Druga kolejka Typera BetSafe (sezon XII) - UFC Fight Night: Mir vs. Duffee!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
fw2.png


Wraz z galą UFC Fight Night: Mir vs. Duffee rusza druga kolejka XII sezonu Typera BetSafe, w którym do wygrania jest łącznie 600 zł!

XII sezon trwać będzie cały miesiąc i obejmować trzy galę: Wystarczy, że wytypujemy zwycięzców trzech pierwszych pojedynków ze strony mmanaliza.com oraz nakreślimy metodę ich skończenia (poddanie/nokaut/decyzja/remis/dyskwalifikacja). Na koniec wpłacamy 10 zł (lub więcej) na obojętnie który z zakładów, biorących udział w Typerze.

Za poprawnie wytypowane zestawienie otrzymamy trzy punkty. Za poprawnie wytypowaną metodę skończenia otrzymamy jeden punkt. Po ostatniej gali w miesiącu, pięć osób z największą ilością punktów otrzyma po 120 zł na swoje konto na BetSafe.com. Weryfikacja wpłaty 10 zł co galę na jedno z zestawień biorących udział w zabawie, nastąpi już bezpośrednio w systemie u bukmachera przy przelewie pieniędzy.
 
Todd Duffe, KO
Holly Holm, decyzja
Sean Strickland, decyzja

Mogliście dać więcej walk do typowania, bo te dość proste. Bedą jeszcze w dwie gale w tym Typerze- ta w Szkocji i on FOX?
 
Zaraz zaraz. To w końcu ile gal wchodzi w cały lipcowy sezon typera poza UFC189? Ta gala + Szkocka + Brało vs Dillaszoł 2 ? Czy tak?

Bo pisaliście o jeszcze dwóch poza tamtą. Więc dochodzi jeszcze jutrzejsza, tak?
 
Te walki są dość proste? :D Żaden wynik mnie nie zdziwi.
Duffee KO
Holm decyzja
Tarzan decyzja

Z tej gali postawiłem Moontasriego, Thomsona i właśnie Araujo - konkursowo chyba rzucę under 1.5 w main evencie.
 
Last edited:
No to tak:

Strickland, decyzja
Reneau, decyzja
Mir, KO

Kupon - Mir.

Czuje, że ta gala będzie ciekawa. A zresztą jak się bawić.. :wink:

#GoBigOrGoHome
 
Spodziewam się beż większej niespodzianki, ale w sumie nie ździwi mnie jak będzie inny werdykt w jakiejś walce.

Todd Duffe, KO
Holly Holm, decyzja
Sean Strickland, decyzja
 
Duffee TKO
Holm DEC
Strickland DEC

5zł na Duffiego i 5zł na Holm + Araujo-Stickland OVER 2,5
 
Tak. Ostatnia jest Barao - Dillashaw. Zrobimy więcej walk by można było nadrobić straty.
 
Bliżej mi niż dalej. No ale ta edycja chyba nie będzie moja :(

Bywały awanse z najdalszych miejsc podczas ostatnich edycji. Nie pamiętam już kto, ale chyba nawet Puczi tak skoczył swego czasu rzutem na taśmę. Dorzucimy więcej zdarzeń do typowania, bo ostatnio słabo było z ilością punktów do zdobycia :). Recepta jest prosta. Trzeba typować nieco inaczej niż większość. Jak większość wtopi, to wtedy my się przesuwamy do przodu. Tak jak było z Mirem.
 
Back
Top