Dzień z Marcinem Najmanem :)

Hehe kokos ja mogę Ci powiedziec że za nic w życiu nie chciałbym byc na jego miejscu.Prędzej Najman mi może zazdrościc.Zresztą ja tam nic nie mam do Marcinka nawet mogę mu współczuc tego wstydu z ringu.
 
jak masz slawe i kase, to nie musisz byc przystojny. co do tej nagonki, to dla przecietnego Kowalskiego ten gosc to czolowka boksu polskiego.
 
Właśnie dlatego mnie drażni. Paradoksalnie hejterzy plujący na Najmana powodują jego popularność.K***wa nie piszę już o nim
 
Marcin Najman znalazł sobie niszę na rynku. W Polsce jest zapotrzebowanie na postacie typu "heel', a on się doskonale odnajduje grając taką rolę.
 
Jak się jednak przeprosi z KSW to mogliby zrobić mu walką z Sappem.Dziś p. Najman był w Orangesport, ale nie wiem czy to szło na żywo czy tylko było rejestrowane.
 
do555s.jpg
 
No bieganie było najlepsze, ale na skakance też długo skakał :P , a z IQ termosu w pełni się zgadzam.
 
a ja nie czaje - większość powyżej go nie trawi a wszyscy obejrzeli materiał :] kto tu ma coś wspólnego z termosem w takim raze ?;]
 
Dzień ze Sławkiem Drabikiem mógłby zdrowo ryc beret. Najmanowi nie popsuje samopoczucia żadna porażka, jest uodporniony.
 
Ja ogólnie lubie orange sport oglądać i przez przypadek się natknąłem a nie pałam do niego aż taką niechęcią żeby przełączać tylko dlatego że go zobaczyłem :P
 
Marcin codziennie je w tej restauracji, ale pani dawno go nie widziała. Przecież nie pokaże jak siedzi i ogląda TV :)
 
Pierwsze wrażenie - BOKSER , ZAWODNIK MMA - no z jego rekordem to prze bokser i zawodnik.

Drugie wrażenie - Dziwne, jak ja biegałem to sie pociłem, bo przeciez po to sie biega...

Trzecie wrażenie - JAKIE KURWA AUTO! Ależ ten koleś musi mieć kompleksy... (a i to nie jest auto osobowe, tylko pół-ciężarówka, a w tej kategorii największym jest ford f450).

Czwarte wrażenie - Nie wiem o co wam chodzi z ta jego panną? Raczej nie wyszła (jeszcze) na durnia, a jest w sumie niezła sztuka.

Wrażenie piąte - SUPER PROFI SALA TRENINGOWA! ...

Wrażenie szóste - WOW, wkręcał mocno manetki... Ale trzeba byc koksem zapierdalac 140 3,5tonowa ciezaróweczka, albo miec poukładane w głowie ;)

Wrażenie siódme - 20:30 i już po trenowaniu? A gdzie 2 wieczorny trening, który był zapowiadany rano? A gdzie jakkikowliek trening! <lol>
 
Przesadzasz z tymi kompleksami wiążąc to z wozem - założe się, że gdybyś mógł to sam byś do takiej furki wskoczył. Ja napewno a nie uważam,że mam jakiś kompleks :] Kwestia gustu.Co do Panny - oszołomy nie znając dziewczyny,widząc ją zapewne pierwszy raz, określają ją z góry, tylko dlatego z kim się zadaje - żałosne i podejrzewam, że dziewczyna ma więcej oleju(i odwagi) w głowie niż ci wszysyc razem zebrani.Panowie wstydźcie się - nie godzi się takie zachowanie. Nawet Najman tak nie robi :P
 
Jak by tyle czasu co zmarnował na picie ze Sławkiem poświęcił na treningi to coś by z niego było. Też tak macie,że jak jest materiał z waszego miasta to rozkminiacie gdzie co kręcili?
 
Back
Top