Dzień z Marcinem Najmanem :)

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Championship
Hehe kokos ja mogę Ci powiedziec że za nic w życiu nie chciałbym byc na jego miejscu.Prędzej Najman mi może zazdrościc.Zresztą ja tam nic nie mam do Marcinka nawet mogę mu współczuc tego wstydu z ringu.
 

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
jak masz slawe i kase, to nie musisz byc przystojny. co do tej nagonki, to dla przecietnego Kowalskiego ten gosc to czolowka boksu polskiego.
 

belmondo

BAMMA
Lightweight
Właśnie dlatego mnie drażni. Paradoksalnie hejterzy plujący na Najmana powodują jego popularność.K***wa nie piszę już o nim
 

Przemys_law

BAMMA
Welterweight
Marcin Najman znalazł sobie niszę na rynku. W Polsce jest zapotrzebowanie na postacie typu "heel', a on się doskonale odnajduje grając taką rolę.
 

Przemys_law

BAMMA
Welterweight
Jak się jednak przeprosi z KSW to mogliby zrobić mu walką z Sappem.Dziś p. Najman był w Orangesport, ale nie wiem czy to szło na żywo czy tylko było rejestrowane.
 

Meru

Moderator
Cohones
do555s.jpg
 

Lyotoforever

Oplot Challenge
Middleweight
No bieganie było najlepsze, ale na skakance też długo skakał :P , a z IQ termosu w pełni się zgadzam.
 

Yagiel

UFC
Lightweight
a ja nie czaje - większość powyżej go nie trawi a wszyscy obejrzeli materiał :] kto tu ma coś wspólnego z termosem w takim raze ?;]
 

Houk

BAMMA
Featherweight
Dzień ze Sławkiem Drabikiem mógłby zdrowo ryc beret. Najmanowi nie popsuje samopoczucia żadna porażka, jest uodporniony.
 

Lyotoforever

Oplot Challenge
Middleweight
Ja ogólnie lubie orange sport oglądać i przez przypadek się natknąłem a nie pałam do niego aż taką niechęcią żeby przełączać tylko dlatego że go zobaczyłem :P
 

Spamteam

BAMMA
Featherweight
Marcin codziennie je w tej restauracji, ale pani dawno go nie widziała. Przecież nie pokaże jak siedzi i ogląda TV :)
 

eliano55

Maximum FC
Light Heavyweight
Pierwsze wrażenie - BOKSER , ZAWODNIK MMA - no z jego rekordem to prze bokser i zawodnik.

Drugie wrażenie - Dziwne, jak ja biegałem to sie pociłem, bo przeciez po to sie biega...

Trzecie wrażenie - JAKIE KURWA AUTO! Ależ ten koleś musi mieć kompleksy... (a i to nie jest auto osobowe, tylko pół-ciężarówka, a w tej kategorii największym jest ford f450).

Czwarte wrażenie - Nie wiem o co wam chodzi z ta jego panną? Raczej nie wyszła (jeszcze) na durnia, a jest w sumie niezła sztuka.

Wrażenie piąte - SUPER PROFI SALA TRENINGOWA! ...

Wrażenie szóste - WOW, wkręcał mocno manetki... Ale trzeba byc koksem zapierdalac 140 3,5tonowa ciezaróweczka, albo miec poukładane w głowie ;)

Wrażenie siódme - 20:30 i już po trenowaniu? A gdzie 2 wieczorny trening, który był zapowiadany rano? A gdzie jakkikowliek trening! <lol>
 

Yagiel

UFC
Lightweight
Przesadzasz z tymi kompleksami wiążąc to z wozem - założe się, że gdybyś mógł to sam byś do takiej furki wskoczył. Ja napewno a nie uważam,że mam jakiś kompleks :] Kwestia gustu.Co do Panny - oszołomy nie znając dziewczyny,widząc ją zapewne pierwszy raz, określają ją z góry, tylko dlatego z kim się zadaje - żałosne i podejrzewam, że dziewczyna ma więcej oleju(i odwagi) w głowie niż ci wszysyc razem zebrani.Panowie wstydźcie się - nie godzi się takie zachowanie. Nawet Najman tak nie robi :P
 

Orlos

ONE FC
Lightweight
Jak by tyle czasu co zmarnował na picie ze Sławkiem poświęcił na treningi to coś by z niego było. Też tak macie,że jak jest materiał z waszego miasta to rozkminiacie gdzie co kręcili?
 
Top