Euro 2012

no to holendrzy zaczeli nie ma co. dobrze, ze jak do buka szedlem na nich postawic to juz zamkniete było. fatalna gra, fatalny brak skutecznosci. ciekawe czym mnie jeszcze dzis ten turniej zaskoczy
 
Gaara



Wybacz, ale teraz straciłeś całkowicie uznanie w moich oczach. Żel mi cię...







Obstawiałem 0-0 pomyliłem się ; ).
 
Powiem tak:



544703_372674502795557_381833375_n.jpg




:-):-)
 
Zajebisty mecz, akcja za akcję, Dania miała furę szczęścia, a Holendrom go zabrakło, chociaż nie od dziś wiadomo, że szczęści sprzyja lepszym. Pampers nie został turbokozakiem.
Jak na razie najlepszy mecz tych mistrzostw, gra Dani coś pięknego, zero napinki, wszystko na luzie, tak jakby to był sparing. A jak jeszcze niedawno oglądałem ich mecz z Brazylijczykami to wyglądało to zupełnie inaczej i nawet kibice ich wygwizdywali.
 
to, ze tak powiedzialem, to chodzilo mi bardziej o jego wypowiedzi, ktore moim zdaniem byly z dupy wysrane, a nie to kim jest. jak kolega powie do ciebie ty chuju, to tez sie obrazasz?
 
Van Persie zagrał dno, a Robben zagrał tak jak zawsze czyli jeździeć bez głowy.



Robben podtrzymuje passę na dużych imprezach :D
 
Ale nie zwracałeś uwagi na drobniejsze akcje, które przerywali Duńczycy. Robben parę razy zatrzymywał się na Kjerze. A ekspertom chodziło chyba o to, że Duńczycy uniemożliwili Holendrom swoim ustawieniem grę z której słyną, czyli szybkie szybką kombinacyjną grę przedewszystkim skrzydłami. Jednak w tym co piszesz też jest trochę prawdy.
 
W sumie wydaje mi się, że nie tyle byli holendrzy slabi z przodu co ten duński bramkarz był dziś nie do przejscia.
 
Mocna grupa. Mam nadzieję że Portugalia wygra z Niemcami, choć rozum podpowiada że będzie inaczej.
 
Drewniany VP jak zwykle nic nie potrafi wepchać do bramki. Ten koleś jak nie ma dnia to musi mieć z pięć "setek" żeby trafić cokolwiek.
 
Dania zagrała swoją, bardzo zdyscyplinowaną piłkę. Udany mez ekipy Olsena. Holandia w ataku równie słabo, co w obronie. Swoją drogą jak zobaczyłem obronę w składzie Van der Wiel, Heitinga, Vlaar, Willems, to się zastanowiłem jakim cudem ktokolwiek mógł stawiać na Holandię jako na mistrza Europy. Najgorsza linia defensywna w grupie. A Dania się jeszcze rozkręci, bo ma pewne rezerwy. Jak na razie ćwierćfinał Rosja - Dania, na który bardzo liczę wydaje się być całkiem prawdopodobny.
 
jakos nie przepadam za niemcami, ale c ronaldo tez nie jest moim ulubiencem, wiec moze byc remis w tym meczu :D
 
@up mam tak samo :-) i nie lubię Ronaldo i nie trawię Niemców. Z racji większego zła jestem za Portugalią :-)
 
Taki 18-letni Willems w końcówce meczu na sprincie daje się wyprzedzić 33-letniemu Romedalowi coś pięknego :]



ćwierćfinał Rosja - Dania? Jestem za to mogłabyć bomba.
 
@Tidzej



o tym mówiłeś?



http://www.sport.pl/euro2012/10,109071,11900061,Smuda_o_braku_zmian__Nie_chcialem_zepsuc_tego_co_bylo.html



Z twittera Gary'ego Linekera

"Day one, 2 games, 7 goals, chances galore, 2 red cards and a missed penalty. Thank heavens the dull group is out of the way"
 
no normalnie. liczę, ze pocisna portugalię. sam Cristiano to chyba za mało, zeby wygrac z niemcami
 
Jak Portugalia zagra tak jak w brażach z Bośnią (drugi mecz) to nasi sąsiedzi mają problem. Poza tym Portugalia to nie sam CR, zajebista obrona ciekawa pomoc tylko atak trochę słaby, ale napastnika mogłoby w ogóle niebyć jeśli jest Ronaldo :]
 
można :-) Sam Ronaldo nie pokona rzeszy niemieckich obrońców, a do tego jacy napastnicy i pomocnicy ach :-)
 
Back
Top