EURO 2024 Germany

Guardiola zaskoczy Holendrów taktyką i Polska będzie strzelała bramkę za bramką.
btw jak myślicie, kontuzja Lewandowskiego jest poważna, czy zdąży wrócić na mecze ćwierćfinałowe? :corn:
 
Trzeba będzie na łamakiem tu pomyśleć. Przecież Polacy nie wybronią tego wyniku przez resztę meczu przy takiej ofensywie Holendrów
 
Na tą Danię dobry kurs dzisiaj.
A to spróbuję zagrać - Dania wygra i powyżej 1.5 gola @ 2.30. Ogólnie to fajnie wchodzą te overy na ten moment i pewnie ta pierwsza kolejka będzie tak wyglądać, później dopiero wjedzie większa kalkulacja u drużyn. Jakoś wydaje mi się, że Słowenia nie będzie wielkim zagrożeniem dla Danii, zobaczymy. Zaznaczam, że piłkę nożną oglądam tylko podczas Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy :beczka:
 
A to spróbuję zagrać - Dania wygra i powyżej 1.5 gola @ 2.30. Ogólnie to fajnie wchodzą te overy na ten moment i pewnie ta pierwsza kolejka będzie tak wyglądać, później dopiero wjedzie większa kalkulacja u drużyn. Jakoś wydaje mi się, że Słowenia nie będzie wielkim zagrożeniem dla Danii, zobaczymy. Zaznaczam, że piłkę nożną oglądam tylko podczas Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy :beczka:
Jak oblak nie będzie miał dnia to izi
 
Też gram Danię, aczkolwiek to nie musi być łatwy mecz. Liczyłem na wyższy kurs. Duńczycy mają bardzo solidny skład.
Dorzucam jeszcze over w meczu Anglików, którzy mają mega mocą ofensywę, przynajmniej na papierze. Serbowie też będą groźni i mają wysokie szanse na bramkę.

Słowenia - Dania Dania @1.70
Serbia - Anglia powyżej 2.5 @1.80
x0.88 @2.69
 
Też gram Danię, aczkolwiek to nie musi być łatwy mecz. Liczyłem na wyższy kurs. Duńczycy mają bardzo solidny skład.
Dorzucam jeszcze over w meczu Anglików, którzy mają mega mocą ofensywę, przynajmniej na papierze. Serbowie też będą groźni i mają wysokie szanse na bramkę.

Słowenia - Dania
Dania @1.70
Serbia - Anglia powyżej 2.5 @1.80
x0.88 @2.69
-
 
A to spróbuję zagrać - Dania wygra i powyżej 1.5 gola @ 2.30. Ogólnie to fajnie wchodzą te overy na ten moment i pewnie ta pierwsza kolejka będzie tak wyglądać, później dopiero wjedzie większa kalkulacja u drużyn. Jakoś wydaje mi się, że Słowenia nie będzie wielkim zagrożeniem dla Danii, zobaczymy. Zaznaczam, że piłkę nożną oglądam tylko podczas Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy :beczka:
Mój pierwszy i ostatni kupon z Euro :jjsmile: W grze jeszcze Lotto overowe goli
 
Coś tam siadło za drobne. Przynajmniej odrobiona stówka za wtopę Armfielda na UFC :/

1718619248763.png


Nie ogarniam za bardzo piłki, ale przy imprezach typu EURO można się fajnie pobawić. Na dziś myślę nad dubelkiem Ukraina + Francja. Ruszacie jakies spotkanie?
 
Back
Top