Emulator UFC 2010

Ja grałem we wszystkie te trzy gry i w Pride było najwięcej technik itp był bardziej elastyczny od dwóch UFC na ps2 a i tak lepiej wygląda to UFC na emulotrze od ps2 tylko żeby bylo ze 30 fps bo mechanika gry i sposob poruszania sie postaci i wyprowadzania ciosow itp jest taka sama jak W ufc na xbox360 tylko grafika okrojona
 
U mnie jest na walce od 11 do 16 fps-ów.



Mam katę Geforce 9600 GT. Procesor Intel Pentium Dual Core 2 2.66 .
 
U mnie teraz jest po 16 tez i co nie przeszkadza ci to? strasznie łatwo się gra nawet na expercie. a swoją droga sciągnałem fight night 3 i smiga jak szalone po 60fps w walce
 
No niby tak ale i tak one sa przystosowane do możliwości psp a napewno komp przewyższa te możliwości
 
Wszystko fajnie, tylko nie wiem jak teraz mam ten plik UMD odpalić biorę w emulatorze Plik > Wczytaj UMD i nie mam UFC 2010 ;/ ?
 
Plik *.iso z grą musisz skopiować do folderu emulatora: X:...jpcsp-windows-x86umdimages



Gorzej, że wideo z obejściem tego błędu już nie działa...
 
tyle ze ja zadnego pliku .iso nie mam mam tylko umd_data i jakis folder ;d po sciagnieciu ufc 2010 na psp.
 
No to zrób z tego obraz iso, ale wcześnie skopiuj to do tego folderu - może tak też zadziała.
 
Broń boże... Stwórz obraz iso, choćby przy pomocy nero. Google it: "tworzenie obrazu iso"!
 
Ostatnio jakoś to ogarnąłem a więc:



1. Obraz płyty otwieramy za pomocą programu UMDGen.



2. W folderze SYSDIR znajdujemy pliki EBOOT.bin i EBOOT.old



3. Usuwamy EBOOT .bin



4. Zmieniamy nazwę EBOOT.old na EBOOT. bin



5. Usuwamy również plik lub folder (nie pamiętam bo pisze z pamięci:-)) o nazwie prometheus.



6. Zapisujemy obraz płyty jako Uncompressed.iso i powinno wszystko śmigać:-)
 
Back
Top