Działy na forum

Przemek

PRIDE FC
Heavyweight
Fajnie ze już porządnie ruszył temat z forum.Teraz trzeba detalami się zająć.
Po pierwsze jakie macie pomysły na działy?trzeba jakoś to pogrupować.np.
-polskie mma
-zagraniczne mma
-o klubach dział
-o technikach też dział by nie zaszkodził :)
-dział z filmikami roznych gal itp.
jak coś wymyślę to dam znac oczywiście na cohones :D
 
Dajcie panowie tez jakis Hyde Park, zeby mozna sie bylo lekko ponapinac na tematy nie zwiazane bezposrednio z MMA ;)
 
Właśnie się zastanawiam czy tematy z MMAROCKS mają iść w oddzielnym forum , a oddzielnie wasze posty o MMA w drugim forum. Czy może wrzucamy wszystko do 1 kotła :)
 
Można by było zrobić osobny dział typu FanPosty z BE. Jak ktoś będzie chciał coś dodać na główną stronę MMAROCKS zakłada tam posta ze swoim materiałem i jeśli będzie dobry to ląduje na głównej.
 
Typer(typowanie gal), Newbie(kazdy nowy niech powie pare slow o sobie), Pytania(jak ktos czegos nie wie na temat zwiazany z MMA czy tam K1), jesli chodzi o te filmiki to by sie przydal dzial z HL'ami, jest juz cos takiego na stronce ale malo widoczne, moze jeszcze jakis dzial o zawodnikach MMA
Jak cos jeszcze wymysle to dam znac :)
 
Fajny pomysł z tymi Fanpostami.Def może lepiej oddzielnie bo tematy użytkowników mogły by zanikać w morzu newsów z mmarocks ;)

P.s
+ może zrobić oddzielny dział o pudzianie?:D
 
Ogólnie chciałem powiedzieć, że zajebiście mi się podoba jak zrobiliście cohones.
Co do tematu: ja też myślę, że tematy z mmarocks powinny lądować w osobnym dziale.
 
Można by zmniejszyć też ilość tych gorących tematów na głównej :D Co do nowych wątków na forum to dobry pomysł z tym działem Pytania. Może oddzielny wątek na video z walk?
 
A jeszcze tak się czepne bo zawsze mi to utrudnia życie :D Raczej nie da się podlinkować loga aby wracać na główną po naciśnięciu na nie ale może można dać jakiś napis Home lub Strona Główna bo ja mam zawsze problem z wróceniem na główną :D Tak to klikam w logo a tutaj mamy tylko taki malutki domeczek :) Chyba, że będę musiał się przyzwyczaić to ok :D
 
Mozna tez podzielic chociaz chyba ciezko bedzie sortowac na MMA w Polsce i zagraniczne.


Mozecie tez wrzucic jakis dzial z zagranicznymi artykulami do tlumaczenia np. czy cos na ten wzor
 
swietny pomysl, w koncu sie doczekalismy forum :)
co do dzialow to mysle, ze przydalby sie dzial video gdzie bedzie mozna wrzucac walki badz cale gale.
 
Proponuje stworzyc dzial poswiecony w calosci pierwszej istocie, ktorej udalo sie osiagnac perfekcje zarowno w zyciu prywatnym jak i w wszechstylowej walce wrecz - Yoshihiro Akiyamie.


Ale wtedy bedziecie musieli zakupic mocniejszy serwer.
 
Thx za dodanie Cohones.pl przy tym domku :D o wiele łatwiej trafić. No tak jak już wspominałem oraz przypomniał fusel - dział z walkami i galami.
 
ja mam rowniez propozycje, jednak dotyczaca strony, ktora juz kiedys zapodal king dante, a mianowicie o stworzenie rankingu europejskiego. tylko w przeciwienstwie do gnp.de mysle, ze lepiej byloby zaliczac wszystkich europejskich zawodnikow i nie pomijac tych, ktorzy akurat nie walcza w europie.mogloby to pokazac, w ktorym miejscu znajduje sie obecnie polskie mma na tle innych panstw europjskich.
 
Popieram Polska scena i reszta świata :D musi być .
Moim zdaniem dział newbie nie potrzebny.
Na techniki coś też mogłoby być i rozmowy o treningu (chociaż nie wiem czy taka jest wizja twórców, czy miałby to być portal i forum o MMA bardziej w teorii czy praktyce) - tzn ja bym to połączył z informacjami o klubach i tym podobnymi
 
Polska scena
Typowanie walk/analiza - zeby nie robic tego na głównym, a zeby byla dyskusja głębsza niz walke A z B wygra A przez TKO i tle.
Trening (stójka, zapasy, grapling, cardio, odzywianie) - zeby sie powyminieniac pomyslami
Dzial przywitaj sie i przedstaw :) - tak zeby było, to jest w koncu forum.
No i dzial z filmami (np linki do mmavideos.pl) ale to chyba juz jakos jest
 
Bardzo dobra propozycja fusela dotycząca rankingu europejskiego. Proponuję jeszcze rowinięcie menu głównego o wyniki gal (wiem, że można je znaleźć w kategoriach, ale nie każdy o tym wie, a jest to bardzo istotny element dla każdego fana).
 
Shoutbox to najkrótsza droga do internetowych napinek. No way ;) Chat wystarczy.


http://chat.mmarocks.pl/
 
A propo rankingu europejskiego to nadal nie uważam że byłby on niezbędny (poza tym jak chcielibyście zdefiniować europejskość?). Tym bardziej, że ranking mma na stronie pewnie zostanie rozszerzony do Top 25 jak tylko znajdę nieco więcej czasu.
 
Yoshihiro wszedzie moga byc napinki, a na tym czacie nikt nie siedzi, chodzi o takie luznie przesylanie jakis wiadomosci 0 napinki :D Chociaz na tym forum jak i na stronie jest wysoki poziom jesli chodzi o wypowiedzi w porownaniu do innych for, wiem bo troche zwiedzilem. Wszystko zalezy od ludzi
 
Możecie zrobić by tak jak temat ma parę stron to żeby otwierał się na ostatniej stronie? powiedzmy ze co wchodzę na temat który mnie interesuje to zawsze włącza się 1 strona albo może żeby pod tematem była możliwość kliknięcia na daną stronę która interesuje użytkownika.
 
Klikajac w ostatnio komentujacego uzytkownika od razu przeskakuje Ci do ostatniego posta :P
 
1.Shoutbox najlepiej żeby był. I to najlepiej od razu na forum. Normalnie by można było sobie popisać o innych tematach itp;)
2.Pkt. reputacji za wiedze itp. wiecie o co mi chodzi. A np. piwa za jakiś bardzo mądry post lub inną ciekawą rzecz. To takie jakby nagrody.
3.Lista userów online..
To takie moje rady dla dobra forum;)
 
nie wiem czemu, ale w większości tematów na cohones wszystkie komentarze wyświetla mi dziś po 2 razy
 
Back
Top