EA Sports UFC 2 Ultimate Team - co to jest ?

Assocati

Bellator
Welterweight
Gram w UFC 2 na xboxa od premiery, zawsze w trybie kariery lub jednorazowej walki. Kiedyś coś słyszałem o Ultimate Team i odpaliłem.. ale nie ogarniam o co tam chodzi z tymi kartami, coinsami etc. Mógłby ktoś to wytłumaczyć ? Nigdy nie miałem z tym trybem gry styczności.
 
Gram w UFC 2 na xboxa od premiery, zawsze w trybie kariery lub jednorazowej walki. Kiedyś coś słyszałem o Ultimate Team i odpaliłem.. ale nie ogarniam o co tam chodzi z tymi kartami, coinsami etc. Mógłby ktoś to wytłumaczyć ? Nigdy nie miałem z tym trybem gry styczności.
Ja też nie miałem, bo ps4 nie miałem
 
Tworzysz swojego zawodnika i walczysz przez neta z innymi stworzonymi zawodnikami, za co dostajesz coinsy, za które możesz kupować paczki z kartami. Karty używa się do zmiany statystyk (zazwyczaj zwiększenia), specjalnych uderzeń itp. Na początku odradzam używania kart atrybutów gdyż są jednorazowe i lepiej je sobie zostawić jak ogarniesz co i jak, wtedy władować wszystko w jednego zawodnika.
To tak w dużym skrócie. Jak dobrze pamiętam, to tam wszystko było całkiem nieźle opisane.
 
Czyli tym wyższy division leaderboards tym trudniejsi przeciwnicy ?
Teoretycznie. W praktyce to tak niestety nie działa. Ogólnie dla mnie UFC to gierka tylko po to, żeby włączyć, sprać parę osób dla wyluzowania (albo dostać wpierdol i się wkurwiać) i wyłączyć. Bez zagłębiania się w rankingi, rekordy itp.
 
Jak można zdobywać Coinsy oprócz wygrywania walk ? Bo za wygraną walkę dostaje się średnio 300 coins a jakieś podstawowe paczki to koszt 5000 coins. Można je jakoś inaczej zarabiać oprócz walk ?
 
Jak można zdobywać Coinsy oprócz wygrywania walk ? Bo za wygraną walkę dostaje się średnio 300 coins a jakieś podstawowe paczki to koszt 5000 coins. Można je jakoś inaczej zarabiać oprócz walk ?
Możesz kupić za PLN. Za wykonanie tych dziennych zadań też dostajesz jakieś coinsy.
Z doświadczenia wiem, że tych podstawowych paczek nie opłaca się kupować. Lepiej kupować te co są droższe i tymczasowe.
Paczki też możesz wygrywać w live events.
 
Back
Top