Euro 2016

Coś się w Betsafe pojebało :D stawka 10zł ako 60,26 a patrzcie ile do wyciagnięcia. Ale co z tego jak się dałem namówić na zjebaną Austrię.

24qjq5z.png
 
Ale teraz trzeba zobaczyc jak zagra Islandia i ciekawe kursy sa na Islandie z Wegrami ale nie wiem czy nie strach ruszac
 
Coś się w Betsafe pojebało :D stawka 10zł ako 60,26 a patrzcie ile do wyciagnięcia. Ale co z tego jak się dałem namówić na zjebaną Austrię.

24qjq5z.png
im sie ostatnio wszystko jebie
poza tym zaczalem wygrywac wiecej na tenisie i juz mi live'y blokuja np, spierdalam do pinnacle...
 
Póki co na tym Euro/Copa America wszystko w dupe.

Nowy kupon:

Portugalia - Islandia (1 z Handicap 0:1)
Chile - Panama (Bramki obie druzyny - TAK)
Argentyna - Boliwia (1 z Handicap 0:1)
 
Mając pełną świadomość, że pasuję do piłki nożnej, jak Kryłow do pasa UFC, spytam pokornie - czemu gracie tasiemce zamiast singli? Nożna jest chyba jeszcze bardziej nieprzewidywalna, niż mma. Nie wyszłoby wam zdrowiej grać pojedyncze?
 
Mając pełną świadomość, że pasuję do piłki nożnej, jak Kryłow do pasa UFC, spytam pokornie - czemu gracie tasiemce zamiast singli? Nożna jest chyba jeszcze bardziej nieprzewidywalna, niż mma. Nie wyszłoby wam zdrowiej grać pojedyncze?
no wlasnie nie, mi na tych mistrzostwach tylko 3 mecze nie weszly. jak sie trafi dobrze tasmami, to mozna lepiej zarobic niz na mma. ja dzisiaj postawilem single i wlasnie jeden z tych 3 meczy trafilem
 
Mając pełną świadomość, że pasuję do piłki nożnej, jak Kryłow do pasa UFC, spytam pokornie - czemu gracie tasiemce zamiast singli? Nożna jest chyba jeszcze bardziej nieprzewidywalna, niż mma. Nie wyszłoby wam zdrowiej grać pojedyncze?
Ja stosuje zlota zasade max dubel do kazdego sportu
 
no wlasnie nie, mi na tych mistrzostwach tylko 3 mecze nie weszly. jak sie trafi dobrze tasmami, to mozna lepiej zarobic niz na mma. ja dzisiaj postawilem single i wlasnie jeden z tych 3 meczy trafilem
@Puczi Mnie nie weszły 2 ale nadal nic nie wygrałem. Jednak jak się dobrą taśmę zrobi to można za niewielki wkład zarobić dobrze. No ale wyskoczą z dupy Węgrzy i kładą kupony.
 
Back
Top