Droga Wojownika - Mamed Khalidov Highlights (2013)

mrfreakz

Maximum FC
Lightweight
Siema. Przedstawiam mój najnowszy film. Mam nadzieję, że się spodoba. :-) Nie oceniajcie go tylko przez pryzmat pewnych decyzji podjętych przed Mameda. :-) Pomysł zerżnąłem z pewnego starego trailera, zobaczycie jakiego. :-) Jak już coś naśladować, to tylko najlepszych. hehe Liczę na jak najwięcej szczerych komentarzy! Pozdrawiam. :-)



PS. Walki z Lindlandem nie ma, bo miałem pewne problemy z materiałami wideo z tej walki...



 
Nie oceniajcie go tylko przez pryzmat pewnych decyzji podjętych przed Mameda.
Te słowa pokazują jaki hejting jest kierowany w stronę Maeda, przez wielu urzytkowników. Może niektórym, da do myślenia pierwsza część filmiku, odnośnie decyzji Mameda.


A kończąc off top, Highlights podoba mi się, a nie lepszy efekt by był jakby te obrazki z wojny i wypowiedź Mameda były wklejone pomiędzy walki? I nie za bardzo podoba mi się komentarz w czasie walk, myślę że fajna nutka była by bardziej klimatyczna. To takie moje skromne zdanie laika :-)
 
Mi sie podoba taka konwecja.



Nie zgadzam sie zupelnie z ian'em. No ale to juz kwestia gustu.



Dobra robota!
 
Za długi ten wstęp z wojną albo moze inaczej. Długość wstępu oki, ale trochę nie bardzo,ze zajmuje on 1/3 filmiku. Tyle tej wojny co jest - oki,ale dodać jeszcze 2 minuty do HL z walk.



Słaba jakość, dałem na HD a wygląda jak w 360. Poprzednie produkcje były lepsze :-)
 
Nie podchodzi mi ten motyw wojny w Czeczenii, a nawet jakby podchodził, to jest za długi.


Brakuje walki z Lindlandem i innych spoza Konfrontacji, nie lubię tych "only KSW" highlightów.
 
I walki ze Szpilką w Jakiej to melodii ? Taki joke :-)



Powaga. Bardzo fajnie zmontowane. Może faktycznie trochę za długawe sceny wojny ale tak poza tym to spoko :-)
 
Po co robisz highlights tego Chameda, przecież to cienias, nie chce iść do Juefsi! :-)
 
Jak dla mnie za krótki, brak gal po za KSW i szczerze mowiac, nudza mnie ciagle HL z tymi samymi wstawkami. Poczatek zapowiadal sie super, byl bardziej klimatyczy i emocjonujacy od samych scenek z udzuialem Mameda :] Liczylem, ze bedzie przedstawiona jego cala hisotria, a przynajmniej znaczaca wiekszosc.
 
Jak dla mnie poczatek (obraz wojny) troche za dlugi. No i nie wiem dlaczego ale nie podoba mi sie takie cos ze walka pozniej napis kolejna walka. Wole zdecydowanie jak juz zaczynaja sie sceny z walk to bez przerwy
 
Fajny trailer. Na plus początek jezeli chodzi o video i gadkę Mameda. Przetłumacz te zdania na angielski i spamuj sherdoga;) No i muza z terminatora fajnie się zgrała. Minusy to: krótki trochę i nie wszystkie walki uchwyciłeś. Szkoda.
 
Słaba jakość, dałem na HD a wygląda jak w 360.


Cóż walki pobierałem z Ipli, HD. Niestety bitrate tamtych materiałów to ok. 1700kb/s czyli niewiele... Do tego dochodzi spore przycinanie, żeby nie było żadnych znaków TV, żeby nie skasowali. Przy renderze raczej niewielka strata na jakości była. Nigdy nie dorównam jakością (jeżeli chodzi o KSW) trailerom, bo oni mają dostęp do surowych materiałów. W przypadku nagrania takiej gali jak KSW (czyli powiedzmy 4h), waga jest tak duża, że dwie takie gale i wasz 1TB dysk poszedłby się jebać. :-)



Ogólnie dzięki za takie dobre opinie :-)
 
Heh, to samo miałem pisać. Gratki mrfreakz :-)



http://babol.pl/kat,1025465,title,Niesamowity-film-o-Chalidowie,wid,15640583,wiadomosc.html?ticaid=610942
 
No i mamy nowego celebryte :D



Hl fajny tylko tak jak reszta mowi troche zbyt długi wstep
 
Jak mi kumpel to na tablice na fb wrzucił to było tylko :-) myślałem, że jakiś żart



Fajnie czytać takie słowa... Motywacja jest teraz :-) Dzięki !
 
Szczerze przeszła mi taka myśl przez głowę jak przeczytałem newsa o Danielu w UFC. :) Czas pokaże, może coś się urodzi w najbliższym czasie, zobaczymy. ;)
 
byle ci hardkorowcy z wp tu nie wbili taką ekipą od razu bo nie nadążą forumki czyścić:-)



mrfreakz, gratki
 
Back
Top