Ergo Arena miejsca

darkeldo

Oplot Challenge
Featherweight
Witam, pierwszy raz wybieram się na galę, więc prosiłbym o kilka informacji.



Mianowicie chodzi o miejsca, jest opcja za 120 oraz 220 zł. Z tego co mi wiadomo, przy tej tańszej jest bariera, czyli najzwyczajniej w świecie nie możemy dostać się do zawodników na pamiątkowe zdjęcie i tak dalej. Jak wygląda opcja za 220 zł? Po wszystkich walkach można na lajcie podejść na fotkę? Wybaczcie głupie pytania. ;)



Pozdrawiam
 
Tak jak piszesz, jeśli chcesz sobie zrobić z kimś zdjęcie, to musisz wziąć te droższe bilety. Przyjdź przed rozpoczęciem gali, najlepiej po 18 - wtedy kręci się sporo zawodników, jak i redaktorzy portali, Lewandowski z Kawulskim, itd. Na 20stce Juras na przykład chętnie rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Najłatwiej będzie wyhaczyć fotki z zawodnikami, nie tymi, którzy walczą (oni się przygotowują w szatni m.in. gdzie nie ma dojścia), a tymi którzy dają wywiady w studiu z Borkiem - w większości są później do dyspozycji fanów. Po samej gali też może być okazja, ale ciężko się dopchać.
 
chcesz porobic sobie zdjęcia, pozbierac autografy idz na wazenie albo do hotelu w ktorym beda nocowali zawodnicy ;)
 
Najlepiej nie zwlekaj też z zakupem, bo bilety idą jak ciepłe bułeczki. ;) Najlepsze miejscówki już są zarezerwowane. Ja sam wyrwałem siłą dziewczynie laptopa, żeby zrobić rezerwację, jak Kawul w studiu Polsat Sport powiedział, że bilety są już w sprzedaży. :-)
 
Możecie mi powiedzieć, czy tylko w opcji za 220 zł nie ma tej bariery, tzn. nie można podejść ?



https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=74075 Wszystkie na zielono mają taką opcję? Nie zdązyłem kupić biletów a już wyprzedane najlepsze.
 
Pewnie znów będzie sporo biletów na allegro. Chociaż czuję, że po ostatnim torwarze sporo koników się przejechało. Tydzień przed galą bilety były tak niesamowicie tanie, że mimo iż miałem nie iść na drugie KSW pod rząd, to skończyło się tak, że jeszcze paru kumpli namówiłem.
 
Tamten konik na allegro miał 100 biletów. Tylko nie wziął pod uwage, że nie walczy Pudzian i Mamed. Skleiłem porównanie do KSW 20.



596b4ad5dd97b.png
 
czemu na forum bylo tyle placzu, ze 300zl bilety na KSW kiedy ja tu widze max kolo 200? 'lekka' roznica.
 
baju, bo były po 300 na Torwarze. W Ergo teraz zrobili taniej. Paradoksalnie myślę, że przy tej rozpisce, ceny "torwarowe" w Gdańsku/Sopocie nie przeszkodziłyby w wyprzedaniu całej hali, ale ja tam się cieszę. ;]
 
@szady



Dokładnie masz rację. Chociaż uważam że wpływ na ceny w ergo arenie ma liczba dostępnych miejsc-w ergo jest więcej miejsc więc można dac tansze bilety.



Ja sam przed wyjsciem na torwar zobaczylem na ebilecie ze sprzedarz na KSW 23 rusza o 19. Spytałem Lewandowskiego gdzie mozna kupic w Torwarze bilety i nabyłem dobre miejscowki chociaz po kilku minutach sprzedarzy juz duzo biletow poszło.



Jakie masz miejsca Szady??
 
Krzysztof, sektor 303. Myślałem na początku nad 103 - tam gdzie byłem zeszłym razem, ale oszczędność jednak wzięła górę. ;)
 
Ja mam 103 tak jak ostatnio i szykuje mi sie dłuższy wyjazd nad moze.



Wiesz Szady znowu siedział obok mnie brat Kamila. HEHE dawał ostry doping.
 
Haha, no nie gadaj. Jestem fanem tego gościa. :-) Dlatego też nie krytykuję tutaj Walusiów, bo to prywatnie na prawdę pocieszne chłopaki. ;] Od wyjazdu na Torwar odrzucała mnie marna rozpiska, ceny biletów i spora odległość od miejsca zamieszkania, za to Ergo nie mogłem sobie odpuścić. :)
 
Dziś kupiłem, ale w sektorach za 120 zł już miejsca dużo gorsze niż ostatnim razem :( Dużo szybciej schodzą niż na 20tce. Nie ma się co dziwić w sumie, bo i rozpiska dużo lepsza.
 
Siemano. Właśnie planuje zakup biletów.. z kumplami. Niestety nie ma już korzystnych miejsc za 120zł :D więc chcemy za 80zł (3miejsca) i mam takie pytanie czy lepiej wziąć ze środka (80zł) w sektorze 320 , czy może te narożnikowe 80 sektor 319 po prawej albo po lewej 323 ?



To nasz pierwszy wypad na galę :)



Pozdrawiam i czekam na szybką odp :D bo bilety uciekną ;p
 
Witam! Mam zamiar kupić bilety za 50 zł. Jak jest z widocznością na tych sektorach? W których miejsca na tych sektorach będą najlepsze?
 
@up



Ja byłem dwa razy na miejscsch za 50zł i nie narzekam. Widoczność dobra. Najlepiej frontalnie do ringu oczywiście.
 
Mam jeszcze pytanko co do tego formularza jak już wybrałem miejsca do zamówienia..







Niżej pierwsze pola E-mail, Imię, Nazwisko, Numer i Hasło , o jakie hasło chodzi? do jakiejś może weryfikacji?
 
Back
Top