Na żywo FAME 14: Tromba vs Gimper – wyniki gali

Wiewior wywiad ZLOTO :juanlaugh:
A niby to człowiek od leżenia odpoczywa a nie wygląda jak po zjaraniu piątki palenia:penn:
 
Arab nie ma takich dobrych zapasów jak wiewiór, pająk też nie. Arab na początku miał trudności, aby obalić Lupę.
Zobacz z kim walczył Arab a z kim Wiewiór. Przecież Arab go robi bez najmniejszego problemu. Poza tym to inna kategoria wagowa.
 
Czy ja zobaczyłem przed chwilą jakiegoś paralityka-wytrzeszcza, który powiedział, że nie przeprasza bo przepraszają cioty...

Mocne...
 
Zobacz z kim walczył Arab a z kim Wiewiór. Przecież Arab go robi bez najmniejszego problemu. Poza tym to inna kategoria wagowa.
mnie sie wydaje, ze bandel by go dobrze przygotowal

W 84kg, jakby Wiewiór przymasował, a Arab zbił to go tam by zrobi, Arab Lupę obalał tylko wchodząc w nogi, pod siatką była sytuacja chyba gdzie mógł obalić to nie mógł, a Lupa wirtuozem parteru nie jest xD Łatwiej się broni obaleń pod siatką niż obala, a jednak z Krychą, który te zapasy ma moim zdaniem dość dobre jak na freaka, przecież w ostatnich swoich 3 walkach rzucał swoimi zapaśnikami, a jednak Wiewiór dość łatwo go zdominował w tej płaszczyźnie.
 
Back
Top