Dzień z Marcinem Najmanem :)

Fajną dietę ma :-) a ja głupi ciągle tylko te jajka, kuraki, ryż i twarożek. W sumie to nic dziwnego, że nie może się pozbyć tego tłuszczu.
 
Nie wiem czy zauważyliście ale program zawsze się nazywał "Dzień z mistrzem: ..." A teraz jest tylko Dzień z Marcinem Najmanem :D
 
Yagiel A ja rozumiem tych którzy to obejrzeli i o ich IQ się nie martwię, gorzej by było gdyby nie widzieli żadnego materiału o Najmanie i się wypowiadali jaki jest zły tylko dlatego, że im się nie podoba, że 'bokser', że w MMA, że coś tam... przecież muszą swojego poglądy skądś brać. Oglądają pewnie po to, żeby się utrwalić w swoich przekonaniach. Rozumiesz o co mi chodzi?
 
Wy naprawde mu zazdroscicie czegoś bo nie wiem jak można tak po kimś ćisnąć nie znając jego osobiscie,jest jedno mądre zdanie(patrz lepiej na siebie a o innych się nie martw).Jak widze Marcin bardzo dobrze sobie radzi i nigdy go nie będe go obrażał bo nie mam powodu,szacunek mu wielki za to co robi i ma z tego nie tyle pieniądze a satysfakcje że coś robi dla siebie.
 
BTW - ja mam reno clio, lepiej nie potrzebuje hehehehe :-)



i nie wsiadlbym do czegos takiego - nie mam problemow rozmiarowych :)
 
Widocznie masz, skoro to już drugi post w którym o tym wspominasz :] żarcik :)



BTW - też miałem clio - do dziś pamiętam jak urwał mi się wiatrak i pchałem go przez cały woodstock tuż za wozem oszołomów z Kriszny ;]



A pokojowy patrol zamiast pomóc to mówili "zabierz ten samochód" - chyba kurwa na plecach :D



PacMug - rozumiem doskonale i zgadzam się z tym, ale utrwalanie się w danym przekonaniu a oglądanie "bo jechanie Najmana jest cool" to różnica, o obrażaniu dziewczyny już nawet nie wspomne.
 
1)Skoro tak nie lubicie osoby Marcina Najmana to po co to oglądacie i potem komentujecie jesteście tylko pożywką dla niego ,bo dzięki temu ta osoba funkcjonuje.



2)Jeśli ktokolwiek spodziewał się ,że na materiale będzie pokazany godziny bieg to sam ma IQ termosu...a wszystko kręcone jest tylko na potrzeby programu.



3)Nikt was nie pytał czy chcielibyście być na jego miejscu ,więc darujcie sobie odpowiedzi.(Bo tak to wygląda jakbyście naprawde mu wszystkiego zazdrościli)







@ Ruff Ryder,pwn



Na jakiej podstawie obrażacie tą dziewczynę ?



Poprostu zazdrość,głupota,brak możliwości zdobycia takiej lub nawet porozmawiania.. wieśniaki...ciekaw jestem jak taki napinacz komputerowy wygląda w rzeczywistośći lamus
 
Yagiel jaki Ty do cholery masz problem? Sam masz inteligencję termosu jak nie potrafisz zrozumieć, że ludzie zawsze z chęcią oglądają filmy o takich postaciach. Ja oprócz niego oglądam też filmy z Bazelakiem i innymi Rysiami M. bo sprawia mi przyjemność patrzenie na pseudo mistrzów i ich usilne starania, by wmawiać coś, co jest kompletną nieprawdą. Ja nawet obejrzę jeszcze nie raz jakiś film z Najmanem, bo przynajmniej jest się z czegoś pośmiać. Nie przeszkadza mi to jednak pisać prawdy o tym kim jest ta osoba i jaki znikomy z niego sportowiec. Więc weź skończ pisać pierdoły i weź się za życie. PacMug ładnie wyjaśnił sprawę. Więc to coś z Tobą jest nie tak, a nie z ludźmi oceniającymi Najmana O DZIWO po materiałach, które wypuszcza. Takich rozrywek nigdy dość!



pejaa86 -> Drugi nawiedzony. Człowieku czy Ty zdajesz sobie sprawę, że nie oceniamy go jako osobę? Oceniamy go przez pryzmat tego co robi. Analogicznie jak w programie muzycznym zbesztamy muzyka, to nie besztamy jego osoby, tylko to jak śpiewa. Więc może to być nawet człowiek o złotym sercu przeznaczjący połowę wypłaty na sieroty z Ugandy, co nie zmieni we mnie przekonania, że to po prostu pajac sportów walki. Niektórzy ludzie naprawdę nie umieją normalnie podejść do sprawy, czyli: Ktoś robi z siebie durnia i zgrywa mistrza świata = można go ocenić pod kątem tego pajacowania.



Cwanish -> Ja nie lubię i z miłą chęcią poczekam na kolejny materiały z Marcinem Najmanem. Jak ktoś jest tak pociesznym człowiekiem jak on, to aż prosi się, by oglądać filmiki z jego udziałem, by być świadkiem teatralności i wielkiego ego u kogoś, kto w rzeczywistości jest malutki.
 
No to fajne masz rozrywki ;] gratuluje pełnego emocji życia ;) wole mieć inteligencje termosu niż być oszołomem w necie który karmi swoje alterego filmami o tegu typu celebrytach;] a jeśli jeszcze miało by mi to sprawiać frajdę? oh, chyba bym się wybrał do specjalisty ;] Tak cięzko Ci dostrzec różnice pomiędzy "oglądaniem i komentowaniem" a "oglądam bo trzeba się popisać tekstem" ?



bez odbioru
 
Też nie rozumiem tego ciągłego krytykowania jego osoby, może zawodnikiem nie jest najlepszym czy to w boksie czy w mma ale nie oszukujmy się miał duży wpływ na wzrost popularności mma w Polsce i ludzie nadal chcą go oglądać bo robi dobre show a ludzie są tego głodni. Pod każdym jego filmikiem 80% komentarzy to poprostu obrażanie go bo to Najman, ludzie opanujcie się nie musicie go lubić macie prawo do komentowania jego osoby, bo jest osobą publiczną ale trochę konstruktywnej krytyki a nie tylko, że jest debilem. A już ten pojazd na tą jego dupeczkę to bez komentarza...
@Yagiel
zgadzam się z każdym Twoim postem w tym temacie.
 
Oczywiście, najlepiej nasrać buźiek ";]", żeby ludzie zobaczyli jaki ze mnie szyderca. Może jeszcze więcej ich wrzucisz Yagiel we wpisy? Bo ludzie nie wiedzą, że z Ciebie taki mistrz ironii ;] ;] ;] ;] ;] ;]. Może zaczniesz ;] je wrzucać ;] co drugie ;] słowo dla ;] lepszego efektu ;]?



A nie tylko oglądam celebrytów. Po normalnej dawce rzetelnych informacji ze świata MMA, głupotą by było całkowite odcięcie się od negatywnej strony środowiska. Bo sport ten to nie tylko porządne gale, zawodnicy, których trzeba chwalić, ale i również pajace, które są pośmiewiskiem. I jak ludzie nie będą piętnować danych zachowań, to zaraza ta rozwlecze się i tylko czekać, aż powstanie rzesza naśladowców tego niby sportowca. Kasa dobra, laski u boku i medialna popularność, a wszystko to dzięki wielkiemu ryjowi :) jeżeli to nie jest interesujące zjawisko psychologiczne, z którego wypada wręcz się pośmiać, to chyba mamy inne pojęcia na czym polega sport i cała jego otoczka.



Z odbiorem.
 
@Evangelista



Nie rozumiem co ma cie do osób dzięki ,którym gale możecie obejrzeć w telewizji w ładnej oprawie...



Marketing mówi: "Nieważne jak, byle mówili"
 
Evangelista - jak widać, Twoje "argumenty" w moją stronę się wyczerpały, więc przeżuciłeś się na atak, na styl w jakim piszę. Reszta Twojej wypowiedzi to czyste bzdury których nawet nie chce mi się komentować, tak samo jak i prowadzić dalszej dyskusji z Tobą. Swoją rację podtrzymuje i zostawiam temat.
 
Nie rozumiem jak ktos nie rozumie tego ze ktos na INTERNECIE wyraza swoja opinie w sposob anonimowy na temat czegokolwiek. Niezrozumiałe.
 
@ Ruff Ryder,pwn



Na jakiej podstawie obrażacie tą dziewczynę ?



Poprostu zazdrość,głupota,brak możliwości zdobycia takiej lub nawet porozmawiania.. wieśniaki...ciekaw jestem jak taki napinacz komputerowy wygląda w rzeczywistośći lamus


Piszę co chce, bo mam prawo do własnej krytyki i wypowiedzi jakiej chce. Mam awersje do panienek typu nieposzerzone horyzonty, ale poszerzona pipka, więc jeśli rajcują cie takie lale, to napisz do Najmana, a może odstapi ci podupczyć.



A jeśli dla ciebie jest problemem podejscie i zagadanie do takiej pudernicy, to idz pan w chvj.
 
@Ruff Ryder



W związku z twoją ostatnią wypowiedzią nawet nie mam zamiaru kontynuować z tobą dalszej dyskusji ,ponieważ różni nas pewien poziom którego ty niestety już nie przeskoczysz.Najman jest osobą kontrowersyjną jednak czerpie z tego korzyści materialne ,ty jednak trollujesz na forum za darmo.
 
Ruff Ryder proszę skończ już, bo czytać się tego nie chce. Idź podyskutuj o blacharach na rydzykowe koło różańcowe.
 
Back
Top