Na każdym turnieju standardowy pakiet, mecz otwracia, o wszystko i o honor, tutaj mielismy bonus bo mecz otwarcia był także meczem o wszystko, teraz zostały juz dwa o honor. Oczywiście cuda sie zdarzają, no ale nasz awans z grupy bedzie porównywalny ze zmartwychstaniem Jezusa.
Mamy pilkarzy którzy umią grać w piłkę, a gdy zakładają koszulke reprezentacji to nagle zmiana o 180 stopi, wina trenera? Po części na pewno, ale o ile Brzęczka to chlopaki sami chcieli zwolnić, o tyle z Souza sie chyba dogadują, przynajmniej tak to wyglada, dla mnie problem lezy gdzieś dalej w psychice, motywacji.
 
Czy Ty widziałeś co wstawiłem, czy Ty nie widziałeś co wstawiłem? Szczęsny szedł ciałem za linią strzału, ale rykoszet zmienił tor lotu piłki która uderzyła w słupek.
Wg @Evo, Szczęsny rzucając się po strzale Słowaka powinnien w locie obliczyć trajektorię piłki po rykoszecie i niczym f16 skręcić na słupek, albo też antycypować rykoszet i odbicie piłki od słupka przed strzałem.
Proste.

:roberteyeblinking:
 
  • Haha
Reactions: Evo
Mam wrażenie że tej Reprezentacji nawet Guardiola by nie pomógł. Teraz Hiszpania ze Szwecją będą się bić na liczbę goli więc to nie zwiastuje że jedni i drudzy będą dla nas łaskawi.
 
Mam wrażenie że tej Reprezentacji nawet Guardiola by nie pomógł. Teraz Hiszpania ze Szwecją będą się bić na liczbę goli więc to nie zwiastuje że jedni i drudzy będą dla nas łaskawi.
Dokladnie. Nawet najwiekszy strateg tu nie pomoze gdy szwankuje mentalnosc? motywacja?
Juz widze oczami wyobrazni ta obrone Czestochowy z Hiszpania w tym upale...
 
Patos dla tych, którzy nie wpierdalają pośrupanymi łapami parówek podgrzanych w sloiku

Przejebana ta branża budowlana, taka fachowa. Ciekawe, co by powiedział o tej reklamie jakiś kardiochirurg, albo neurochirurg. No tak. zapominiałem,. oni nie mają czasu, żeby takich gówien oglądać.
 
Przejebana ta branża budowlana, taka fachowa. Ciekawe, co by powiedział o tej reklamie jakiś kardiochirurg, albo neurochirurg. No tak. zapominiałem,. oni nie mają czasu, żeby takich gówien oglądać.
Przejebana fizyczna orka. Ale oczywiście musisz poniżyć (popełniając przy okazji błąd gramatyczny).
Ciekawe czy ktoś tam ujął coś kardiochirurgom lub neurochirurgom? Ja nie zauważyłem, jednakże za chwilę pewnie mnie oświecisz co przegapiłem.
 
jednakże za chwilę pewnie mnie oświecisz co przegapiłem.

Przegapiłeś komiczną wręcz tendencyjnosć tej reklamki. Taki sam materiał można zrobić o pracownikach biedronki. Przy czym pracownik biedronki się nie potnie nożykiem introligatorskim na robocie :putinlaugh:
 
Screenshot_20210614-195512__01.jpg
 
nie rozumiem pretensji do Szczesnego, przeciez kazdemu pilkarzowi najbardziej zalezy na tym zeby wpisac sie na liste strzelcow co Wojtek zrobil.
ja nie mam pretensji do bramkarza o te bramke, wine ponosi ten as obrony co puscil siate i przepuscil strzelajacego, dalej to troche zbieg nieszczesliwych dla nas przypadkow. Pilka po strzale odbita od obroncy od slupka i Szczesnego wpada do siatki. Przy tego typu bramkach nikt nigdy bramkarzy nie obwinial a bylo ich troche/SPOILER]
 
Przegapiłeś komiczną wręcz tendencyjnosć tej reklamki. Taki sam materiał można zrobić o pracownikach biedronki. Przy czym pracownik biedronki się nie potnie nożykiem introligatorskim na robocie :putinlaugh:
Podoba mi się ujęcie szczegółów jak choćby ten najazd na skibki w folii, gdy wpierdalają śniadanie w kącie czy start z folią, bo zaczęło padać. To nie wygląda jak reklama nakręcona przez jakiegoś pazia z agencji a przez kogoś, kto poznał budowę od drugiej strony. A że zajeżdża patosem? Pewnie, wszak to tylko reklama.
Pracownik biedronki też się może stalką pociąć. I jeśli zrobią tę reklamę w taki sposób o pracownikach biedronki, to pracownicy biedronki zwrócą na to uwagę.
 
To co mają powiedzieć Słowacy, skoro jest ich niecałe 5.5 miliona w sumie?

:putinlaugh:
To też jest dramat, że nie potrafimy ze sporej grupy chłopaków wyłowić tych prawdziwych talentów odpowiednio wcześniej. Moim zdaniem wynika to z tego, że cały nasz system od najniższych lig jest przesiąknięty kolesiostwem - przepychani są synalkowie prezesów i i sponsorów a prawdziwe talenty które nie mają takiego wsparcia gdzieś giną.

Żeby było naprawdę dobrze, to trzeba by było chyba cały PZPN i ligę zaorać, posypać solą i w to miejsce zrobić zupełnie nowe organizacje z zupełnie nowymi ludźmi - starych nie dopuszczać. Ale to jest oczywiście tylko marzenie i utopia.
 
To też jest dramat, że nie potrafimy ze sporej grupy chłopaków wyłowić tych prawdziwych talentów odpowiednio wcześniej. Moim zdaniem wynika to z tego, że cały nasz system od najniższych lig jest przesiąknięty kolesiostwem - przepychani są synalkowie prezesów i i sponsorów a prawdziwe talenty które nie mają takiego wsparcia gdzieś giną.

Żeby było naprawdę dobrze, to trzeba by było chyba cały PZPN i ligę zaorać, posypać solą i w to miejsce zrobić zupełnie nowe organizacje z zupełnie nowymi ludźmi - starych nie dopuszczać. Ale to jest oczywiście tylko marzenie i utopia.
:goddamnright:
 
Duńczycy po przegranej dają jasno do zrozumienia czy chcieli grać i jaki wybór dała im UEFA


Trochę mnie śmieszą te jęki Duńczyków. Wiadomo ciężka sytuacja dla nich, bo kolega był bliski zejścia, ale co Uefa miała zrobić? Według mnie to były jedyne możliwe scenariusze. Chyba każdy z nas stracił kiedyś kogoś bliskiego i nie mówię tu o jakimś koledze z drużyny tylko o rodzicach, dziadkach czy bracie itp. i co? I się żyło dalej, szło się do pracy czy szkoły i robiło swoje. Rozumiem, że teraz jak coś się komuś stanie to wszyscy maja jebnąć wszystko w kąt i lamentować.
 
K...a tak jak kiedyś pisałem jak bardzo upadła ta piłka na świecie że nr 1 w Spain jest Morata.

Jak powspominam Raula,Morientesa , Torresa czy Ville to oni byli 50 półek wyżej od tej parodii piłkarza.
 
Trochę mnie śmieszą te jęki Duńczyków. Wiadomo ciężka sytuacja dla nich, bo kolega był bliski zejścia, ale co Uefa miała zrobić? Według mnie to były jedyne możliwe scenariusze. Chyba każdy z nas stracił kiedyś kogoś bliskiego i nie mówię tu o jakimś koledze z drużyny tylko o rodzicach, dziadkach czy bracie itp. i co? I się żyło dalej, szło się do pracy czy szkoły i robiło swoje. Rozumiem, że teraz jak coś się komuś stanie to wszyscy maja jebnąć wszystko w kąt i lamentować.
Zgadzam się z Tobą, nie było dobrego terminu na dokończenie spotkania, ale niesmak jednak pozostaje Tutaj musieli grać, a jeszcze niedawno w lidze mistrzów piłkarze zeszli z boiska, mecz przerwano i przełożono bo sędzia nazwal piłkarza negro czy jakoś tak ;)
 
K...a tak jak kiedyś pisałem jak bardzo upadła ta piłka na świecie że nr 1 w Spain jest Morata.

Jak powspominam Raula,Morientesa , Torresa czy Ville to oni byli 50 półek wyżej od tej parodii piłkarza.
zwłaszcza morientes ::really::
 
Back
Top