagroził Parkowi nawet na moment. W 2 rundzie ruszył bo było wiadomo, że to ostatnia nadzieja na nokaut. Wszystko zgodnie z planem Normana. Nie oszukujmy się, ale z tymi warunkami to Piotrek powinien walczyć ale w niższych wagach.
 
Back
Top