EURO 2024

Kto bierze EURO 2024?

  • Anglia

    Votes: 11 9.5%
  • Francja

    Votes: 26 22.4%
  • Niemcy

    Votes: 17 14.7%
  • Włochy

    Votes: 4 3.4%
  • Hiszpania

    Votes: 10 8.6%
  • Holandia

    Votes: 2 1.7%
  • Portugalia

    Votes: 12 10.3%
  • POLSKA GUROM

    Votes: 30 25.9%
  • Belgia

    Votes: 0 0.0%
  • Chorwacja

    Votes: 2 1.7%
  • Będzie niespodzianka!

    Votes: 2 1.7%

  • Total voters
    116
Nie zdziwię się jak dojdzie tam do jakiegoś większego zamachu o czym wspominałem przed euro.
Warunki ku temu są bardzo sprzyjające, nie dość że niemiecki burdel organizacyjny, to dodatkowo od zajebania kolorowych i inzynierów na socialach.
Muslimow też jest od chuja, potencjał naprawdę jest ogromny, oby tylko nie padło na rodaków.
Z tym kilofem czy tam siekierą to akurat biały, rodowity inżynier.
 
GQMUnH8W8AABPs1

GQMVVx1XwAALQc1
 
Taki skład jak panna na wydaniu, chce, ale się boi. Urbański zamiast Slisza to pozytyw (a parę głosów czytałem, że Slisz to pewniak :lol: ), Buksa zamiast Piątka też do przyjęcia, no a duet Salamon-Bednarek to raczej coś odjebie. Od momentu przerwy za doping Salamon znacznie obniżył loty. Romanczuk typowy przecinak, no ale my i tak będziemy biegać za piłką zamiast nią kopać.
 
Nie ważne, chodzi mi ogólnie, chyba nie powiesz mi że w hansowie nie ma terrorystów czy innych radykałów
To wiadomo, Niemcy czy Francja to dziś tykająca bomba, a duża impreza sportowa, bez względu na lokalizację, jeszcze zachęca wszelkiej maści świrów.
 

Euro 2024, mecz grupy D Polska – Holandia [szczegóły transmisji]

Kiedy: 16 czerwca (niedziela), godzina 15:00
TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej, Smart TV, od 14:20 w TVP 1
Komentatorzy: Mateusz Borek, Robert Podoliński (PL), Tony Jones, David Prutton (EN), Maciej Chodkiewicz (AD)

Prowadzący studio: Jacek Kurowski
Reporterzy: Maja Strzelczyk, Hubert Bugaj, Marcin Feddek (murawa)

Goście: Jakub Błaszczykowski, Jakub Wawrzyniak, Artur Wichniarek, Łukasz Piszczek (murawa), Łukasz Fabiański (murawa)

 
Back
Top