Egzipodcast

Nie wiem czemu, ale każdy "profesjonalny" podcast mnie nudzi, a Egziego i Bębna nie. Kurwa czemu?
Is normal
Ja na przykład nie oglądam "profesjonalnych" kabaretów (z małymi wyjątkami), a sucharów narąbanego wujka Staszka na weselu zawsze chętnie posłucham ;)
 
@kaczka41 przesłuchałem podcasta, wspominałeś coś o kopnięciu Czarnego Kowboja w krocze. Masz może gifa żebym zobaczył jak to wyglądało?
 
@kaczka41

No Kaczka, wczoraj przesłuchałem ten twój ostatni podcast. Rozpierdala w drobny mak. :fly:Naprawdę zajebiście się tego słuchało, zwłaszcza jak opowiadałeś np. o tym zamówieniu stejka i ziemniaczków, czy o przestraszeniu niczym Tidżej, któremu 10 samolotów na raz ląduje na Okęciu. :rofl:

MISTRZ kuhwa ! Tak trzymaj i napierdalaj kolejne odcinki :dance: :pray:
 
Kilka fotek i gifów w nawiązaniu do podcastu:
karola.jpg

ezgif.com-gif-maker_3.gif

i bonus:

ezgif.com-gif-maker_2.gif

:lizoremotmaly2::lizoremotmaly2::lizoremotmaly2:
 
Barnet się złapał za twarzoczaszkę bo był palec w oko.Lepsze to od męczącego rzeczywistością "bęben w korku", bo kogo obchodzi że skręca w prawo w lewo ma światła,zona coś tam, skoda sranie..... itd. Jednak bezsensowne jest łączenie przewidywań przed galą z wrażeniami po.
 
A ja właśnie jestem odmiennego zdania. Zaskoczony byłem trochę, bo EGZEKUTOR to chyba zawsze omawiał tylko walki i wydarzenia po gali, a tym razem - równiez przed.

Ogólnie fajnie się słuchało (jak zawsze zresztą), kolejność była zachowana - przemyślenia PRZED, PO , muzyczka w tle leciała. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

#MorePlease
 
Back
Top