Enter the Dragon - kręcimy remake'a by maryjan : )

Muszę się przyznać, że ja go też nie oglądałem i nie skumałe o co chodzi z tym tematem ;D
 
ale nie oglądałem "Wejścia Smoka" i chyba w ogóle żadnego filmu z Brucem Lee.


f8debccc9434a07bfbd4b8188c954e64.gif
 
W następnym pokoleniu fanów MMA będą banowali ludzi, którzy nie znali legendarnego Pudziana.



Dobra, odczepcie się :-) Oglądałem po kilka razy wszystkie części Rockiego.


@midern :-)
 
:-)



Ja też oglądałem Rockiego (dla mnie to najlepszy film o boksie), kilka innych filmów związanych czy to z mma, czy z capoeirą, czy z innymi sztukami walki. Fanem starego kina nie jestem, więc tego nie oglądałem :D



E: Ze starego kina to oglądałem m.in Kickboxera (z Van Damm'em), "Only The Strong" - capoeira i kilka innych :-)
 
Nie widzieć Wejście Smoka, to jak nie umieć Inwokacji na pamięć (chociaż teraz wyjebali Pana Tadzia ze szkoły to pewnie tak będzie :( )
 
Nie widzieć Wejście Smoka, to jak nie umieć Inwokacji na pamięć (chociaż teraz wyjebali Pana Tadzia ze szkoły to pewnie tak będzie :( )
I dobrze, co to za patriotyzm co się zaczyna od "Litwo, ojczyzno moja"? :-) Uczenie się wierszy na pamięć to był cierń w dupie w podstawówce i gimbazie.
 
Quest, Kickboxer, czy inne filmy z van Dammem to są filmy z innego wora. Różnica między nimi jest taka, że w jednych podziwiamy pracę baletową, a w drugich kunszt sztuki walki.. Keylock, Ty, jako największy przeciwnik i prześmiewca osoby Bruce'a Lee na forum, nawet nie oglądałeś żadnego jego filmu...:-)



...a porównywanie legendy Pudzilli do legendy Bruce'a to trolling w czystej postaci
 
Oj, coś czuję, że fala hejtu się zaraz nieźle przeleje.



Ale ja sam nie ogarniam jak można nie oglądać żadnego filmu z Brucem... Przecież to ojciec sztuk walki. On jest tym dla sztuk walki co rodzina Gracie dla bjj.
 
...a porównywanie legendy Pudzilli do legendy Bruce'a to trolling w czystej postaci
To oczywista ironia a nie żaden trolling ;)

Keylock, Ty, jako największy przeciwnik i prześmiewca osoby Bruce'a Lee na forum, nawet nie oglądałeś żadnego jego filmu...
Jestem prześmiewcą ludzi, którzy twierdzą, że Lee miałby szanse w walce z topowymi zawodnikami MMA na podstawie tego, że się nim jarali oglądając go w FILMOWYCH walkach i udowadniają to przy pomocy prehistorycznych filmików kręconych kalkulatorem z wyciętymi klatkami gdzie Bruce kopie z prędkością światła. Nie czepiam się Lee jako aktora ani nie krytykuję jego filmów akcji.
Równie dobrze można zestawiać walkę Stallone'a z Tysonem czy Van Damme'a z Ernesto Hoostem i oburzać się, że ktoś wyśmieje takie teorie :-)
 
midern jest zwolniony bo ma z 16 lat(?), ale Keylock ?!



nie miales vhsow? :-)
 
Jestem prześmiewcą ludzi, którzy twierdzą, że Lee miałby szanse w walce z topowymi zawodnikami MMA na podstawie tego, że się nim jarali oglądając go w FILMOWYCH walkach




Nigdy nie sądziłem, że pokonałby topowych zawodników MMa, ale tylko, że śmiało by się tam odnalazł i wpasował się w peleton.




Równie dobrze można zestawiać walkę Stallone'a z Tysonem


a z tym porównaniem Ci nie wyszło, bo Stallone liznął boksu na potrzeb filmu, a Bruce był zawsze fighterem, a trafił tam za sprawą swoich nietuzinkowych zdolności. A co do jarania się, to przynajmniej nie smaruję bzdurnych modlitw do swoich idoli. ;)
 
Bruce Lee to ikona - nie znać jego filmów to wstyd, poważnie. Tym bardziej jeśli ktoś interesuje się mieszanymi sztukami walki, czy sztukami walki w ogóle. Koleś na 30 lat przed powstaniem MMA zaczął łączyć wiele sztuk walki i tworzyć "mieszany styl". Był wizjonerem, wystarczy poczytać którąś z jego książek. Gdy przyjechał do USA znał tylko Wing Tsun, jednak szybko zaczął fascynować się zachodnim Boksem, ale i Ju Jitsu i Zapasami. Do tego zdecydowanie ponadprzeciętna sprawnośc i motoryka - jeśli ktoś mi mówi, że nie miałby prawa zaistnieć w dzisiejszym MMA (trenując jak dzisiejsi zawodnicy MMA), w najlżejszych kategoriach rzecz jasna - to nie traktuję takiej osoby poważnie.
 
w tej scenie zobaczyłem pierwszy raz takie rękawice, rękawice babcie : ) dzisiejszych do mma i to skończenie:-)Sam film jest dla mnie fenomenem, bo jak inaczej nazwać, skoro widziałem go około 50 razy albo i lepiej:-)
 
Visu, 17 mam! ;D



Przyznam, że wiek już jakiś mam, trochę przeszedłem, ale to wcale nie tłumacyz, że nie widizałem tego filmu ;) Jakoś wolę oglądać nowsze filmy ze sztukami walki, niż te stare. Jkaies tam filmy z Bruce'm oglądałem, ale nie zapadły mi w pamięć.



Zostało mi do napisania wypracowanie, i po tym moze się skuszę na obejrzenie tego filmu (jeszcze przed ksw) :D
 
midern nie znajdziesz nowego filmu tak dobrego tak kultowego tak zjabiestego jak Wejscie Smoka :)
 
Skoro jesteśmy przy Bruce Lee to narazie obejrzałem 4 filmy z jego udziałem: Enter the Dragon, Droga smoka, Wściekłe pięści i Wielki szef



Jakby ktoś miał namiar na inne filmy z nim do podajcie linki tylko w jakości HD, Grzechu - Lugasek do roboty :-)
 
Ja tam się nie zamierzam kłócić. Filmów nie oglądałem i to jest fakt a nie trolling, o który mnie oskarżacie ;)

A co do jarania się, to przynajmniej nie smaruję bzdurnych modlitw do swoich idoli. ;)
b%C3%B3l-dupy.jpg
 
Back
Top