EA SPORTS™ UFC®

Póki co brakuje mi:
flyweight: Dillashaw, Barao, Faber, Cruz
lightweight: Conor, Aldo, Edgar
middleweight: Weidman, Lawler, GSP, Anderson Silva, Machida, Belfort, Hendricks, Mousasi, Romero, Dan Henderson
heavyweight: JBJ, Cain, JDS, Werdum, Andrzej, Mir, Rua
bantamweight: Ronda, Tate
także jeszcze mam co zbierać ;)
 
Z tym lowkickiem to nie nie wiem czy nie kwestia jakiejs aktualizacji - wczesniej nie bylo szans, teraz spokojnie.
 
Wiesz co jeszcze do niedawna, przynajmniej u mnie, jezeli przeciwnik miał mało życia to lowkick "kasował" pkt zdrowia do zera, ale nie powodował nokautu - trzeba było dobić dowolnym ciosem. Teraz nie ma tego problemu.
 
Wiesz co jeszcze do niedawna, przynajmniej u mnie, jezeli przeciwnik miał mało życia to lowkick "kasował" pkt zdrowia do zera, ale nie powodował nokautu - trzeba było dobić dowolnym ciosem. Teraz nie ma tego problemu.
U mnie nadal jest ten problem, i to nie tylko w przypadku lowkicka często ktoś ma powiedzmy 2k zdrowia, dostanie cios albo dwa każdy za 5 i cały czas jest 0 i ten przeklęty czerwony pasek. To jest moim zdaniem bug.
 
Najlepszy jest Maia, bo często są do robienia poddania pod rząd czy w ogóle poddania, a Maia ma co chwilę sprowadzanie.
 
Dziwny ten nowy event, kończy się jutro o 19
ale cały do przejścia w 2 rundy jakieś 15 minut. Pojawiły się tez fajne paczki w sklepie od 50 do 200k z gwarantowanymi zawodnikami. Chyba się skusze.
EDIT: a random z poprzedniej paczki : Romero
 
Od jakiegoś czasu gram w tą grę, czasem krócej , czasem dłużej. Mój Random z ostatniego eventu to Chad Mendes (nieźle się nim gra). Póki co mój najlepszy zawodnik to zloty Antony Pettis (ehh te kopnięca i łokcie :) ,cudo ) ,też go wygrałem w jakimiś evencie. Gra dobra, aczkolwiek martwię się, że jak tak często będą aktualizacje to na tym moim tablecie braknie mi miejsca (tylko 4 GB pamięci wewnętrznej :()
 
Last edited:
Złoty Weidman, Carmouche , Siver i Jorgensen + dużo umiejętności z paczki, która teraz jest za 100k :)
 

Attachments

  • Screenshot_2015-08-11-09-10-40.png
    Screenshot_2015-08-11-09-10-40.png
    335.4 KB · Views: 23
  • Screenshot_2015-08-11-09-10-47.png
    Screenshot_2015-08-11-09-10-47.png
    333.6 KB · Views: 19
Mi wypadł McCall.
Ta paczka za 100k z Weidman, Carmouche , Siver i Jorgensen się opłaca, jeżeli mam wszystkich prócz Krzycha? Chciałbym sobie pograć Krzychem on też wypadnie? Ogólnie to zbieram na złotą paczkę za 300k, ale to długa droga jeszcze, ale mam 6 dni to uzbieram.
 
Ja to mam jakiś chyba zjebany za przeproszeniem ten telefon... ;)
Jak wydawałem ponad milion na paczki, to wypadały jakieś same parchy, a teraz Barao wygrałem 30. walkę i wypadł Shogun. Ktoś wie jak się nim gra?
 
Na razie mamy serię eventów, w których do zdobycia są treningowe paczki. Czyżby taki był pomysł na dwutygodniową przerwę? A co w przypadku, kiedy przyjdą trzytygodniowe przerwy na jesień?
 
Back
Top