Dwóch kolejnych Polaków w UFC!!

as i lay dying

Brutaal
Super Heavyweight
Jak donosi portal mmafighting.com dwóch Polaków - Mateusz "Pogi" Pogudz oraz Kamil Bazelak podpisali dziś kontrakty z największą organizacją MMA na świecie - UFC. "Jesteśmy szczęśliwi, że w końcu udało nam się ściągnąć tych dwóch utalentowanych zawodników i nie możemy się doczekać, by zobaczyć ich w akcji" - powiedział prezydent UFC Dana White.
Na debiuty Polaków w organizacji braci Fertitta nie będziemy musieli długo czekać. Najgroźniejszy zawodnik polskiej sceny MMA Mateusz Pogudz zmierzy się z Amerykaninem Natem Marquardtem na gali UFC 132, a niepokonany na zawodowych ringach Kamil Bazelak skrzyżuje rękawice ze zwycięzcą pojedynku Frank Mir vs Roy Nelson na nieogłoszonej jeszcze gali UFC 134.
 
akurat żart jest bardzo dobry, biorąc pod uwagę osoby przedstawione w "newsie" i hype jaki próbują sobie sami stworzyć :)
 
Najgorsze są niespodzianki powodujące pozytywne wrażenie, a później dementowane. Jednak z racji nazwisk jakie padły i że nie jest to Comeback Drwala i przykładowo szansa dla nie wiem..Grabowskiego to ciężko to sobie nawet wyobrazić jako prawdę :D
 
Za każdym razem gdy ktoś pisze o Bazelaku 'niepokonany' spadam z krzesła ze śmiechu. :)
 
Back
Top