Endomondo. Cohones - MMARocks.pl Challenge 2016!

Tjo

Moderator
Cohones
Cohones.jpg


Zapraszamy aktywnych użytkowników portalu MMARocks.pl i forum Cohones do rywalizacji na Endomondo. Piona!

Wyniki 2015 - https://www.endomondo.com/challenges/23579842

Zaczynamy 2016 - https://www.endomondo.com/challenges/26469406

RYWALIZACJA:
Cohones - MMARocks.pl Challenge

Masz Jaja! Rusz się sprzed monitora i żyj z naturą! Ćpaj sport, krajobrazy i przyrodę! Biegaj, Jeździj Na Rowerze, Wędruj Po Górskich Szlakach! Napierdalaj!

Rywalizacja użytkowników portalu MMARocks.pl i forum Cohones. Dyscypliny: Bieganie, Jazda Na Rowerze, Kolarstwo, Kolarstwo Górskie, Wędrowanie. Napierdalanka Kilometrów w 2016!
 
Last edited by a moderator:
Dodałem dla osób, które raczej bywają w siłowniach niż ćwiczą na powietrzu - Kolarstwo Stacjonarne, Bieg Po Bieżni, Marsz Po Bieżni. Najprościej po prostu dodawać wtedy taki trening ręcznie - z licznika bieżni/rowerka spisujecie zwyczajnie dane typu dystans i czas. Bez oszukiwania! Rywalizacja jest dla Nas!
 
Tak chociaż niedużo np. W 30 min można wykręcić.

Jeżeli masz ochotę dołączyć do rywalizacji, to zapraszam i wpisuj sobie pod którąś bieżnią bieg/marsz po bieżni po prostu.
 
Panowie, jak biegacie na innych aplikacjach, powinna być możliwość wtedy eksportowania treniolu w .gpx i potem dołączenia do Endo. Kilka minut roboty, a to chyba nie jest jakiś większy kłopot.
 
za jakieś 30-40 minut usiądę na rower i pokręcę. Nigdy wcześniej nie miałem endomondo ale już widzę że sobie poradzę :p
 
a jak zliczyć machanie ciężarami / hantlami / podciąganie i brzuchy?
#dyskryminacja
 
Panowie, jak biegacie na innych aplikacjach, powinna być możliwość wtedy eksportowania treniolu w .gpx i potem dołączenia do Endo. Kilka minut roboty, a to chyba nie jest jakiś większy kłopot.
A z zegarka Garmin da radę ?
 
  • Like
Reactions: Tjo
Nie używam Garmina, ale znajomi mają i jakoś parują z Endo.
Działa, nawet jest specjalna opcja dla Garmina.
Wróciłem do biegania, po paru kontuzjach. Więc przyłączam się z przyjemnością do zabawy :)
 
  • Like
Reactions: Tjo
Pytanie, jeśli ktoś nie używa endomondo? Ja trasy wyliczam za pomocą wikimapii/gps'a. Wczoraj wyjątkowo jechał ze mną podczas biegu brat na rowerze z odpalonym endo. Żeby potwierdzić słuszność wyliczeń wikimapii, które okazały sie poprawne. No i gdzie umieszczać wyniki? Sumować i dopiero 31 grudnia udostępnić?
 
Pytanie, jeśli ktoś nie używa endomondo? Ja trasy wyliczam za pomocą wikimapii/gps'a. Wczoraj wyjątkowo jechał ze mną podczas biegu brat na rowerze z odpalonym endo. Żeby potwierdzić słuszność wyliczeń wikimapii, które okazały sie poprawne. No i gdzie umieszczać wyniki? Sumować i dopiero 31 grudnia udostępnić?
wyniki umieszczaj w aplikacji endomondo ręcznie.
 
Ja bym pobiegał z chęcią, ale w moim smartfonie jest już tak słaba bateria, że z włączonym GPS-em tych dwóch godzin szybkiego biegu, które robię codziennie przed pracą, by nie wytrzymał. Także dołączę, kiedy kupię nowego fona... :crazy:

A tak poważnie, to dobra opcja:))
 
  • Like
Reactions: Tjo
Jedyna rywalizacja do której na Endo dołączyłem :D
Zakrwawiony Condit w avku pozdrawia. Na Endo skupiam sie i tak tylko przy bieganiu.

Niech jeszcze @defthomas się ze swoimi kilometrami na rowerze dołączy, to już w ogóle grubo będzie!
 
  • Like
Reactions: Tjo
Dołączyłem i mimo, że nie mam w żaden sposób udokumentowanego przebiegu z tego roku i konto na endo założyłem dopiero teraz to i tak powalczę!
 
  • Like
Reactions: Tjo
Używałem dotychczas Stravki ale widzę żę czas zmnienić soft i dołączyć do was :)
 
  • Like
Reactions: Tjo
Pływanie na basenie tez można brać pod uwagę? Bo ja oprócz biegania to głównie poruszam się w wodzie, a tam z endo nie bardzo.
 
Jutro mała wycieczka. 30-35km. Biorę dziewczynę i brata.
Zaczynałem jako ostatni z 0km więc reszta albo nie wpisuje albo się obija.
 
  • Like
Reactions: Tjo
Back
Top