EA UFC 3

Jak myślicie, co to może być że w około połowie walk online mam mega lagi, jakieś sekundowe opóźnienia. Myślałem, że UPC coś znowu odpierdala, ale internet śmiga jak zawsze, a w innych grach na ps4 i pc nie mam żadnego problemu z lagami.
Najlepsze jest to, że pisałem do moich przeciwników, z którymi lagowałem i Ci co raczyli odpisać stwierdzili, że nie mają żadnego opóźnienia...
Może tak jest jak się łączy stary, pierwszy fat z PS4 Pro? Nic mi nie przychodzi do głowy, a grać się tak nie da.
Może masz źle skonfigurowany router/modem z konsolą? Poczytaj na necie o portach pod UFC.
 
Zawsze jakiś trop, dzięki.
Spoko, ja z UFC mam taki problem, że jakoś nie mogę zacząć grać z przeciwnikami online :D moi zawodnicy z UT umiejętnościami za słaby na tych dzików co mają wykokszone umiejętności, a po za ut to mi się zwykłym trybem nie chce grać online.
 
Spoko, ja z UFC mam taki problem, że jakoś nie mogę zacząć grać z przeciwnikami online :D moi zawodnicy z UT umiejętnościami za słaby na tych dzików co mają wykokszone umiejętności, a po za ut to mi się zwykłym trybem nie chce grać online.
Ja UT nie gram bo mi się po prostu nie podoba. Gram tylko ranked bo w zwykłych nie ma tej satysfakcji, albo tego wkurwa.
 
Nie wiem o chuj tu chodzi. Na necie nie znalazłem nic konkretnego, a z dnia na dzień mam corasz częściej i coraz większe lagi :wall:
Jedyna gra, w którą jeszcze grywam stała się dla mnie niegrywalna.
 
Nie wiem o chuj tu chodzi. Na necie nie znalazłem nic konkretnego, a z dnia na dzień mam corasz częściej i coraz większe lagi :wall:
Jedyna gra, w którą jeszcze grywam stała się dla mnie niegrywalna.
Konsolę masz po wifi czy po kablu?
 
Konsolę masz po wifi czy po kablu?
Po kablu.
Najlepsze jest to, że przed chwilą sprawdzałem i mimo, że podczas wyboru zawodnika miałem wszystkie kreski na łączu, to podczas walki od samego początku lagi i to takie, że jak skończyłem kombinację na padzie, to mój zawodnik dopiero ją zaczynał :/
 
Po kablu.
Najlepsze jest to, że przed chwilą sprawdzałem i mimo, że podczas wyboru zawodnika miałem wszystkie kreski na łączu, to podczas walki od samego początku lagi i to takie, że jak skończyłem kombinację na padzie, to mój zawodnik dopiero ją zaczynał :/
Niestety Sony i ich usługi sieciowe to najsłabszy element. Wyrównywanie pingu na serwerach PSN nie działa dobrze.
 
Nie zagłębiałem się w temat, ale zakładałem, że jak w końcu podłączę konsolę kablem a nie po Wi-Fi, to będzie mi się lepiej grało. A tu okazuje się, że niekoniecznie
 
Nikt nie ma jakiegoś pomysłu na te lagi? Jest to jedyna gra w którą mam ochotę grać i jedyna, w którą nie mogę grać przez lagi.
Jest to mega wkurwiające...
 
Sorry za post pod postem, ale jak ta gra potrafi wkurwić. Nie dość, że w 9 na 10 walk mam teraz lagi (nawet jak mam zielone łącze ze wszystkimi kreskami), to jak w końcu nie miałem lagów i masakrowałem typa, to mnie rozłączyło i naliczyło przegraną :childcry:
 
Sorry za post pod postem, ale jak ta gra potrafi wkurwić. Nie dość, że w 9 na 10 walk mam teraz lagi (nawet jak mam zielone łącze ze wszystkimi kreskami), to jak w końcu nie miałem lagów i masakrowałem typa, to mnie rozłączyło i naliczyło przegraną :childcry:
PINGOWAŁEŚ jakieś serwery? Może masz problem z utratą pakietów na łączu internetowym.
 
jak gracie na xklocku to zapraszać wyrwikufel1, chętnie pouczę gierki nowicjuszy, majk mile widziany
 
Odkryłem, że w trybie kariery można wystąpić w tufie, jak to zrobić? Zależne od kat. wagowych? Czy jak? Ktoś się orientuje?
 
Odkryłem, że w trybie kariery można wystąpić w tufie, jak to zrobić? Zależne od kat. wagowych? Czy jak? Ktoś się orientuje?
Musisz w WFA walczyć w kratkę, tzn. nie wygrywać wszystkiego jak leci. Bodajże po przegranej walce gdy wpada Dana z Serrą ze swoim 'lookin for a fight' trafiasz do Tufa, a po wygranej do UFC.
 
Musisz w WFA walczyć w kratkę, tzn. nie wygrywać wszystkiego jak leci. Bodajże po przegranej walce gdy wpada Dana z Serrą ze swoim 'lookin for a fight' trafiasz do Tufa, a po wygranej do UFC.
Ok, z tą kratką nie będzie trudno, wrzucę w końcu normalny poziom to mnie rozpyka AI.
-------------------------
Na łatwym gra się za łatwo, a na normalnym już mam większy problem :D movement nie ten, w złym momencie blokuje ciosy i nie potrafię obronić obaleń.
 
Kiedy ostatnio była jakaś aktualizacja z zawodnikami itd.? Daliby Tybure, Fabińskiego, Lorda :D
Aktualizacje do tej gry już się skończyły i nowych zawodników raczej nie ma co oczekiwać. Za około rok (może niecały) powinna wyjść następna część, może wtedy Oleksiejczuk i Tybura się załapią.
 
Chyba sobie zrobię karierę jakimś prawdziwym zawodnikiem i będę próbował walcząc jego stylem, może to by nawet ciekawe.

Ultimate team jakoś mnie nudzi, online nie gram, bo zbyt mocno doladowanych zawodników ludzie mają, a offline w ut jakoś ciekawe nie jest.
 
No to wiem kim zrobię karierę :D
57352895_289478521954874_5678107435743576064_n.jpg
 
Back
Top